Peugeot 107 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 107 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 107

Średnia ocena: 8.11/10

Peugeot 107 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 107

Szymon2011-02-04

Auto do miasta, dla singla lub małżeństwa. Bardzo ekonomiczne, wstawianie gazu zupełnie nieuzasadnione. Dobrze się prowadzi, duże przyspieszenie. Słaba widoczność z tyłu. Mało miejsca z tyłu i w bagażniku, ale to w końcu prawie Smart :P. Prowadzenie tego autka to czysta przyjemność!
Auto nieźle się zrywa. Tutaj też miłe zaskoczenie. Silnik wyraźnie lubi duże obroty, co słychać po jego pracy i czuć, kiedy mu wygodnie. Trójkę wrzucam przy 50 - 60km/h, piątkę dopiero powyżej 90km/h. Inaczej wyraźnie mu ciężko. Samochód wyraźnie odczuwa każdego kolejnego pasaże...
Samochód jest dość twardy, co zwiększa poczucie lepszej przyczepności. Ja lubię twarde zawieszenia, więc dla mnie OK. Z obciążeniem także nieźle sobie radzi. Fotele wygodne, aczkolwiek denerwuje, że za każdym razem, gdy wpuszczamy pasażera na tylną kanapę, fotel przedni musimy sobie ...
Jak na tak małe, mobilne auto, można być zadowolonym z dostępnej przestrzeni z przodu. Choć pewnie wysoka osoba znajdzie pole do narzekania. Z tyłu jest po prostu ciasno. Ja jestem średniego wzrostu, więc za mną może siedzieć tylko szczupła osoba, niskiego wzrostu. Na dłuższej trasie z...
Auto mile zaskakuje. Dobrze się prowadzi, choć wielu pewnie będzie narzekało na toporność. Pamiętać trzeba, że to małe autko miejskie. Podczas jazdy praktycznie nie czuć jego małych gabarytów. Hamulce - żyleta - trzeba uważać, by nie rozbić głowy w trakcie ostrego hamowania. Parkow...

2008-08-20

Przyspieszenie jak na tak małą pojemność i ilość KM ma rewelacyjne to tak zwane auto z jajem... mam dla porównania clio 1,2 nowe z 75 KM - niebo a ziemia - mój maleńki bąk przyspiesza z werwą a clio to mół....!!!!
Ponieważ to auto ma trzy cylindry silnik ma specyficzną barwę i jest nieco głośniejszy... ale jeśli ktoś raz siądzie za kierownicą i go przegazuje gwarantuje że się spodoba
Trzeba samemu zobaczyć - bo wszystko zależy od gustu... ogólnie ja jestem zadowolona.
Autko mimo iż małe świetnie trzyma sie drogi proponuje tylko trochę szersze opony, wchodzi w zakręty bez odejmowania gazu ponieważ nie mam wspomagania wiec nie oceniam tego elementu ale auto nie musi go mieć gdyż waży zaledwie 800 kg Dość gładko pokonuje polskie dziury

Auto dla jednej osoby na wypady po zakupy w okresie wiosna, lato jesien. Nie jestem zadowolona.
Biegi zbyt blisko siebie 3i5 dwójka ciżko wchodzi, silnik bzyczy, przyspieszenie byle jakie.
Kadzy kamień i każda dziura jest odczuwalna.A zima to juz się zebrac na sniegu nie potrafi.
Bagaznik na bagaż podręczny lub zakupy, drzwi wykończone plastikiem i blachą nic ciekawego. Nie mówię o kokpicie i jogurtowej puszcze regulacji powietrza

nie zapala się światło we wnętrzu po otwarciu prawych drzwi, brak pamięci ustawienia przednich siedzeń, żeby wymienić żarówkę reflektorową proś niemowlę i to z maleńkimi rączkami, słabawa sprężyna przedniej wycieraczki, bardzo brakuje mi obrotomierza,ale ogólnie jest OK !
jest OK !
w tym aucie nie ma bagażnika ale nie jest potrzebny, jest OK !

MJ2016-10-21

Ogólnie świetny samochód dla osób, które poruszają się głównie po mieście i nie chcą dużęgo.
Samochód nie jest cichy ale to nie przeszkadza.
Jedyna wada to przeciekająca klapa tylnia.
Samochód naprawdę rewelacyjny na jazdę po mieście. Jest mały, szybki, mozna nim wszędzie zaparkować.

Średnie oceny PEUGEOT 107

5.1/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 107 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Citroen C1.

Peugeot 107

Peugeot 107

Citroen C1

Citroen C1

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 107

Peugeot 107 classic 1000 68KM 2006r. brak danych

ma duże lusterka boczne... jedyne ale to do tylnej małej szyby ale da sie przyzwyczaić (nie ogranicza ona jednak w znacznym stopniu pola widzenia)

Na gwarancji...

W zimie rewela... już po kilku minutach w aucie jest cieplutko... w lecie gorzej gdyż nie mam klimy ale nawiewy chodzą bardzo dobrze tylko dość głośno.

U mnie wszystko działa sprawnie...

Peugeot 107: hatchback

Peugeot 107: benzyna