Peugeot 407 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 407 spalanie 2.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 407

2.0

Średnia ocena: 8.10/10

Peugeot 407 spalanie (l/100km)

benzyna / gaz
8.78/11.00
7.10

Oceny PEUGEOTA 407

Bartek2009-08-05

Coraz bardziej przekonuje się do tego samochody. Wizualnie jest piekny, w środku prze wygodny wręcz rozleniwiający. Pomimo ze to francuz jak do dziś bezawaryjny. Gdybym miał jeszcze raz kupować samochód wybrałbym ponownie 407 ke ..może tylko zmieniłbym silnik na 2.2 Hdi nie dlatego ze 2.0...
elastyczny. Turbo dziura występuje tylko poniżej 1.5 tys obr/min na 2 gim biegu..na wyższych przełożeniach jest już dobrze. 6 ty bieg bez problemu można wpinać już od 80-90km/h. Silnik ma 136KM nie jest może sportowcem ale do normalnej dynamicznej jazdy wystarczy w 100 proc, szczególnie ...
Komfort jazdy tym samochodem jest świetny. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Zawsze gdy z niego wysiadam czyje się zrelaksowany. Jak dla mnie "komfort jazdy" to jeden z największych plusów tego samochodu. Niesamowite jest wyciszenie wnętrza...nawet przy prędkościach 150 , 170 a nawet...
Jest bardzo wygodnie szczególnie z przodu. Z tyłu można by wygospodarować więcej miejsca na nogi chociaż tak na dobra sprawę przestrzeni jest wystarczająco no chyba ze osoba siedząca z tyłu jest naprawdę pokaźna. Co do bagażnika również wielki nie jest ale wystarcza. Jakość materia...
Jest bardzo ok. Trochę podsterowny ,kiedy jest ślisko (odczuwalne na śniegu) ale w normalnych warunkach trzyma się drogi jak przyklejony. Zawieszenie jest to kompromis miedzy twardym sportowym a miękkim, idealnie dobrane. Układ kierowniczy bardzo precyzyjny.

2009-12-27

dla mnie to auto na dzien dzisiejszy jest super,ma piekny ksztalt ladny w srodku,ladne podswietlenie zegarow itp
gdy auto jest dopiero odpalone pierwszy bieg wchodzi opornie po rosgrzaniu wszystko wraca do normy,gdyby nie ta turbo dziura byloby w porzadku,mile jestem zaskoczony elastycznoscia silnika,na 6 biegu sprawnie przyspiesza po wyzej 140 160 km
pasazerowie narzekaja na mala ilosc miejsca z tylu,przednie fotele sa sprezyste choc slabo podpieraja na zakretach,samochod w pelni obciazony daje kierowcy nad nim kontrole
auto nie jest klasy premium ale materialy sa przyzwoite,moj ma 4 lata i czasem slychac ze cos poskrzypuje,minusem jest mala ilosc schowkow,siedzenie i kanapa so skladane i dzielone to jest duzy plus
zawieszenie dosc sztywne gdyz lekko usportowiona wersja ale wygodne, hamulce moglyby byc lepsze no ale coz,no i to parkowanie ale sa czujniki wiec jakos daje rade

2009-04-18

Warunki do jazdy rewelacyjne. Auto pięknie przyspiesza i nie trzeba redukować abu wyprzedzić auto jadące nawet 130-140km/h
Niestety w komforcie jazdy przeszkadza dość spory hałas silnika i szumy opływającego powietrza. Komfort jazdy na fotelach idealny.Po przejechaniu 500 km nieczułem ,że jechałem. Pod tym względem auto polecam
Auto dość dużych wymiarów, trudno się wcisnąć na miejsca parkingowe pod marketem tak aby otwierając drzwi móc komfortowo wysiąść.

2014-08-07

Kupiłem ten samochód i jeżdzilem nim w UK. Kupując go miałem nadzieje ze pojeżdze nimdługo ale jak zacząl się psuć to wszystko po koleji EGR, turbo, i chyba wszystkie możliwe czujniki.Pózniej jeszcze zawieszenie to przebrało miarke (aha i jeszcze ten nieszczęsny FAP którego wymiane te...
Jezeli wszystko jest sprawne to jest ok, ja nie miałem tyle szcześcia bo ciągle jakaś awaria
Z przodu jest duzo miejsca ale z tyłu jest kiepsko, bagażnik bez rewelacji
Prowadzi sie świetnie, hamulce ok, z parkowaniem nie jest lekko na szczescie sa czujniki

mirek2013-03-16

ocenę 3 daje tylko z sentymentu do lwa, ale następca 406 którą oceniałem na 4,7(na 5 możliwych),czuję się totalnie zawiedziony.kupując 407 myślałem że wchodzę w wyższy wymiar
nie ma szału
porównanie do 406 ?to 40 % na minus. trochę mniekszy niż skoda,na nieruwnościach słychać wszystko co możliwe, w środku -czym szybciej tym głośniej, wygoda do zaakceptowanian ale nie ma co się podniecać.
zero komentarza
szprzedałem 406 1,8 benzyna, aby kupić 407-błąd ,czuję się zawiedzony stuki w zawieszeniu to norma, dodatkowo jakieś ,,świerszcze"(piski)

Średnie oceny PEUGEOT 407

Awaryjność
Inne
Spalanie
Przydatne informacje

Osoby zainteresowane autem Peugeot 407 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Vectra.

Peugeot 407

Peugeot 407

Opel Vectra

Opel Vectra

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 407

Peugeot 407 2000 HDI 136KM 2005r. sedan (limuzyna)

Lusterka za małe i zbyt blisko kolumny kierownicy, przez co osoby niskiego wzrostu muszą się trochę garbić aby mieć szeroki widok.

Opinia ,że tylko francuskie wino i kobiety powinna być wzbogacona jeszcze o czterysta siódemkę :). Naprawdę ładny design .Ilość schowków wystarczająca.Oceniam bardzo wysoko wykończenie, ale próg bagażnika jest wysoko i większe walizki mogą rysować lakier nad progiem. Moim zdaniem przydałby się również wlew paliwa zamykany na kluczyk.

klimatronik to super rozwiązanie , które ułatwi ażycie kierowcy

Bez zastrzeżeń

Peugeot 407: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 407: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 407: 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 3.0