Peugeot 206 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 206 spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 206

2001r.

Średnia ocena: 6.94/10

Peugeot 206 spalanie (l/100km)

7.44/9.30
5.69/8.50
6.54/9.00

Oceny PEUGEOTA 206

2008-06-11

Autko świetnie nadaje sie do miasta, pod warunkiem ze posiada wspomaganie kierownicy. Dynamika jazdy jest duza od startu do ok 80 km/h. powyżej bardzo słaba. Skrzynia ok.
Samochód jest komfortowy z przodu z tyłu wiadomo jak to jest w małych samochodach. Wyciszenie w normie, przy otwratych oknach nie da sie rozmawiac.
Auto prowadziło się dobrze, posiadany przeze mnie model nie posiadał wspomagania kierownicy co utrudniało parkowanie i prowadzenie przy niskich predkościach.

Janusz2008-08-26

jeździ sobie, a raczej podskakuje (na nierównościach). jedyną frajdą z jego posiadania jest odjeżdżanie innym użytkownikom ruchu spod świateł.przyjemne jest również to, że pod max. obciążeniem nie zauważymy że jedziemy pod górę. nie wiem również co to jest korozja (mimo że w p...
duża moc w małym samochodzie, ale kultura z jaką osiąga swoje 10 s. do setki pozostawia wiele do życzenia
jeździłem tylko samochodzikami tej klasy. komfort na podobnym poziomie do innych maluszków
jak widać - samochodzik podoba się (zwłaszcza kobietom)
nietrwałe elementy zawieszenia są powodem częstych luzów i w konsekwencji głośnej pracy na nierównościach.

2008-02-09

Piękna linia nadwozia ponadczasowe wnętrze Bardzo wygodny samochód. W tej chwili wiele zamienników i części nie są drogie. Nie miałem jeszcze samochodu, który po ponad 200 tyś km tak dobrze się spisywał.
Silnik elastyczny , niestety 60KM to do miasta super ale na dalsze trasy i komplet osób dużo pozostawia do życzenia
Komfort rewelacja , jak na takie małe gabaryty , bardzo wygodny.
Niski nie jestem i miejsca wystarczy, za mną już trochę gorzej ale to nie limuzyna. Bagażnik starcza na wjazd na wakacje, w razie czego zawsze można sie wspomóc dzieleniem kanapy.
Niestety mój samochód nie ma wspomagania kierownicy i parkowanie jest przyjemne, ale podczas jazdy brak zastrzeżeń. Hamulce rewelacja.

Adam2011-12-27

Prawie idealny kompromis między mocą i spalaniem. Dynamika zadowalająca w pełni, jednak na dłuższe trasy to raczej za mały.
Auto raczej dla 4 osobowej rodziny i to z niedużymi dziećmi.
Drobiazgów w tym aucie można trochę pogubić po różnych skrytkach, no i nie spotkałem jeszcze tak przepastnego schowka pasażera, on ma pojemność bagażnika mniejszych samochodów.
Fabryczne opony są za wąskie do tego modelu, zmiana felg na alu i opony 185/60R14 poprawiły drastycznie prowadzenie i stabilność na mokrym.

Tomek2009-08-28

Autko calkiem zgrabne, ekonomiczne i dość zrywne. Na dłuższe trady nie zbyt wygodne ale do jazdy po mieście rewelacyjne. Niestety zawieszenie nie jest przystosowane do naszych dróg i często się psuje a koszty naprawy są nie małe.
Autko całkiem zrywne ale po przekroczeniu 100km/h nie ma już takiej dynamiki i trzeba mieszać biegami.
Po 8 latach pojawiają się ślady rdzy.
Układ kierowniczy dość przecyzyjny, niestety moje autko jest bez ABS to znacznie zmniejsza skuteczność hamowania. Dodatkowo niezbyt pewnie trzyma się w zakretach.

Średnie oceny PEUGEOT 206

4.2/10
3.9/10
3.6/10
3.4/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 206 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 207.

Peugeot 206

Peugeot 206

Peugeot 207

Peugeot 207

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 206

Peugeot 206 1100 60KM 2001r. hatchback

Autko bez wyposarzenie nie psuje sie. Tu nie ma co sie zepsuc. Brak wspomagania powoduje duzy dyskomfort. Autko nadaje sie do miasta. Ma duża dynamikę przy niskich prędkościach. Predkośc maksymalna to 120 km/h wiec w trase słabo sie nadaje. Wyprzedzanie tirów zawsze powoduje emocje. Silnik pali w najgorsze mrozy. Jedyną wadą samochodu był brak wspomagania kierownicy. Typowo miejski samochód a wspomagania brak.

Widocznośc ok.

Autko przeze mnie posiadane nie miało wyposarzenia. Miało tylko 2 poduszki powietrzne. Ale dzieki temu nie psuło się w nim nic. Przez 7 lat wymieniono tylko tłumik i drązki stabilizatora. Pod tym względem rewelacja.

Słaby nawiew powietrza do kabiny. Moze autko posiada filtr kabinowy który miałem zapchany. Niewiem. Ogólnie słabo.

Nie miałem elektroniki. Wiec nic sie nie psuło.

Peugeot 206: cabrio, camping, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi

Peugeot 206: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz