Peugeot 3008 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 3008 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 3008

7.40/10

Peugeot 3008 spalanie (l/100km)

miasto 10.57/-.-- 7.00
trasa 8.50/-.-- 5.60
cykl mieszany 9.77/-.-- 6.50

3008

OCENY PEUGEOTA 3008

JAZDA TO PRZYJEMNOŚĆ, A USYTUOWANIE WSKAŹNIKOW W STOSUNKU DO KIEROWNICY TO REWELKA.A JAKA WYGODA GDY GPS WYŚWIETLA SIĘ NA TABLICY WSKAŹNIKÓW. JEST TO PIERWSZE AUTO GDZIE NIE BRUDZĘ SOBIE NOGAWEK SPODNI PRZY WYSIADANIU, TO MOJE 19 AUTO
AUTO Z AUTOMATYCZNĄ 6-BIEGOWĄ SKRZYNIĄ Z PRZEŁĄCZANIEM NA MANUALIJAZDĘ SPORT.JAZDA NA AUTOMACIE BARDZO PŁYNNA DAJĄCA POPRAWNE PRZYSPIESZENIE W CAŁYM ZAKRESIE PRĘDKOŚCI. KOMU ZA MAŁO MOŻE PRZEJŚĆ NA MANUAL LUB SPORT -ALE NIECH WI, ŻE ZUŻYCIE PALIWA ROŚNIE-COŚ ZA COŚ
AUTO CICHE NAWET PRZY 130 KM/H. ŚWIETNE PRZEDNIE FOTELE.TYLNE SIEDZENIA TEŻ WYGODNE.
W PRZEPIĘKNEJ KAROSERJI- NIE ZNAM ŁADNIEJSZEJ W TEJ KLASIE.W KOŃCU AUTO ROKU 2017.DUŻY BAGAŻNIK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI PODŁOGI.AUTO PO ZŁOŻENIU TYLNYCH FOTELI ORAZ PRZEDNIEGO FOTELA /POWSTAJE SYOLIK/ POZWALA PRZEWOZIĆ DŁUGIE PRZEDMIORT.ERGONOMIA INTUICYJNA, MOŻE ZA DUŻO DŹWIGIENEK PRZ...
ZNAKOMICIE TRZYMA SIE DROGI.PRECYZYJNIE DOBRANY UKŁAD KIEROWNICZY Z REWELACYJNĄ MAŁĄ KIEROWNICĄ.WYSOKO ZAWIESZONE.NIE UDERZAM ZDERZAKIEM W KRAWĘŻNIKI.

wady:maly bagaznik , problem z elek.recznym, maly schowek przed pasazerem zalety:szklany dach , ARTIV , wyswietlacz na szybie predkosci tempomat przestrzen w srodku aranzacja sylwetka przeswit konsola jak w misliwcu
silnik jak na 1.6 hdi super ma kopa z tym ze moja wersja to automat sd i zmiana biegow troche w kurza w nie odpowiednich momentach albo za dlugo przeciaga ale nie wiem czy to nie kwestia regulacji sterownika od zmiany biegow z czasem opisze co z tym zrobilem
nie maialem jeszcze okazji jechac z pelnym kapletem pasazerow bede testowac go w nastepnym tyg. wyciszenie rewelacja jak na disla
bagaznik mogl by byc troszke wiekszy pasazer za mna przy mojich gabarytach trzyma nogi u pasazera z boku

Ogólnie autko OK. Ostatnia posiadałem 307 2,00 HDI, zrobiłem 250.000 km i autko nadal chodziło bez zarzutu.
Jak na tak duże auto silnik 1,60 HDI radzi sobie nieżle (3008 zaliczyło Karpacz, morze, autostradę w Niemczech)
Auto francuskie wydawać by się mogło że komfortowe. Niestety ma twarde zawieszenie i na nierównościach słychać dość głośno zawieszenie.
Chyba mam pecha co jakiś czas albo jakaś śrubka odleci lub coś się poluzni (lampa tylna. Francusi coś kiepsko skręcili to autko.
Auto jest wysokie, przy dużej predkości podatne na podmuchy wiatru. Parkowanie OK ale z czujnikami parkowania.

styl + wygoda bardzo dobrze, osiągi dobre to tylko 1,6, ustawny,pakowny chociaż 307kombi brało dużo więcej lecz to inny pojazd choć na tej samej płycie
kupiłem za mały silnik
bez zastrzeżeń
Dużo schowków,wyposażenie standardowe bardzo bogate, brak problemów technicznych, wygodny w trasie, pakowny tak jak obiecywali wszystkie opcje ułatwiają załadunek

Głośne zawieszenie. Mógłby być lepiej wyciszony powyżej 100 km/h.
Po okresie dwóch lat lakier na radiu zaczął bąblować. Po jakimś czasie bąble popękały i teraz są miejsca bez lakieru. Brak pojemnika na okulary.

1 2 z 2

ŚREDNIE OCENY PEUGEOT 3008

6.8/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 3008 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Qashqai.

Peugeot

3008

Nissan

Qashqai

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 3008

użytkownik: dariusz

Peugeot 3008 ehclusive 1600 hdi 110KM 2009r. hatchback

mam duza szybe z przodu z tylu i po bokach i duze lusterka a jak otworze zazluzje w dachu to wszyscy w aucie moga ogladac jajka bocianow

mam auto 1 miesiace zrobione mam juz 3 000 mil ogolnie jestem zadowolony z autka bagaznik mniej pakowny jak w megane 2 kombi ale sylwetka auta i wysokosc rekampesuja to mam metr 190cm i 140 kg wagi i w tym autku siedzi mi sie elegancko autko jeszcze do kanczam bo kupilem po wypadkowe jedeny problem jaki mam to hamulec reczny z tym bede musial chyba sie udac do peugota bo ponoc kable sa gdzies walniete

moglo byc lepiej

nic dodac nic ujac

puki co elektronika ok jeden problem to elektryczny hamulec reczny sprawia problem

Pełna opinia o Peugeot 3008 ehclusive 1600 hdi 110KM 2009r. hatchback »

Peugeot 3008: coupe, hatchback, inne, terenowy

Peugeot 3008: benzyna, olej napędowy, turbo diesel