Opel Combo opinie, oceny użytkowników, Opel Combo spalanie 1.7 (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Combo

1.7

Średnia ocena: 8.00/10

Opel Combo spalanie (l/100km)

Oceny OPLA COMBO

2009-04-17

Samochodzik bardzo dobrze się sprawdza - wykorzystywaliśmy gogłównie na długich trasach - nigdy nas nie zawiódł.
Nie jest to wyścigówka niestety. Szczególnie start od zera jest dość oporny (nie dla tych co lubią się zerwać spod świateł).
Niestety jest dość głośny jak na osobowy, ale jeździliśmy nim w bardzo długie trasy (kilka tys. km) z dziećmi i przyzwyczailiśmy się. Poziom hałasu unimożliwia cichą rozmowę siedzących z przodu z pasażerami z tyłu.
Samochód jest 5-osobowy, ale szybko i łatwo można go przekonfigurować na małą ciężarówkę z paką 180x120 cm. Dzielona tylna kanapa i składane fotele z przodu dają możliwość wielu układów.

2009-08-23

Jest to dosyc wdzięczne autko bardzo ergonomiczne a przy tym oszczędne serwis i cześci jest również stosunkowo nie drogi
Tu lekką wade ma turbina gdyż ten silnik pracuje tylko w wysokich obrotach wiec kopa ma ten samochód tak od 2,5 tyś obr.wczesniej kompetnie się z nim nic nie dzieje i troche mozna ponarzekać na elastyczność przy wyprzedzaniu trzeba z piątki na czwórke wachlować na piątce nie da rady...
Jedyne na co można narzekac to dosc słabo wyprofilowane tylnie siedzenie które jest dosyc twarde i dłuższa podóż jest z tyłu uciążliwa
Do dużych zalet na pewno należy przetrzeń w tym samochodzie naprawde z przodu jak i z tyłu nie brakuje miejsca na nogi bagażnik też daje rade materiały są srednie ale bynajmiej jeszcze nic nie trzeszczy
Co do jazdy tym autem nie mam dużo zastrzerzen jedyną zauważalną wadą jest lekki tył w tym samochodzie który przy dużo cieższym prodzie w ostrych zakrętach ucieka

2010-07-15

75 koni to za mało by po załadowaniu sprawnie poruszać się po drodze, skrzynia biegów haczy, ale sinik jest ekonomiczny i nie sprawia problemów.
do 110 jest nawet cicho potem już niestety nie jest ciekawie, przednie fotele nawet szerokie ( w porównaniu z corsą D)
Brak rdzy na karoserii, a miejsca w środku więcej niż w niejednej limuzynie, odjęte punkty za ergonomie bo fotel kierowcy nie ma regulacji wysokości i siedzi się nisko.
Niestety po 120 tys. przekładnia kierownicza zaczęła stukać, samochód jest zwrotny.

2008-02-10

w dislu kiepski rozrusznik, w modelu z silnikiem benzynowym bez naprawy już 12 lat

Średnie oceny OPEL COMBO

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Opel Combo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mitsubishi L 400.

Opel Combo

Opel Combo

Mitsubishi L 400

Mitsubishi L 400

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Combo

Opel Combo Tour 1700 tdi 75KM 2003r. van

Lusterka są ogromne i bardzo skuteczne. Niestety z przodu jest martwe pole ze wzgledu na bardzo gruby słupek przy przedniej szybie, co daje się czasem we znaki na rondach.

Klimatyzacja chociaż ręczna jest dużym udogodnieniem, niestety nie ma możliwośc sterowania nawiewem z tyłu. Na plus można zliczyć przydatny w mieście zamknięty obieg powietrza. Zimą ciepło z przodu i z tyłu, przy włączonej klimie wnętrze jest suche (niezaparowane) nawet przy dużej wilgotności na dworzu.

Opel Combo: hatchback, kombi, mini-van, pick-up, van

Opel Combo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Combo: 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 2.0

Opel Combo: 2006, 2005, 2004, 2003, 2001, 2000, 1998, 1997