Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 307

2001r.

Średnia ocena: 7.62/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

8.89/11.33
7.06/8.67
8.23/9.77

Oceny PEUGEOTA 307

2008-10-10

Auto sprawuję się rewelacyjnie pod warunkiem regularnych przęglądów jezeli dużo się jezdzi i jeżeli nie było rozbite
Elastycznośc jest dosc dobra ale mogłoby byc lepiej,biegi wchodzą precyzyjnie i bez problemów nawet po dużych przebiegach,SILNIK-jestem pełen podziwu mam przejechane 275tyś.bez remontów,wycieków oleju,pracuje równo odpala jak nówka.podejrzewam że to zasługa dobrego oleju,wymian nie dłu...
Auto nie jest zbyt sztywne i nie zbyt miękkie- jestna nasze drogi OK.przednie fotele -nie można im nic zarzucic są wygodne nawet na bardzo długie podróże i dobrze trzymają,na tylnej kanapie nigdy nie siedziałem ,wyciszenie auta i jazda z kompletem pasażerów -OK
Auto nie jest duże ale gdy siedzi się wewnątrz ma się wrażenie ogromnej przestrzeni,bagażnik jak na takie nieduże auto całkiem spory
Zanin kupiłem to auto nigdy bym nie przepuszczał że prowadzi się tak dobrze.układ kierowniczy w moim aucie super,trzeba dbac o zawieszenie coś się zużyje to zaraz wymienic i będzie sie prowadził rewelacyjnie,hamulce dobre-nie kupujcie tanich klocków (podróbek)

2008-08-29

Bardzo miłe zaskoczenie jeżeli chodzi o komfort jazdy i wyposażenie(wyższa półka)Twarde i głośne zawieszenie przy jeżdzie po drogach wyboistych.
dobry motorek dość głośny, hdi tak ma, skrzynka OK piątkę trzeba wkładać starannie, bo byle jakości nie lubi(zgrzytnie).Przyspieszenie dobre ale nie rewelacyjne, być może przepływomierz zaczyna konać
Wyświetlacz panelu klimatyzacji w słoneczny dzień jest praktycznie nieczytelny,plastiki mogły być lepiej spasowane,plastikowe zderzaki i błotniki przednie to w naszych zasolonych zimach to raczej zaleta, a nie wada.
-Opony 205x55x16 założone fabrycznie, jazda jak po szynach -Układ kierowniczy mógłby ciut lżej chodzić, ale przy szerokości opony 205 może być -Hamulce bez zarzutu -Parkowanie po stażu na marei dziecinnie proste

2010-07-16

Może moc silnika nie jest dużą ale zaś komfort jest super,skrzynia pracuje płynie,silnik dużo części trzeba wymienić po 100 tys ale warto za komfort jak posiada Peugeot.Polecam!!!
Nic dodać nic ująć!!!!!
Francuz jest dobrym autem tylko serwis jest drogi,jak kupować to tylko 2-4 latki.

Auto tylko raz zawiodło a dokładnie tarcza sprzęgła, generalnie odradzam zbyt dużo usterek, jedynie z czego jestem zadowolony to instalacja gazowa choć, za to mojeje żonie sie podooba
Na karoserii po 3 latach pojawiła się rdza, oczywiście serwis odepchcnął reklamację
Przy prędkości poda 130 tys kierownica wpada w drgania.

2009-07-10

Wsteczny trzeba czasem poprawić.
Ten rocznik nie jest bez wad jeżeli chodzi o resorowanie.Pozostałe sprawy jak w ocenie.
Na oryginalnych kołach czyli 205x55xR16 jeżdzi się jak po szynach. Na zimówkach czyli rozmiarze 195x65xR15(takie używam) można mieć uślizg w zakrętach. Zimą jeżdzimy jednak grzeczniej czyli nie ma prblema.

Średnie oceny PEUGEOT 307

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Peugeot 307

Peugeot 307

Opel Astra

Opel Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 307

Peugeot 307 2000 HDI 110KM 2001r. hatchback

Zawieszenie twarde, pod obciążeniem może być. Fotele zarówno przód jak i tył bardzo wygodne.Wyciszenie bardzo dobre stanowiło jedną z ważniejszych pozycji przy zakupie auta.Mazda 626 przy peugeocie 307 to traktor z urwanym kominem.Przy prędkości 170km/h na autostradzie szum opon jest dość głośny no ale moje dunlopy są już bardzo bliskie emerytury

zależne od tego gdzie naprawiamy

Automatyczna klimatyzacja działa od razu i to jest to !

Peugeot 307: coupe, hatchback, kombi

Peugeot 307: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz