Opel Corsa opinie, oceny użytkowników, Opel Corsa spalanie 1996r. (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Corsa

1996r.

Åšrednia ocena: 7.71/10

Opel Corsa spalanie (l/100km)

7.51/7.70
5.69/6.30
6.56/6.40

Oceny OPLA CORSA

2008-02-13

OPEL CORSA to taki samochodzik, który sie nie starzeje, wciąż ma nabywców i cieszy sie popularnością. Są TO SOLIDNE SAMOCHODY O MAłEJ AWARYJNOśCI- A opelek w automacie to dopiero komfort!
jazda moja corsunią to istna przyjemność-ten samochodzik po prostu płynie-super zawieszenie, nie czuje nierówności na drodze-super. Wygodny, fajny samochodzik
przestrzeń z przodu jak i z tyłu wystarczająca dla dorosłych osób, bagażnik pojemny, wykończenie bardzo staranne- to jest wizytówka opla. Karoseria odporna na rdzę.

2010-02-23

rdza tylnej klapy i drzwi i pękający słupek przy drzwiach
Brak turbiny -szkoda
DUŻO Ciszej niż w maluchu,no i kąfort jazdy dużo lepszy i na przykład w porównaniu do audi A4 z 2005 roku to więcej niejsca jest w corsie
Dobre parkowne,zwrotne,bardzo maÅ‚o awaryjne auto,niskie spalanie latem po mieÅ›cie 6L. a trasa przy 120km\\h to 4,2L. PrzejechaÅ‚em ponad 215tyÅ›.i wsilniku i w skrzyni biegów nic nie robione,raz wymieniÅ‚em diody w alternatorze,3 razy Å›wiece żarowe(podróby)no i co dwa lata koÅ„cówki drążkÃ...

Mariusz2011-02-22

Jak na XXI wiek samochód dosyć niezawodny ale mało wygodny( fotele, resorowanie, mały bagażnik oraz słaba cyrkulacja powietrza). Dobry w miescie bo mały promień rętu ale boi się krawężników- niskie zawieszenie atrapy! Godny polecenia tym którzy mają mało kasy i jeżdżą w miescie do...
silnik bardzo solidny ale o zbyt małej mocy do tego modelu brak 15-20KM i brak przyspieszenia na wyższych biegsch (4 i 5)
samochód głosny i twardo resorowany
brak wspomagania, wersja na rynek niemiecki ale bez wyposażenia we wspomaganie

2009-07-12

Auto jest przyjemne dobrze sie prowadzi i nigdy mnie nie zawiodlo,gdyby nie koniecznosc zmiany na wieksze chetnie jezdzilbym nim do dzis.
Jak na taka pojemnosc silnika nie ma co narzekac
Z kapletem pasazerow auto nie jest juz tak dynamiczne a jazda na krotkie dystanse nie sprawia duzych problemow.
Nie ma problemow z rdza o ile auto nie bylo o ile nie mialo napraw blacharskich.
Czasami wystepuja problemy ze stabilizatorem(pekajace laczenia)

2008-08-15

Tani w eksploatacji. Jeżeli kierujący jeździ adekwatnie do klasy i możliwości samochodu, to może być bezawaryjny. Na dłuższe trasy niezbyt wygodny. Zawieszenie przy jakości nawierzchni naszych dróg wymaga dużej uwagi kierującego, żeby nie spowodować nieprzyjemnych wrażeń własnych i...

Åšrednie oceny OPEL CORSA

Osoby zainteresowane autem Opel Corsa braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Volkswagen Polo.

Opel Corsa

Opel Corsa

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Corsa

Opel Corsa viva 1400 16V 90KM 1996r. hatchback

Ople - ZWINNE SUPER AUTKA-AUTOMATYCZNA SKRZYNIA to super rozwiązanie, nie myśli się o zmianie biegu, tylko rozkoszuje jazdą szczególnie w ruchu miejskim-polecam AUTOMATY-polecam OPLE CORSY-które pomimo swego wieku są wciąż na TOPIE! AUTOMAT przyspiesza nieco wolniej- bo sam sobie wybiera przełożenie-ALE jak mu sie depnie to da rade zrobić to szybciej!

widoczność w oplu corsie bardzo dobra

Ople to solidne samochody,przemyślane w każdym szczególe,praktycznie bezawaryjne,ja wymieniałam tylko to co wymieniać trzeba-klocki, płyny. AUTOMATYCZNA SKRZYNIA to super rozwiązanie, nie myśli się o zmianie biegu, tylko rozkoszuje jazdą szczególnie w ruchu miejskim-polecam AUTOMATY-polecam OPLE CORSY-które pomimo swego wieku są wciąż na TOPIE!

ople maja jedna wadę -parujące szyby, ale obecnie są dostępne preparaty, które temu zaradzą- a najlepiej przesmarować boczne szybki szamponem i problem znika!

Opel Corsa: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Opel Corsa: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Corsa: 1.0, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 2.1, 2.2

Opel Corsa: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989