Opel Senator opinie, oceny użytkowników, Opel Senator spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Senator

Średnia ocena: 8.64/10

Opel Senator spalanie (l/100km)

15.50/17.33
8.86/12.08
11.98/14.83

Oceny OPLA SENATOR

Jacek Barczyk2008-02-10

elastyczność nie dotyczy-automat przy wymianie oleju w skrzyni co 30 tys jazda wspaniała. Najlepsze przyspieszenie od 110 do 170, auto zaczyna frunąć
bardzo dobre wyciszenie wnętrza, dobre nagłośnienie niewielka głośność radia dobrze słyszalna.
Nadwozie oplowskie- kiepska blacha- trzeba pilnować, konserwować, wnętrz w limuzynie się nie aranżuje, tym się jeździ, klimatyzowany schowek, kieszenie i schowki typowe dla lat 90-tych, więcej nie trzeba.
Gabaryty wymuszają ilość miejsca do parkowania, automatyczna skrzynia biegów ułatwia bardzo wolną jazdę przy manewrach.

MOLO2010-07-17

najbardziej kofortowe auto jakie miałem a miałem BMW e-32 7. Mercedese 126 S- klassa, 124 E-klase, senator wypada naj lepiej!
ja miałem wersje bez skóry, ale latem w tyłek nie parzylo :-P full wypas! bajerów bez liku!

michal2009-07-06

uczciwie to mniej sie nalezy za gnicie ale kocham te auto i kupilem miga dobry zestaw hehe,polecam auto zamiast bemki duzej czy audika wiem co mowie ale nie gadam na tamte auta
niestety rdza

2011-02-13

możliwość regulacji twardości zawieszenia pozwala dobrać według preferencji komfort jazdy od sportowego do bardzo miękkiego

kamil2008-11-28

musisz go miec zeby zobaczyc

Średnie oceny OPEL SENATOR

9.9/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Opel Senator brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Omega.

Opel Senator

Opel Omega

Opel Omega

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Senator

użytkownik: Jacek Barczyk

Opel Senator 3000 6R 24V 205KM 1990r. sedan (limuzyna)

spalanie podałem w litrach gazu, w benzynie wypada więcej, ale komfort jazdy i przyjemność wynagradza wydatki na paliwo(zawsze można kupić sobie toyotę yariz). Duży wygodny samochód, na trasie sprawdza się pięknie,po 400 km wysiada się jak z domowego fotela, wyprzedzanie to przyjemność. Jak na samochód kupiony za 7000 pln, to warto.

jest to limuzyna, trzeba się nauczyć patrzeć.

wentylacja wymuszona jak to w oplach, dzięki temu wóz w miarę szczelny, ogrzewanie i klima dzielone na boki oraz tył i przód. Grzanie wymaga czasu, ale jest dość dobre. Klimę niestety mam na freon, ciekawe co zrobię jak mi siądzie??

Opel Senator: hatchback, sedan (limuzyna)

Opel Senator: benzyna, benzyna+gaz

Opel Senator: 2.6, 3.0