Peugeot 3008 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 3008 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 3008

Średnia ocena: 8.00/10

Peugeot 3008 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 3008

Mariusz2019-02-03

Auto spisuje się bardzo dobrze. Tanie w utrzymaniu i serwisie. Wygodna ciche przestronne. Jedyna wada to dwa krótkie biego 1 i 2 więc jesteśmy z tyłu na światłach ;-), ale to mi nie przeszkadza, można kupić 2,0 HDI. Będzie lepiej
W takim aucie silnik 16 HDI 109 koni daje radę, ale dla ścigaczy nie polecam. Bezawaryjny. Zautomatyzowana skrzynia biegów wolna nie ma żadnych problemów są łopatki przy kierownicy( tania w naprawie i eksploatacji wchodzi 2litry oleju za 25 zł ja wymieniam co 50 tyś)za to można włączyć ...
Zawieszenie dobrze się spisuje choć w szybko pokonywanych ciasnych zakrętach na nierównej dziurawej drodze tył potrafi podskakiwać i lekko się uślizgiwać wada belki wleczonej.Wyciszenie jest super dopiero przy prędkościach autostradowych słychać opływające powietrze ( za duże trochę...
Przestrzeń z przodu aż za dużo, mam 174cm wzrostu z tyłu też jest dobrze, płaska podłoga i dwa schowki w niej. Latarka w bagażniku to fajny i czasem przydatny gadżet,gniazdo też jest ogólnie super
Auto prowadzi się dobrze, choć przy silnych powiewach bocznego wiatru trzeba korygować tor jazdy jak to w tak wysokim aucie( przypadłość wszystkich tego typu samochodów). Hamulce dobre ale mogły być lepsze pomaga zmiana klocków i tarcz na sportowe. Parkowanie bez czujników to problem.

Adrian2019-03-19

Trochę czuły na boczne podmuchy wiatru. Jakby trochę za duży promień zawracania. Ogólnie ekstra wóz.
Napęd rewelacja. Przy normalnej jeździe prawie nie czuć zmiany biegów (działanie wspomagające silnika elektrycznego). Jak każdy automat ma chwilę zastanowienia przy próbie szybszego wyprzedzania. W trybie "Sport" rakieta nie samochód. No i napęd na 4 koła. Ciekawostka - jak pad...
Coś za coś - jest wysoki i żeby nie za bardzo się przechylał jest trochę twardy - prawie jak niemiec :/ Siedzenia kierowcy nie mogę za bardzo dopasować - potrafi zdrętwieć noga. Tylne podobno bardzo wygodne i dobrze się wsiada. Diesel wchodzi do pracy cichutko i podczas jazdy prawie go ni...
Ogólnie nie jest źle - zawsze można się czepiać. Nie ma gdzie położyć czegoś co akurat ma się w ręce - jedynie do zagłębienia na kubek. Z tyłu zagłębienia na kubki - porażka. Bagażnik - narty, buty i 2 walizki.
Nie ma porównania do Citroena C5 - taki bardziej Japończyk. Ale plomby nie wypadają. Świetnie trzyma się drogi nawet w ostrych zakrętach. Trochę nerwowy przy próbie wytrącenia go z prostego toru jazdy, potem bez uwag.

WIESŁAW2018-11-22

JAZDA TO PRZYJEMNOŚĆ, A USYTUOWANIE WSKAŹNIKOW W STOSUNKU DO KIEROWNICY TO REWELKA.A JAKA WYGODA GDY GPS WYŚWIETLA SIĘ NA TABLICY WSKAŹNIKÓW. JEST TO PIERWSZE AUTO GDZIE NIE BRUDZĘ SOBIE NOGAWEK SPODNI PRZY WYSIADANIU, TO MOJE 19 AUTO
AUTO Z AUTOMATYCZNĄ 6-BIEGOWĄ SKRZYNIĄ Z PRZEŁĄCZANIEM NA MANUALIJAZDĘ SPORT.JAZDA NA AUTOMACIE BARDZO PŁYNNA DAJĄCA POPRAWNE PRZYSPIESZENIE W CAŁYM ZAKRESIE PRĘDKOŚCI. KOMU ZA MAŁO MOŻE PRZEJŚĆ NA MANUAL LUB SPORT -ALE NIECH WI, ŻE ZUŻYCIE PALIWA ROŚNIE-COŚ ZA COŚ
AUTO CICHE NAWET PRZY 130 KM/H. ŚWIETNE PRZEDNIE FOTELE.TYLNE SIEDZENIA TEŻ WYGODNE.
W PRZEPIĘKNEJ KAROSERJI- NIE ZNAM ŁADNIEJSZEJ W TEJ KLASIE.W KOŃCU AUTO ROKU 2017.DUŻY BAGAŻNIK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI PODŁOGI.AUTO PO ZŁOŻENIU TYLNYCH FOTELI ORAZ PRZEDNIEGO FOTELA /POWSTAJE SYOLIK/ POZWALA PRZEWOZIĆ DŁUGIE PRZEDMIORT.ERGONOMIA INTUICYJNA, MOŻE ZA DUŻO DŹWIGIENEK PRZ...
ZNAKOMICIE TRZYMA SIE DROGI.PRECYZYJNIE DOBRANY UKŁAD KIEROWNICZY Z REWELACYJNĄ MAŁĄ KIEROWNICĄ.WYSOKO ZAWIESZONE.NIE UDERZAM ZDERZAKIEM W KRAWĘŻNIKI.

Andrzej2019-02-15

Całokształt oceniam na bardzo dobrze. Auto pali jeżdzi i jeżdzi.
Jak na tak ciężkie i duże auto (wysokie) silnik spisuje się naprawdę dobrze. Przy ruszaniu pierwsze dwa biegi są krótkie ale później jest o wiele lepiej. Skrzynia chodzi sprawnie nie szarpie
Zawieszenie jest sprężysta dla niektórych trochę może być twarde, ale ja takie lubię. Fotele są bardzo dobrze wyprofilowane i mają dobre trzymanie boczne. Wyciszenie w kabinie rewelacyjne dopiero przy prędkościach autostradowych słychać szum powietrza i zilnik fajnie mruczy
Mam 178 cm wzrostu i na brak miejsca czy to z przodu czy z tyłu nie można narzekać. Materiały są dobrej jakości spasowanie rewelacyjne nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Bagażnik ma wiele pozycji do ustawiania, super opcja to dolna klapa, którą można mieć otwartą w czasie transportu długi...
Auto prowadzi się rewelacyjnie, nie przechyla się na zakrętach i nie nurkuje w czasie hamowania

dariusz2015-06-13

wady:maly bagaznik , problem z elek.recznym, maly schowek przed pasazerem zalety:szklany dach , ARTIV , wyswietlacz na szybie predkosci tempomat przestrzen w srodku aranzacja sylwetka przeswit konsola jak w misliwcu
silnik jak na 1.6 hdi super ma kopa z tym ze moja wersja to automat sd i zmiana biegow troche w kurza w nie odpowiednich momentach albo za dlugo przeciaga ale nie wiem czy to nie kwestia regulacji sterownika od zmiany biegow z czasem opisze co z tym zrobilem
nie maialem jeszcze okazji jechac z pelnym kapletem pasazerow bede testowac go w nastepnym tyg. wyciszenie rewelacja jak na disla
bagaznik mogl by byc troszke wiekszy pasazer za mna przy mojich gabarytach trzyma nogi u pasazera z boku

Średnie oceny PEUGEOT 3008

Osoby zainteresowane autem Peugeot 3008 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Qashqai.

Peugeot 3008

Peugeot 3008

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 3008

użytkownik: dariusz

Peugeot 3008 ehclusive 1600 hdi 110KM 2009r. hatchback

mam duza szybe z przodu z tylu i po bokach i duze lusterka a jak otworze zazluzje w dachu to wszyscy w aucie moga ogladac jajka bocianow

mam auto 1 miesiace zrobione mam juz 3 000 mil ogolnie jestem zadowolony z autka bagaznik mniej pakowny jak w megane 2 kombi ale sylwetka auta i wysokosc rekampesuja to mam metr 190cm i 140 kg wagi i w tym autku siedzi mi sie elegancko autko jeszcze do kanczam bo kupilem po wypadkowe jedeny problem jaki mam to hamulec reczny z tym bede musial chyba sie udac do peugota bo ponoc kable sa gdzies walniete

moglo byc lepiej

nic dodac nic ujac

puki co elektronika ok jeden problem to elektryczny hamulec reczny sprawia problem

Peugeot 3008: coupe, hatchback, inne, mini-van, terenowy

Peugeot 3008: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, technologia hybrydowa