Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 307

2003r.

Średnia ocena: 7.24/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

8.12/12.45
6.34/9.25
7.16/11.55

Oceny PEUGEOTA 307

Lucjan2008-11-27

z tyłu mogło by być wiecej miejca na nogi. błąd Falied Airbag z nieczego wyskoczyło podczas jazdy i cały czas teraz wyskakuje.
bieg 1 i 2 trzeba zmienić , ale na 3 to już jedzie super!. bieg 1 - do ruszania i podjezdzania bieg 2 - to jak są korki lub do zakrętów na mieście jak jest ruch bieg 3 - to już szybcitko A co do przyspieszenia to 0-100 dobrze ale od 60-120 i 80-120 poprostu super.
fotele przednie rewelacja, bardzo dobrze trzymają i do tego regulowane jeszcze dogóry i nadół (jestm wysoki to sobie na sam dół opuszczam) tyle fotele dobre, mogło by być lepiej. A wyciszenie to tak 80-100 słychać lekki szum wiatru i od aswaltu, 110-130 szum silnika słychać a powyzej...
przestrzeń z przodu super, szyba prednia oddalona to sie wydaje ze jest tak dużo miejsca i te szybki z przodu boczne to naprawde tak dużo miejsca. przestrzeń z tyłu moglo być o wiele lepiej troszke więcej miejsca na nogi (bo jestem wysoki facetem 2m i jak fotel wezme na sam tył przedni to...
Z parkowaniem do tyłu jest problem, biezbyt dobra widoczność (oczywiscie jak ktoś patrzy do tyłu oglądając sie za siebie) ,ale lusterka są super ustawione wiec nie powinno być problemu.

2009-03-04

tylko tyle FRANCUZ na nasze drogi nie nadaje się z zawieszeniem chyba że ktos mieszka przy autostradzie i dojeżdża nią do sklepu, kościoła i pracy...
JEST TO EKONOMICZNY SILNIK W TYM MODELU NIE DO SZYBKIEJ JAZDY. ZRYW MA ALE PO ZATANKOWANIU 98 LUB 99 NA SHELLU.
ZAWIESZENIE PORAŻKA!!! JAK JEŻDŻE PO POLSCE RADIO POGŁAŚNIAM CO 10000-15000 DRĄŻKI STABILIZATORA DO WYMIANY! NA ZACHODNICH AUTOSTRADACH ZACHOWUJE SIĘ BEZ ZARZUTÓW.. POPROSTU ZAWIESZENIE NIE NA NASZE DROGI!!
PRZESTRZEŃ PORÓWNUJE DO WYŻSZYCH MODELI JEST ZDECYDOWANIE WIECEJ MIEJSCA NIŻ W MONDEO Z 2004 ROKU TO NA +
OGÓLNA OCENA BARDZO DOBRA. BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI.ALE HAMULCE ROZGRZANE NIEZBYT ...

2008-02-08

Samochód nigdy mnie nie zawiódł na trasie!!!Na temat usterek usuniętych w czasie gwarancji i po...lepiej się nie wypowiadac,ponieważ zabrakło by mi rubryk,które są powyżej!!!
Po zastosowaniu magnetyzerów na układach paliwa,powietrza i chłodzenia za niewielkie pieniądze można temu niezbyt mocnemu silnikowi sporo pomóc!
Cóż więcej komentowac...
Biorąc pod uwagę innych rywali w klasie uważam że 307-ka oferuje najwięcej miejsca w kabinie.
Zarzucanie tyłem na zakrętach przy wpadaniu w wyrwy...czego na naszych drogach nie brakuje.Dobijanie tylnego zawieszenia podczas szybkiego pokonywania nierówności poprzecznych.

2011-02-16

Bardzo dobre autko.
Zakres mocy to 1,5 do 3,7 tys obr/min gdzie u mnie turbina włącza się gdzieś w okolicach 2,2 obr/min.
Przyjemnie się nim jeździ, zawieszenie nie jest zbyt twarde, ładnie tłumi nierówności i ogólnie jest komfortowe.
Auto błodniki jak i zderzaki ma plastikowe, są dość elastyczne i nie pękają, nie odkształcają się, do dzisiaj od 2003 roku nie pojawiło się na nim nic rdzy.
Auto świetnie trzyma się drogi, prowadzi płynnie, jazda nim nie męczy i można z niej czerpać przyjemność.

Rysiek2011-06-04

Punkt odjęty za oparcia foteli. Te kieszenie na zatrzaski to kpina.Reszta super
Przy wyprzedzaniu trzeba niezle w pedał wdusić. Ale po co pchac sie na chama.
Jakoś nie lubie siedzieć z tyłu. Czuję sie jak na karuzeli:) Z przodu wszystko super.
Ilość miejsca zależy od wzrostu osoby:) mam 174cm dla mnie wystarczy.
Kiedyś powiedziałem sobie żadnego francuza... byłem młody i głupi:) Super się nim jezdzi. Ogólnie ok

Średnie oceny PEUGEOT 307

4.2/10
4.3/10
3.9/10
3.8/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 207.

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 207

Peugeot 207

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 307

Peugeot 307 sx 1400 8V 75KM 2003r. hatchback

jedyne co mi przeszkadza to słupki przednie pomiędzy drzwiami a szyba przednia są za duże dużo zasłaniaja przy zmianie pasa lub skrecie. wycieraczka przedniej szyby po str,kierowcy jest za wysoko umieszczona. kto nisko siedzi ten ma problem gdy pada..

nie zapeszam... do tej pory wymieniłem wyżej opisane części. oczywiście oleje i filtry na bierząco co roku lub do 15000km

NIE ROZUMIEM DLACZEGO NIE ROZBILI TEGO NA OSOBNE WENTYLACJA A 2 OGRZEWANIE. TO DRUGIE REWELACJA!!! po przejechaniu kilkuset metrów nawet w temp -5stC już ciepłym wieje.. natomiast wentylacja latem?? jakbym jechał w maluchu!!!!! ktoś tu chyba przespał przy projekcie!!

ocena średnia nalepszym dowodem jest pora deszczowa jesienna lub tuż przed wilgocią. najcześciej żarowki w tylnych lampach nie maja styku uderzenie w lampę ręką lub poprawa gniazd pomaga. poza tym wymieniłem już chyba ze 100 żarówek!!!!

Peugeot 307: coupe, hatchback, kombi

Peugeot 307: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz