Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 307

2005r.

Średnia ocena: 8.19/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 307

Tomek2008-05-15

Silnik to bardzo mocna strona tego samochodu. Co prawda aby osiagi były satysfakcjonujace trzeba zrobić redukcje i wprowadzic silnik w duże obroty - to DIESEL (turbo). Ale jesli bedziesz to robił to spokojnie bez nerwów czy dasz rade mozesz wyprzedzać tira (-:.
Osobiscie lubie "twarde samochody", a ten taki jest. Świetnie trzyma sie drogi nie pływa po wybojach tylko jedzie.
Auto twarde, bardzo dobrze trzyma sie drogi i wchodzi pewnie w zakrety przy duzych predkosciach. bardzo czuła kierownica. Swietny skręt. Czujnik cofania sprawia, że parkowanie tyłem jest bajecznie proste.

czesław2008-11-16

do zalet należy duży bagażnik wspaniały konfortjazdy na dalekich trasach
pod względem mocy i przyspieszwnia auto jest wspaniałe po wciśnięciu przycisku "S" dostaje przsłowiowych skrzydeł, jedynie skrzynia biegó przy zmianie biegu na niższy jadąc pod górę lekko szarpie
ta wersja ma usztywnione zawieszenie i felgi 16 czuć każdą nierówność polskich dróg na równej drodze jazda wspaniała.
poprzednio też jeździłem 307 kombi z silnikiem 1,6 benzynz 110 KM byłem bardzo zadowolony komfotr jazdy byl lepszy na dziurawych drogach bo były opony 15 inie było sportowego zawieszenia
auto pod względem prowadzenia bez zastrzeżeń

2008-02-09

Bardzo slaba jakosc wykonania w stosunku do ceny... Za te kwote jakbym jeszcze raz robil podobny zakup kupilbym KIA i zostaloby mi pieniedzy na wycieczke chyba dokola swiata... Cieszylem sie jak kupowałem i jak sprzedałem...
Nadaje sie tylko do jazdy po miescie, nie przekraczac 80km/h, potem to jak na byku...
Posiadałem nowy model z salonu, fabrycznie go sciągało na lewo, stał miesiac na serwisie, bo nie umieli dojsc do tego dlaczego... wymienili przednia os, amorki, kola, wkoncu okazalo sie ze przez tylna os sciagało, w rezultacie dali felerne opony i znow zaczelo sciagac... ale szybko je wymienili...

Andrzej2010-12-20

Bardzo udany samochod. Wygodny, pojemny i - przynajmniej jak dotad - bezawaryjny. Do tego ladny, choc to rzecz gustu. Gdyby nie spory apetyt na paliwo ocieralby sie o ideal :)
Wszystko OK z wyjatkiem duzego apatytu na benzyne.
Zawieszenie dosc twarde - mnie to odpowiada. Lekkie stuki z tylu na wybojach spowodowane ruszajacymi sie oslonami amortyzatorow - problem latwy do usuniecia.
Wszystko OK. Pojemny, latwo dostepny bagaznik. Fotele wygodne i dobrze trzymajace. Jakosc materialow bardzo dobra. Nawet radio i zestaw glosnikow na dobrym poziomie. Swietne, intuicyjne i bardzo wygodne sterowanie radia z dodatkowego przelacznika obok kierownicy.
Lekkie drgania kierownicy powyzej 130 km/h, pomimo dobrego wywazenia kol.

jacek2009-08-31

Kiepskie zawieszenie, wysokie spalanie, z tej pojemności można uzyskać lepsze osiągi
trzeba się nauczyć posługiwać sekwencją skrzyni, wtedy jazda będzie dynamiczna. W mieście taka skrzynia to przyjemność!!! Sama się przełącza po dojściu do max obrotów, ruszanie pod górkę jest bezstresujące.
Słabe zawieszenie jak na nasze drogi
Po 4 latach eksploatacji brak znaczących śladów użytkowania;dużo przestrzenie w środku, bardzo dużo miejsca z każdej strony; materiały dobrej jakości (welur); dużo przydatnych schowków (pakiet),trochę mały bagażnik, ale to nie kombi.
słabe wspomaganie

Średnie oceny PEUGEOT 307

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 207.

Peugeot 307

Peugeot 307

Peugeot 207

Peugeot 207

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 307

użytkownik: Tomek

Peugeot 307 SW 1.6 HDI 1600 1 560 HDI 110KM 2005r. kombi

Podobno 40% kupujacych ten samochów to ludzie z rodzinką (-:. Nie dziwi mnie to. Pozostali, to Ci którym zależy na duzym bagazniku. Auto jest śliczne. Posiada duzo "bajerów", które okazuja sie bardzo przydatne (czujnik deszczu, czujnik cofania, solar dacg, pełna elektryka lusterek, central, dwustronny klimatronik. To zdecydowanie najsilniejsze strony tego samochodu. WADY O wadach słyszałem dużo, podobno sie zapalał, wybuchały poduszki - te wady były w trzech seriach aut i było wezwanie do serwisu. Podsumowanie. Polecam auto dla osób, które dbaja o samochód. Przed kupnem rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli Peugeoty - nie spotkałem się z negatywnymi ocenami.

Dach jest szklany w zwiazku z tym słupki musza przejac całkowitą funkcje obciązeń. Przednie słupki troszke utrudniają widoczność i trzeba sie wychylać.

Fotele bardzo wtgodne, podlokietniki z przodu. Tylnia kanapa ma trzy niezależne siedzenia, które mozna montowac równiez w trzecim rzedzie (to auto 7 miejscowe). Zabierasz dzieciaki w trzeci rząd (2 osoby), w drugim rzędzie spokojnie 2 dorosłych, na przedzie 2 osoby i jeszcze wejda 2 duze walizki i pakunki za trzecim rzędem siedzeń. Dodatki: stoliki dla pasarzerów z tyłu, szuflady pod przednimi fotelami, fotele tylnie mają specjalny system montowania fotelików, schowki, ZAMIAST DACHU szyba, zaslaniana - dzieciaki kochają ogladać świat przez dach (((-:

Naprawy są drogie, chyba że masz możliwość przywiezienia części uzywanych z Francji lub Niemiec. Nie boje sie o silnik. To jedne z najlepszych silnikow DIESLa. Kilka zasad. tankować tylko pewne paliwo z ORLENY - VERWA, Wymiana filtrów i oleju na najlepsze. Nie gaś silnika zaraz po trasie, daj mu pochodzic 3 minuty aby turbina ostygła, a zima rozgrzej silnik przez 3 minuty. Boje się o elektronikę bo tej w tym samochodzi pełno. Zobaczymy bede Was informował (-:

Klimatronik, z wszelkimi mozliwymi opcjami, nawiew z tyłu.

Ten samochód powie Ci wszystko, podaje spalanie we wszelkich mozliwych układach, stan poduszek, wszelkie uwagi do silnika trzudno wsztstko opisać bo instrukcja jest gruba. radio sterowane jojstykiem.

Peugeot 307: coupe, hatchback, kombi

Peugeot 307: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz