Peugeot 407 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 407 spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Peugeot 407

Średnia ocena: 8.16/10

Peugeot 407 spalanie (l/100km)

10.82/11.33
7.59/8.10
9.09/9.63

Oceny PEUGEOTA 407

2009-12-27

dla mnie to auto na dzien dzisiejszy jest super,ma piekny ksztalt ladny w srodku,ladne podswietlenie zegarow itp
gdy auto jest dopiero odpalone pierwszy bieg wchodzi opornie po rosgrzaniu wszystko wraca do normy,gdyby nie ta turbo dziura byloby w porzadku,mile jestem zaskoczony elastycznoscia silnika,na 6 biegu sprawnie przyspiesza po wyzej 140 160 km
pasazerowie narzekaja na mala ilosc miejsca z tylu,przednie fotele sa sprezyste choc slabo podpieraja na zakretach,samochod w pelni obciazony daje kierowcy nad nim kontrole
auto nie jest klasy premium ale materialy sa przyzwoite,moj ma 4 lata i czasem slychac ze cos poskrzypuje,minusem jest mala ilosc schowkow,siedzenie i kanapa so skladane i dzielone to jest duzy plus
zawieszenie dosc sztywne gdyz lekko usportowiona wersja ale wygodne, hamulce moglyby byc lepsze no ale coz,no i to parkowanie ale sa czujniki wiec jakos daje rade

K.Micun2010-10-25

Bardzo pozytywne auto, piękna linia nadwozia - nie da się pomylić z żadnym innym, dobre zawieszenie - nie wychyla się na zakrętach nawet przy wysokich prędkościach. Super wygodne fotele nawet po długiej trasie nic człowieka nie boli można wysiąść wypoczętym. Silnik całkiem ekonomiczn...

grzegorz2013-06-10

jak czytam mojego porzednika co już chyba porsche sobie kupił:)) to się gościu dziwie, że takie głupoty piszesz :) jako drugi mam audi i 407 na łeb go bije!!! o spalaniu, przestrzeni, komforcie nie wspominam. tylko skoro ktoś lubi przepłacać i szpan sieć marka no to już do psychologa na ...
z silnikiem 1,6 hdi to RAKIETA nie jest ale jak kupujesz 110 koni przy takiej masie to nie licz na 5 sekund :)
407 świetnie się prowadzi, masa autka robi swoje :)
wygodny samochód polecam dla opanowanych i tych którzy cenią komfort jazdy
wszystko jest ok.ale 10 to dałbym gdybym kupił nowego- porównując do innych samochodów jakie miałem to ten rocznik godny polecenia :)

2009-04-18

Warunki do jazdy rewelacyjne. Auto pięknie przyspiesza i nie trzeba redukować abu wyprzedzić auto jadące nawet 130-140km/h
Niestety w komforcie jazdy przeszkadza dość spory hałas silnika i szumy opływającego powietrza. Komfort jazdy na fotelach idealny.Po przejechaniu 500 km nieczułem ,że jechałem. Pod tym względem auto polecam
Opinia ,że tylko francuskie wino i kobiety powinna być wzbogacona jeszcze o czterysta siódemkę :). Naprawdę ładny design .Ilość schowków wystarczająca.Oceniam bardzo wysoko wykończenie, ale próg bagażnika jest wysoko i większe walizki mogą rysować lakier nad progiem. Moim zdaniem prz...
Auto dość dużych wymiarów, trudno się wcisnąć na miejsca parkingowe pod marketem tak aby otwierając drzwi móc komfortowo wysiąść.

Darek2008-11-04

Radość z jazdy przy dobrej ekonomii.
Wystarczający silnik do tego modelu odwdzięczający się niskim zużyciem paliwa.
Zawieszenie bardzo komfortowe a jednocześnie dość sztywne nawet przy pełnym obciążeniu. Miejsce z tyłu wystarczające dla czterech osób ew. pięciu szczupłych - jak we większości aut tej klasy. Wewnątrz bardzo cicho nawet przy dużych prędkościach.
Obszerny i wygodny. Bagażnik 407 litrów - otwór nieco ogranicza gabaryty bagażu przy załadunku, ale to sedan. Karoseria ponadczasowa i piękna.
Stabilne i pewne prowadzenie, dobrze wyważony układ wspomagania. Hamulce z ABS bardzo skuteczne. Parkowanie utrudnione ze względu na wymiary.

Średnie oceny PEUGEOT 407

Osoby zainteresowane autem Peugeot 407 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Vectra.

Peugeot 407

Peugeot 407

Opel Vectra

Opel Vectra

Peugeot 407: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 407: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 407: 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 3.0