Opel Vectra opinie, oceny użytkowników, Opel Vectra spalanie benzyna (strona 5)

Opinie o samochodach Opel Vectra

Średnia ocena: 8.05/10

Opel Vectra spalanie (l/100km)

Oceny OPLA VECTRA

2009-01-23

Samochód rodzinny, przy odpowiednim traktowaniu nie ma większych problemów- jak z każdym. Obszerny bagażnik, wygodne i komfortowe wnętrze, bogate wyposażenie w zakresie bezpieczeństwa i gadżetów. Jednak twierdzę, iż 1.8 to najmniejsza, odpowiednia jednostka napędowa do tego samochodu.
Silnik jest za słaby jak na takie auto. Słaba dynamika, na trasie na IV i V biegu jeszcze jakoś można przeżyć, ale bez rewelacji.
Wnętrze jest obszerne i dobrze wyciszone, nawet przy prędkości około 120-130 km/h bez problemu można rozmawiać przy włączonym w tle radiu.
Bagażnik o pojemności 500 litrów wystarczy na wakacyjne wyjazdy z rodziną, jednak w sedanie jest ograniczony dostęp z powodu małego otworu załadunkowego. Wnętrze jest obszerne i szerokie.

2008-08-16

polecam ten samochod jezeli szuka ktos wygodnego duzego auta a do tego w miare ekonicznego.Blacha slaba ale i tak lepsza jak u forda.Auto ktore opisuje ma juz 17 lat a tylko raz zostaly zrobione reperatury i progi,amortyzatory a reszta to tylko regularne wymiany plynow,paskow,swiec,kabli,klockow.NAP...
bardzo dynamiczny silnik,przede wszystkim bardzo ekonomiczny jak na ta pojemnosc i mase auta
bardzo pieknie sie prowadzi,miekko i elastycznie,komford jazdy jest dosc dobry
wiadomo ze to tylko opel,pierwsze ogniska na reperaturach i progi,na to trzeba zwrocic uwage przy kupnie
jak na dzisiejsza kieszen super auto

2008-02-27

naprawde polecam ale tylko krajowe.mieszkam w austri i widze jakie handlarze polscy sprowadzaja auto. z 340 tys.km np.bmw 5 z 2005.a potem w polsce bedzie pewnie 100tys.cena tez niby tania.warto lepij dolozyc niz kupic taniej.
przyspieszenie nie jest zle jak na 125 km.silnik w moim przypaku to nawet lepie niz bardzo dobrze.mozliwe ze dobrze go w moim aucie w fabryce zrobil.
jesli ktos dbal i na bierzaco cos robil z zawieszeniem musi zadowalac.ale komplet pasazerow to wolniejsze przyspieszenie i spalanie.da sie to odczuc
wygoda owszem jest ale karoseria.troszke te auta doskwiera rdzaaaaaaaaaa
nigdy mnie nie zawiódl mimo 210000 tys.km.super auto za mzle piniadze.problem mam tylko z tylnimi hamulcami ale nie jest to droga sprawa.prowadzenie super

2008-02-17

od dnia zakupu zrobiłem około 10tys.km auto nigdy mnie nie zawiodło nie robiłem zadnych napraw.wymieniłem tylko płyny,klocki i rozrzad.calkowity koszt to 1000pln jazda tym autkiem to prawdziwa frajda
silnik bardzo dobry przy 136KM bardzo dobre przyspieszenie szczegolnie przydatne przy ruszaniu spod swiatel
ogolna przyjemnosc z jazdy tym autkiem,w tej klasie chyba tylko audi i wv lepsze nawet BETA z tylu.jezdziłem wszystkimi to wiem
miejsca z przodu i z tyłu w sam raz,jesli chodzi o obsługe to zle umieszczone przyciski od sterowania el.szybami poza tym ok,bagaznik jeden z najwiekszych w tej klasie
auto bardzo dobrze sie prowadzi;hamowanie ok, troche gorzej z parkowaniem w duzych miastach

krzysztof2008-08-17

silnik mojego autka jest wystarczajaco elastyczny,silniczek pracuje jak zegarek,ale nie ma prawa klekotac bo wszystko jest wymienione i wzmocnione,skrzynia nie za bardzo odpowiada temu silnikowi,jest zbyt malo precyzyjna przy szybkich zmianach biegow mozna pomylic latwo biegi,silnik jest bardzo dyna...
powiem krotko: sportowe zawieszenie
auto w standardzie w mojej wersji irmshera prowadzi sie juz calkiem nieźle,ale zeby bylo jeszcze lepiej trzeba wymienuc kilka zeczy,ja wymienilem kompletne zawieszenie.jest strasznie twarde,nie ma prawie zadnych przechylow,drogi sie trzymie jak by byl przyklejony,i bardzo latwo da sie wyczuc jego g...

Średnie oceny OPEL VECTRA

Osoby zainteresowane autem Opel Vectra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Opel Vectra

Opel Vectra

Opel Astra

Opel Astra

Opel Vectra: coupe, hatchback, kombi, liftback, roadster, sedan (limuzyna)

Opel Vectra: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Vectra: 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.6, 2.8, 3.0, 3.2

Opel Vectra: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986