Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Peugeot 307

Średnia ocena: 7.64/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

8.75/11.13
6.56/8.57
7.68/9.67

Oceny PEUGEOTA 307

2009-03-04

tylko tyle FRANCUZ na nasze drogi nie nadaje się z zawieszeniem chyba że ktos mieszka przy autostradzie i dojeżdża nią do sklepu, kościoła i pracy...
JEST TO EKONOMICZNY SILNIK W TYM MODELU NIE DO SZYBKIEJ JAZDY. ZRYW MA ALE PO ZATANKOWANIU 98 LUB 99 NA SHELLU.
ZAWIESZENIE PORAŻKA!!! JAK JEŻDŻE PO POLSCE RADIO POGŁAŚNIAM CO 10000-15000 DRĄŻKI STABILIZATORA DO WYMIANY! NA ZACHODNICH AUTOSTRADACH ZACHOWUJE SIĘ BEZ ZARZUTÓW.. POPROSTU ZAWIESZENIE NIE NA NASZE DROGI!!
PRZESTRZEŃ PORÓWNUJE DO WYŻSZYCH MODELI JEST ZDECYDOWANIE WIECEJ MIEJSCA NIŻ W MONDEO Z 2004 ROKU TO NA +
OGÓLNA OCENA BARDZO DOBRA. BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI.ALE HAMULCE ROZGRZANE NIEZBYT ...

2012-01-07

Konstruktorzy powinni pomyśleć o tych użytkownikach,którzy sami lubią "grzebać" przy swoich autkach i w związku z tym instrukcja obsługi powinna być bardziej rozbudowana pod tym właśnie kątem, albo wzorem dawnych lat powinni wydawać jakiś podręcznik prostych napraw a nie ods...
Zbyt późno reaguje na pedał gazu, w ASO twierdzą,że to normalne.Za często, żeby przyśpieszyć trzeba redukować bieg niżej,tak aby obroty osiągnęły poziom powyżej 2000 tyś.czyli kiedy zadziała turbo
W zasadzie wszystko OK.
Nie mam zastrzeżeń
Przede wszystkim bardzo ładne autko,a poza tym prowadzi się super i wogóle wszystko jest prawie ok. Tylko ja mam problem z przyzwyczajeniem sie do diesla.Lwiątko to mój 6 samochód ale pierwszy diesel i pewnie dlatego wydaje mi sie nieco "mułowaty". Rusza dopiero przy około 2000 ty...

2008-08-08

W sumie całkiem fajne autko. Gdyby nie tylne zawieszenie i spalanie w miescie to trudno sie czepiac jakos specjalnie
Dość wolno sie zbiera od zera i dopiero powyżej 40-50km/h dostaje kopa. Poprzednio miałem 405 miala podobnie.
Twarde zawieszenie. Główny problem to właściwie tylne zawieszenie, które na nierównościach mocno i dość głośno dobija nawet na niedużych nierównościach.
Z przodu bardzo dużo miejsca. Nawet w Audi A4 miałem wrażenie że ciasno a tutaj pełen komfort. Z tyłu średnio. Wożąc dziecko w krzesełku dość ciężko go wyciągnąć. Bagażnik jak na takie auto całkiem dobrze. Wszedł nawet złożony wózek-gondola i jeszcze można było rzeczy poupyc...
Dobrze trzyma sie drogi. Bardzo dobre hamulce.

2010-08-05

Jestem z zawodu mechanikiem z bardzo duzym doswiadczeniem w naprawach samochodow osobowych ciezarowych obecnie jezdrze tym samochdem w serwisie maszyn budowlanych jestem z tego samochodu zadowolony.Jesli chdzi o naprawy to wykonuje sam.Niekorzystam z serwisow bo sa bardzo drogie.Potrafia nieuczciwie...
Auto dobrze sie zbiera mimo 90 Koni.Silnik szybko i energicznie wchodzi na obroty jest zrywny.Dosc dobrze przyspiesza.Jechalem tym autem na autostradzie 190 km/h. bardzo dobrze sie prowadzilo.Jestem zadowolony z uzytkowania tego auta.
Jak na auto z silnikiem dizla w kabinie jest bardzo cicho.Po nierownej drodze mieko sie prowadzi jest elastyczne.
Zrobilem tym autem prawie 45000 km.przez rok.Nimialem zadnych awari.
Brak czujnikow parkowania w tym modelu auta co utrudnia parkowanie w ciasnych i krotkich miejscach parkingowych.

2008-08-12

Jeśli chodzi o wady to trudno wymienia się żarówkę światła drogowego.Po za tym jest to auto tanie w eksploatacji.
Co do silnika jako diesel nie można się czepiać jest dla przeciętnego Polaka ok.
komfort jazdy tym modelem jest dość przyjemny siedzenia są regulowane, można dopasować jak się chce, na nierównościach trochę dobija, wyciszenie dość dobre jak na tą klasę samochodu.
Nadwozie dość wygodne jak i dla kierowcy jak również dla pasażerów, liczba schowków bardzo duża, tapicerka czarna widać każdy pyłek,Jeśli chodzi o pierwsze ogniska rdzy to po 6-latach wystąpił w górnej warstwie klapy bagażnika koło lampy stop(prawie niewidoczny)
Auto prowadzi się bardzo dobrze, układ kierowniczy ok.Przynajmniej w moim aucie hamulce super z parkowaniem też niema kłopotów, mogły być małe lusterka widzące krawężniki.

Średnie oceny PEUGEOT 307

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 207.

Peugeot 307

Peugeot 307