Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 307

2004r.

Średnia ocena: 8.12/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 307

K.2017-02-24

Dużo drobnych usterek. Dobry, trwały silnik, ładne nadwozie. Nie najtańsze części.
Silnik 90KM nie jest wybitnie dynamiczny, niemniej wielu innych kierowców można zostawiać w tyle :) Ma on zalety nie do pobicia: turbina o stałej geometrii, fabryczny brak koła dwumasowego i filtra cząstek stałych FAP. Jest bardzo trwały (prawie 270 tys. przebiegu i na bloku nie widać ani j...
Fotele wygodne. Wyciszenie przeciętne: od 130-140 km/h w górę auto wyje jak wahadłowiec kosmiczny.
Auto jest małe, ale wnętrze z przodu ma przestronne. Przy komplecie (5) pasażerów na tyle bywa ciasno. Bagażnik dość duży, przy rozłożonych fotelach można przewieźć dwa duże rowery. Karoseria nie rdzewieje, po 12 latach były tylko dwie małe kropki korozji. Przednie błotniki, nadkola...
Auto dość dobrze trzyma się drogi i bardzo wygodnie prowadzi. Układ wspomagania kierownicy w wielu egzemplarzach wydaje wyjące dźwięki i ma tendencję do psucia się. Hamulce są słabe, trzeba się do nich przyzwyczaić (wymiana wszystkich 4 tarcz i klocków niestety nie pomogła). Parkowani...

2008-03-26

Ogólnie auto to oceniam tak srednio,raczej bym juz Peugeota nie kupił,choc jak do tej pory,auto moje jest bezawaryjne i nie miało zadnej naprawy w serwisie.
Moja ocena ,jesli chodzi o naped powinna pozostac bez komentarza.Wymienie tylko to,co mnie wkurza od samego poczatku uzytkowania:skrzynia biegów-zero precyzyjności!Reszta oceniam na 3 +
Bez większych uwag.
...równiez bez wiekszych uwag
Ogólnie auto prowadzi sie całkiem fajnie,szczególnie,jesli chodzi o pokonywanie zakrótów z duza predkoscią.Jedynym powaznym mankamentem jest zawieszenie,t.j bardzo uciazliwe i słyszalne stuki w kabinie przy pokonywaniu nierównosci w jezdni-zbyt miekkie zawieszenie-to również mankament.

2008-08-08

W sumie całkiem fajne autko. Gdyby nie tylne zawieszenie i spalanie w miescie to trudno sie czepiac jakos specjalnie
Dość wolno sie zbiera od zera i dopiero powyżej 40-50km/h dostaje kopa. Poprzednio miałem 405 miala podobnie.
Twarde zawieszenie. Główny problem to właściwie tylne zawieszenie, które na nierównościach mocno i dość głośno dobija nawet na niedużych nierównościach.
Z przodu bardzo dużo miejsca. Nawet w Audi A4 miałem wrażenie że ciasno a tutaj pełen komfort. Z tyłu średnio. Wożąc dziecko w krzesełku dość ciężko go wyciągnąć. Bagażnik jak na takie auto całkiem dobrze. Wszedł nawet złożony wózek-gondola i jeszcze można było rzeczy poupyc...
Dobrze trzyma sie drogi. Bardzo dobre hamulce.

ogólnie zadowolony jestem. polecam
Na 90KM przyspieszenie i moc jest super. Wcześniej miałem skode octavię o mocy 75km benzyna. Skoda umywa się przy Peugot. Mimo że jest dizel to mile zaskakuje z przyspieszeniem.
na nieróznościach słychac dochodzące pracę podwozia. Myslałem że Peugot ma lepsze wygłuszenie. Ale da się zaakceptować
nowoczesny wygląd, super
ogólnie super sie prowadzi ale w zime na oblodzonej powierzchni pomimo zimowych opon są chwile i kruciutkie momenty, że tracę kontrole nad pojazdem. Przy tych samych warunkach i prędkości mając wcześniej skodę octavie takich sytuacji nie było. Na dobrej nawierzchni i mokrej jeżdzi sie su...

2008-02-12

bez napraw
może być
ogólnie jestem zadowolony
wygodny
samochód sprawóje się bardzo dobrze spalanie jezdrząc do 110km/godz. w granicach 5,6litra najwięcej wypalił jak jechałem z gdańska i spieszyło mi się dosłownie noga w podłodze to 7,4 litra Jelenia Góra -Gdańsk w 14-godzin

Średnie oceny PEUGEOT 307

4.5/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Peugeot 307

Peugeot 307

Opel Astra

Opel Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 307

Peugeot 307 307 1400 benzynowy 88KM 2004r. hatchback

Na minus nalezy zapisać to,iż w tym modelu przekleństwem stały sie...tak,stały sie dal mnie przednie słupki.W całej mojej karierze dosiadania lwa 5 razy conajmniej przez te slupki zasłaniajace widocznośc bym dup....wiadomo o co chodzi.Są za szerokie i jakos tak dziwnie osadzone,że kierowca niezawsze widzi najdjezajacy pojazd z prawej strony pomimo,ze sie stara.

Bez większych uwag.

...równiez bez wiekszych uwag

Jedna uwaga:wydaje mi sie,że zbyt długo sie nagrzewa silnik i tym samym naplyw ciepłego powietrza do kabiny(w porze wiosennej zaczyna grzac przy przejechaniu ok 6-7 km)

Peugeot 307: coupe, hatchback, kombi

Peugeot 307: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz