Peugeot 207 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 207 spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 207

Średnia ocena: 8.44/10

Peugeot 207 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 207

2008-02-20

Dobry samochód dla niewielkiej rodziny, oszczędny i wygodny jak na rozmiary. Polecam.
Troszkę zbyt miękkie zawieszenie jak na wersję Sporty. Wyciszenie dobre, oczywiscie przy predkościach powyżej 130 szeptana rozmowa nie wchodzi w grę ale nie trzeba krzyczeć.
Ergomomia bez zastrzeżeń, dpora ilość schowków, bagażnik jak na taki mały samochód bez zastzreżeń, ilość miejsca na przednich fotelach super, gorzej z tyłu szczególnie gdy z przodu siedzą wysokie osoby.
Prowadzenie auta bez zastrzeżeń, nie ma problemów z parkowaniem, troszkę słaba widoczność do tyłu ale myśle że to kwestia przyzwyczajenia.

2010-12-30

silniczek reaguje słabo na gaz, trzeba trzymac na obrotach, duza turbodziura
nic specjalnego, ale ujdzie, samochód swietny na miasto, moja trzecia połowa jest zachwycona
typowo kobiece autko, linia i srodek sprecyzowany pod kobietę (podswietlane lusterka do makijazu,oryginalny zapach sam.,troche za duzo gałek jak dla mnie od radia,tempomatu itd.), ale nawet mnie sie przyjemnie jezdzi.na wszytkich fotelach isofix. polecam wszystkim niewiastom
srednio sie prowadzi, mało precyzyjny układ hamulcowy, typowy francuz

2009-07-11

Polecam jestem zadowolony
Jestem zadowolony co do pracy silnika,przyspieszenia, polecam wszystkim którzy sobie cenią komfort
Zadowolony jestem
Stylizacja mi odpowiada
Jest dobre i mam podstawy powiedzieć że jestem zadowolony, jedyna rzecz jak trochę denerwuje to co jakiś czas wyświetla informacje o wadliwym dostępie mieszanki powietrza, tak jakby zasysał dodatkowo powietrze gdzieś w okolicach kolektora, natomiast co do reszty wygodny,dobrze wyposażony i ...

2008-02-09

niestey, mam auto z dość słabym silnikiem - stąd nie wiem jak ocenić przyśpieszenie - jest takie jak się spodziewałam, ale generalnie to nędzne. Wiedziałam, co kupuję - więc powinnam napisać, że jest ok? czy jednak zgodzić się, że 15 sek do setki to dość marnie?
ponieważ jest to van, dwuosobowy - pytanie o fotele tylne jest jakby na wyrost - niestety, nie wolno pozostawić pustego pola chyba?

2010-07-16

słaby lakier, pod listwami łuszczył się bezbarwny (lakier oryginalny)

Średnie oceny PEUGEOT 207

Osoby zainteresowane autem Peugeot 207 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 307.

Peugeot 207

Peugeot 207

Peugeot 307

Peugeot 307

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 207

Peugeot 207 Sporty 1600 HDI 90KM 2007r. hatchback

Do tego samochodu polecałbym jednak silnik ze 110 KM, choć i przy 90 KM można poszaleć. W porównaniu jednak z moim poprzednim samochodem (Peugeot 206 z dieslem 2.0 HDI 90 KM) potrzebuje wyższych obrotów żeby poczuć "wciskanie" w fotel. Nie ma jednak problemu z normalnym wyprzedzaniem.

Z przodu przeszkadzaja szerokie boczne słupki, widoczność do tyłu ograniczona (kwestia przyzwyczajenia), widoczność w lusterkach zadowalająca.

Z uwagi na to że mam automatyczną klimatyzacje dwustrefową nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolony.

Peugeot 207: cabrio, coupe, hatchback, mini-van

Peugeot 207: benzyna, olej napędowy, turbo diesel