Peugeot 407 SW opinie, oceny użytkowników, Peugeot 407 SW spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 407 SW

2006r.

Średnia ocena: 8.25/10

Peugeot 407 SW spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 407 SW

2016-10-26

Sylwetka charakterystyczną, dla mnie ok. Jednak tylko do końca tylnych drzwi. Od tego momentu projektanci chyba poszli na obiad, a robotę dokonczyla sprzątaczka. Tył koszmarny. Patrząc na auto z boku jest ok, ale od tyłu, nieporozumienie. Smutny, brzydki, nawet nie wiem jak to określić, n...
Silnik trwały. Nie sprawia kłopotu w eksploatacji. Użycie paliwa średnio po mieście 7,5l/100 km. Straszny jeżeli chodzi o ruszanie. Podał gazu reaguje z opoznieniem. Trzeba go najpierw wkręcić, żeby po chwili zwolnić sprzęgło. Bywa to dokuczliwe przy włączeniu się do ruchu, bądź g...
Z przodu bardzo wygodny. Można się rozłożyć na fotelu. Wszystko pod ręką, czuć że się ma wszystko pod kontrolą. Wygodny podłokietnik, dobra widoczność w przód i na boki. Skórzana kierownica, ładne zegary dają poczucie jakości. Głęboka półka kokpitu (odległość do przedniej ...

Thor2011-02-13

Plusy to komfort jest na prawde duzy.Minusy to zbyt slaby silnik i klima ktora tak troche srdenio chlodzi
Ten silnik jest za slaby, tutaj powinno byc przynajmniej 160KM, przy pieciu doroslych osobach wyprzedzanie staje sie dosc dlugawe... wlasciwie powyzej 3k obrotow brak odczucia przyspieszania wrecz ma sie wrazenie, ze auto w ogole nie przyspiesza
Fotele z przodu sa dosc hm... specyficzne bardzo dlugo zajelo mi dopasowanie sie do nich jakies 3 miesiace :) ale teraz juz sa ok, 5 dlatego ze w takim aucie fotele powinny byc super komfortowe i siadajac w nim powinienem czuc sie idealnie
Kto widzial panel do obslugi radio itp to wie o czy mowie - chyba z 20 przyciskow. Bagaznik jest mocno ograniczony przez obly wyglad auta z tylu
Co do prowadzenie to bez zastrzezen, hamulce nie sa tak wydajne jak powinny byc, parkowanie - na prawde mala widocznosc do tyłu po prostu trzeba sie przestawic na lusterka bo obrot glowy do tylu nic nie daje

2011-07-20

Pozytywnie zaskoczyły niskie koszty utrzymania. Wspaniałe auto na ciężkie finansowo czasy.
Auto ze 110 konnym silnikiem nie zachwyca ale spodziewałem się że będzie dużo słabiej.Przesiadłem się do niego ze 210 konnej benzyny
Jest różnica w hałasie przy jezdzie z odsłoniętą szybą a zamkniętą(dachową) ale jest to odczuwalne powyżej 140 km/h
Dla wysokich osób (ja mam 190 cm) jest średnio komfortowo z tyłu jeśli z przodu też jedzie ktoś wysoki.Bagażnik wbrew pozorom pojemny(głęboki)
Świetnie się prowadzi na wąskich krętych uliczkach np. na południu europy. Dobrze, precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicą

piotr2010-07-14

zaleta - tani w exploatacji, nawigacja wada - bagaznik,
silnik pojemnosci 1.6 180Nm - rewelacja. skrzynia ma za male skoki. dwie turbiny pozwalaja przyspieszac w pelnym zakresie obrotów.
komfort z jazdy - francuz zaczyna byc glosno przy 180km/h. im ciezszy tym lepiej sie prowadzi
minus to zwężony bagażnik u góry... wykonczenie pierwsza klasa
auto prowadzi sie rewelacyjnie. klopot z parkowaniem- duzy promien skretu. hamulce bez zarzutu.

za niskie zawieszenie jak na nasze drogi
jestem zadowolony jest taki jak chciałem , są pewnie lepsze ale ja kupiłem to co chciałem
na tylnym siedzeniu nie jeżdżę a przód super komfort
brak możliwości aranżacji , poza tym OK
doskonale trzyma się drogi , zawieszenie komfortowe,trochę za nisko zawieszone

Średnie oceny PEUGEOT 407 SW

Osoby zainteresowane autem Peugeot 407 SW brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 308 SW.

Peugeot 407 SW

Peugeot 407 SW

Peugeot 308 SW

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 407 SW

użytkownik: Thor

Peugeot 407 SW 2000 136KM 2006r. kombi

Mam 2 strefy klimatronik - o na prawde dobrym zimnie mozna zapomniec

Peugeot 407 SW: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 407 SW: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 407 SW: 1.6, 1.8, 2.0