Peugeot 207 SW opinie, oceny użytkowników, Peugeot 207 SW spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 207 SW

9.00/10

Peugeot 207 SW spalanie (l/100km)

miasto 8.25/-.-- 6.38
trasa 6.25/-.-- 4.78
cykl mieszany 7.35/-.-- 5.62

207 SW

OCENY PEUGEOTA 207 SW

na początku moc była wystarczająca, choć po roku jazdy przydałoby się więcej. Skrzynia biegów dobrze zestopniowana, precyzyjna. do 170km/h przyspiesza równo, później jest już "pod górkę" na autostradzie rozpędza się w/g GPSu do 190km/h
udany kompromis między sztywnością zawieszenia a komfortem. przednie fotele wygodne, minus za brak regulacji wysokości fotela pasażera. rzadko tam siedzę, ale jak już, to dla mnie zdecydowanie za wysoko. z tyłu fotele wygodne, mocowanie isofix w standardzie. jechałem z tyłu raz :) z kompl...
wystarczająca ilość miejsca z przodu i z tyłu nawet przy rosłych pasażerach z przodu. poczucie przestrzeni zwiększa daleko wysunięta szyba przednia. przełączniki w zasięgu ręki bagażnik mógłby być ciutke większy, ale na plus zasługują regularne kształty i mozliwość dostania s...
bardzo dobrze trzyma się drogi, pewnie prowadzi się w zakrętach, przewidywalne

Ogólnie jestem zadowolony z samochodu.
Jedyne uwagi jakie mam to do skrzyni biegów która według mnie jest żle zestopniowana szczególnie pomiędzy III a IV biegiem co wymusza częstą zmianę biegów podczas jazdy miejskiej aby utrzymać optymalne obroty silnika. Skok lewarka jest wyjątkowo długi i trzeba bardzo dokładnie włącza...
Trochę według mnie sztywny na wybojach, przy obciążonym samochodzie jest dużo lepiej. Niestety nie można mieć wszystkiego na raz, za to dobrze się prowadzi, ogólnie ok.
Wnętrze pozytywnie zaskakuje dużą przestrzenią jak na tak niewielki samochód, dosyć duży o regularnych kształtach bagażnik, wielkie brawa dla projektantów peugeota za otwieraną osobno tylną szybę, to naprawdę ułatwia życie szczególnie przy załadowanym po brzegi bagażniku, za ergon...
Prowadzenie bardzo dobre w zakrętach, przewidywalny.Dobra widoczność w lusterkach wstecznych oraz przez tylną szybę powoduje, że parkowanie tyłem jest łatwe, natomiast opadający mocno przód którego do końca nie widać utrudnia parkowanie przodem na styk.

Autko bardzo ładne, Narazie (odpukać) niezawodne.
Skrzynia biegów może jeszcze nie wyrobiona. Silnik 75 KM to jednak mało. Escortem (90 KM) wyprzedałem śmiało, teraz dwa razy się zastanowię. Nie ma tego wgniatania w fotel, właściwie prawie wcale nie czuć przyspieszenia. Więc tu mały minusik.
Troszkę twarde zawieszenie (przesiadłem się z Forda Escorta kombi) ale już się przyzwyczajam. Wyciszenie OK. Przy włączeniu klimatyzacji/Wentylatora na 1, silnika nie słychać prawie wcale
Bardzo dobre wspomaganie kierownicy, świetne hamulce. Dobrze trzyma się drogi, szczególnie na zakrętach przy dużej prędkości

Jest po prostu fajny i funkcjonalny.I nie wiem dla czego inni kierowcy się za nim ogladają.
110km w tym modelu robi swoje po prostu chce jechać.
Mam bardzo ciemne/czarne /szyby/z tyłu pojazdu,tak ze parkowanie w nocy tylko na lusterka;]

peugeot 207 sw seryjnie posiada seryjne koł 16 calowe sa to za duze kola na zime. brak ESP

1 2 z 2

ŚREDNIE OCENY PEUGEOT 207 SW

9.6/10
9.4/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 207 SW brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 307 SW.

Peugeot

207 SW

Peugeot

307 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 207 SW

użytkownik: Miki

Peugeot 207 SW 1400 75KM 2007r. kombi

Autko bardzo ładne, Narazie (odpukać) niezawodne.

Lusterko W środku mogło by być ciut większe, czasami ustawiam parę minut góra-dół, szczególnie podczas jazdy gdy się zaczynam "kręcić" w fotelu. Widoczność - Ok. Przyzwyczajam się przy parkowaniu, wydaje się, że to już - wysiadam a z przodu jeszcze pół metra luzu.

Przestrzeń z przodu Ok. Z tyłu już tyle miejsca nie ma, szczególnie za kierowcą gdy jest wysoki. Bagażnik - zależy kto czego oczekuje, w końcu to małe kombi. W Escorcie miałem większy bagażnik, ale teraz też się mieszczę. Na dwutygodniowy wyjazd 3-osobową rodziną było akurat ( w tym spacerówka )

Bez awari jak dotąd (8000 km) tego kabelka w radiu nie liczę.

Klimatyzacja ręczna - to moja pierwsza klimatyzacja więc trudno porównać, ale wydawało mi się że powinna mocno chłodzić, a chłodzi .... wystarczająco :)

Narazie OK. Choć raz radio gubiło mi fale, ale wymienili jakiś kabelek i jest OK

Pełna opinia o Peugeot 207 SW 1400 75KM 2007r. kombi »

Peugeot 207 SW: kombi

Peugeot 207 SW: benzyna, olej napędowy