Peugeot 607 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 607 spalanie 2003r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 607

2003r.

Średnia ocena: 9.00/10

Peugeot 607 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 607

Lech2009-04-07

Jestem bardzo zadowolony. Myślałem że będzie troszkę cichszy przy większych prędkościach >140 km/h ale po za tym super
Silnik elastyczny, pięknie brzmi i jest dość elastyczny. Skrzynia biegów niesamowicie miękko zmienia biegi. Ogromny minus za 4 biegi. Do 120 km/h jeszcze daje radę potem już przeszkadza brak piątki lub szóstki.
Bardzo komfortowo i cicho. Z tyłu chyba trochę za mało miejsca jak na tak duży samochód (nigdy nie jechałem z tyłu)Podwójne klejone szyby dają super efekt.
Z przodu bardzo dużo miejsca, wygodnie. Brak miejsca na kubek/butelkę - uważam że to jest wielki błąd po za ty, pełne wyposażenie. Bagażnik duży foremny - tylko trochę płytki. Jakość materiałów bardzo przyzwoita.
Samochód bardzo komfortowy, pomimo możliwości utwardzenia zawieszenia i tak buja. Ale to limuzyna więc ten typ tak ma. Nie polecam jako miejskiej wyścigówki. Hamulce BREMBO + opony 235/50/17 i samochód staje w miejscu.

2010-12-17

dobry model- dobra marka- dobre jakoscowo materialy - dobra cena - polecam
bez uwag
flagowa limuzyna stajni peuegot - francuski mercedes. Za rozsadne pieniadze rasowy lew. w tym roczniku - przebiegu zawsze jest mzliwosc,ze cos nawali - ale jest to normalne nawet dla tych na gwarancji . co do powszechnego biadolenia dot. elektroniki - to jest standart lakich limuzyn / ...

2010-12-17

dobry model- dobra marka- dobre jakoscowo materialy - dobra cena - polecam

Średnie oceny PEUGEOT 607

Osoby zainteresowane autem Peugeot 607 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Rover 75.

Peugeot 607

Peugeot 607

Rover 75

Rover 75

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 607

użytkownik: Lech

Peugeot 607 3000 V6 207KM 2003r. sedan (limuzyna)

Widoczność w sumie ok ale jest to duży samochód i trzeba się liczyć że w każdą dziurę w mieście się nie zmieścimy. Fajny bajer jak się włączy wsteczny i włączy kierunkowskaz lusterko boczne obniża się i widać krawężnik.

nie mogę się wypowiedzieć -na razie żadnych usterek po za silniczkiem do spryskiwacza xenonów - 450 zł w serwisie

Fajnie bo nie ma wichury:)

Żadnych problemów. Wszystko elektryczne, wszystko działa. Trochę wkurza że po amerykańsku ciągle brzęczy ostrzegawczo jak nie ma pasów nie wyjmę kluczyka itd....

Peugeot 607: sedan (limuzyna)

Peugeot 607: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 607: 2.0, 2.2, 2.7, 2.9, 3.0