Opel Sintra opinie, oceny użytkowników, Opel Sintra spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Sintra

Średnia ocena: 8.64/10

Opel Sintra spalanie (l/100km)

10.94/12.51
8.30/10.26
9.74/11.52

Oceny OPLA SINTRA

Marcin St.2015-10-19

Cała rodzinka ma sentyment do tego auta i szkoda, że nie ma następcy. Zafira to jakaś pomyłka. Ciekawe jest to, że to było pierwsze moje tak duże auto i obecnie nie ma mowy bym przesiadł się na mniejsze. Kupiłem podobne.
Silnik bardzo oszczędny. Nigdy nie zawiódł pomimo przejechanych 120.000 km przeze mnie i 150.000 km przejechanych przez poprzednika.
Nikt nigdy nie był zmęczony jazdą tym samochodem niezależnie ile godzin się jechało. Właściwie to Sintra płynie po naszych dziurawych drogach. Jazda autostradą to bajka.
Świetne prowadzenie, nigdy nie byłem zmęczony. Zawsze, niezależnie od warunków atmosferycznych, miałem wrażenie że panuję nad autem. Czułem się bezpiecznie. Parkowanie wymagało skupienia.

2008-06-04

201KM robi wrażenie. Wyprzedzanie to przyjemność z tym przyspieszeniem
Auto jakby trochę zbyt miękkie, lecz dzięki automatycznej regulacji tylnego zawieszenia (nivo) przy obciążeniu sprawuje się nad wyraz dobrze.
Wszystkie przyciski pod ręką, a obsługa radia w kierownicy. Wszystkie fotele demontowane i wtedy z tyłu prawdziwe "lotnisko". Karoseria ocynkowana.
Auto prowadzi się dobrze jak na te gabaryty. parkowanie przy pomomcy lusterek jak w autobusie nie sprawia żadnych trudności, cho potrzeba więcej miejsca do parkowania

Czarek2009-07-11

Polecam wszystkim którzy cenią duży wygodny i pakowny 7 osobowy samochód.
Na drugim biegu moża rozpędzić się legalnie do 100km/h. Piąty bieg używa się dopiero przy 100km/h a prędkość maksymalna nigdy nie sprawdzałem bo 170 mi w zupełności wystarczy ! W końcu to van !
W zakrętach nie ma tendencji do przechylania się.
po wyjęciu tylnych foteli mamy 2m przestrzeń ładunkową. Wotele wyjmuje się w kilka chwil ! Rewelacja. Przednie fotele można obrócić o 180st! Szefe babci przewiżc można bez problemu.
Auto przednio napędowe wiec jeżdzi jak po sznurku. W górach na nartach nie musiałem nawet zakładac łańcuchów.

2010-02-22

szkoda ze tego modelu nie produkuja mimo ze na ogu jest bzytkie
25 lat za kierownica i niedam slowa powiedziec na to auto komfort 200km/h terz jechalem
to niejest auto sportowe stworzone dla ludzi z charakterem dla spokojnego faceta z klasa a i na trasie jest czyp pocis
blacha ocynk srodek poprostu prosty
trafic na zadbane autko i satyswakcja gwarantowana auto nie dla idiotow

Marcin Otlewski2009-07-08

dobry samochód
Jak na Vana jest na 5, jestem osobiście zadowolony z przyspieszenia.
Jest naprawdę dobrze, miękki jak na Vana.
z karoserii tylko progi są słabe.
Rewelacja układ jezdny.

Średnie oceny OPEL SINTRA

9.9/10

Osoby zainteresowane autem Opel Sintra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Espace.

Opel Sintra

Opel Sintra

Renault Espace

Renault Espace

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Sintra

użytkownik: Marcin St.

Opel Sintra 2200 126KM 1999r. van

Ogromne lusterka, teraz kupując nowe auto zwracam uwagę czy ma tak duże jak Sintra. Takie lusterka teraz są ważną dla mnie sprawą bo się przekonałem co to znaczy dla bezpieczeństwa.

Wykończenie trąci myszką, to w końcu lata 90-e, niemniej wszystko jest na swoim miejscu i łatwo dostępne. Brak jedynie schowków, mogłoby być więcej. Warto wspomnieć o kapitalnym nagłośnieniu - dobre radio i dobre głośniki i mamy salę koncertową na kółkach [w granicach rozsądku]. Siedem niezależnie ustawianych foteli jest praktycznym pomysłem, przednie jeszcze są obrotowe. 5 tylnych można całkowicie zdemontować i wtedy Sintra zamienia się w furgon dostawczy, jak jest to przydatne miałem okazję przekonać się podczas przeprowadzki - zupełnie nie wynajmowałem bagażówki. Warto wspomnieć, że bardzo przydatne są odsuwane tylne drzwi i odchylane tylne okna. Mając małe dzieci, cieszyłem się że są bezpieczne i przy wychodzeniu z auta nie walną drzwiami o inne obok ani nie przytrzasną sobie rąk podczas zabawy w opuszczanie i podnoszenie szyby.

Koszty napraw do ogarnięcia przez rodzinę na dorobku na poziomie 500 zł średniorocznie.

Klima była jedną z lepszych - zawsze działała bez problemów. Zimą trochę trzeba było czekać [5-7 minut], aż się auto nagrzało - w końcu miało swoje gabaryty.

Z elektryką właściwie nic się nie działo, nawet żarówki nie chciały się przepalać. Natomiast problemem było zawsze poranne ruszanie w trakcie mrozów, musiałem prosić znajomych by użyczyli mi prądu bo mój akumulator był niedoładowany. Gdzieś prąd uciekał [kompresja i świece były OK!]. Tu dygresja - fatalnym rozwiązaniem było ukrycie akumulatora z lewej strony pod skrzynką bezpieczników zamontowaną dodatkowo nad rurze wzmacniającej. Jego wymiana to parę godzin roboty dla warsztatu. Nie było szans by go wyjąć na noc i doładować. Samo podczepienie się pod 'plusa' było problemem bo to mała śrubka wystająca ze skrzynk. Problemem był też brak dobrego podłączenia do komputera, nawet w serwisie Opla nie zawsze potrafili wszystko odcztać. Stąd często jeździłem z 'check engine' i nic się nie działo. Co jakiś czas siada piasta przednia prawa lub lewa i jest się bez ABS-u lub/i prędkościomierza. Na szczęście są zamienne i stosunkowo tanie na All-gro.

Opel Sintra: mini-van, van

Opel Sintra: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, napęd elektryczny

Opel Sintra: 2.2, 3.0, 3.3

Opel Sintra: 2000, 1999, 1998, 1997