Peugeot 607 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 607 spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 607

Średnia ocena: 9.11/10

Peugeot 607 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 607

Andrzej2009-07-08

Super bryka za rozsądną kasę. Mimo faktu że produkują ten model od bodajże 2000r. nadal robi wrażenie na ulicach. Nietuzinkowy samochód. Ja osobiście polecam.
elastyczność ok, skrzynia biegów też, przyspieszenia w takich samochodach się nie ocenia.
Tu się nie ma do czego przyczepić, to naprawdę bardzo komfortowa bryka
kupa miejsca w środku o bagażniku nie wspomnę, wypas!!!!!
prowadzi się świetnie, tempomat super sprawa, trochę kiepskie hamulce jak na tą masę ale bez tragedii, parkowanie do bani, nic nie widać z tyłu, warto poszukać modelu z czujnikami

Kamil2013-10-20

Auto świetne, piękna linia nadwozia Jedyna bolączką mogą być drobne usterki elektryki
silnik dynamiczny, kulturalnie pracuje
Konfort jazdy tym autem to bajka, trasa rzędu 400 km praktycznie nie odczuwalna :)
jedyne zastrzeżenia to ilość miejsca na nogi z tyłu gdy z przodu znajduja się osoby powyżej 180cm. bagażnik ogromny materiały 1 klasa lecz są zastrzeżenia do chromowych ozdobnych listewek (odklejają się)
Prowadzenia auta wręcz magiczne, wygoda konfort, zawieszenie ładnie wybiera wyboje. Hamulce te ciężkie auto zatrzymują praktycznie w miejscu. największy dylemat to parkowanie ze względu na gabaryty auta. Polecam szukać wersji z czujnikami parkowania minimum z tyłu bo ze względu na ścięty...

Eryk2009-09-06

jestem poki co bardzo zadowolony i mam nadzieje ze tak pozostanie, wiadomo z czasem to i tak bedzie kupka zlomu, ale tego taki jest los kazdego samochodu (chyba ze ktos przetrzyma na zabytek)
maly silnik (136 KM) jak natak duze auto ale radzi sobie niezle, ekonomiczny nie mozna tu miec wszystkiego
komfort jest rewelacyjny
przydaloby sie zamykanie z kluczyka ( ale czy nie przesadzam)
z parkowaniem problem ale przy tym rozmiarze auta nie jest to zaskoczeniem, czyjniki parkowanie znacznie ulatwiaja sprawe ale nie mam z przodu ( bolesnie doswiadczylem ich braku)

2010-12-17

dobry model- dobra marka- dobre jakoscowo materialy - dobra cena - polecam
bez uwag
flagowa limuzyna stajni peuegot - francuski mercedes. Za rozsadne pieniadze rasowy lew. w tym roczniku - przebiegu zawsze jest mzliwosc,ze cos nawali - ale jest to normalne nawet dla tych na gwarancji . co do powszechnego biadolenia dot. elektroniki - to jest standart lakich limuzyn / ...

2010-12-17

dobry model- dobra marka- dobre jakoscowo materialy - dobra cena - polecam

Średnie oceny PEUGEOT 607

9.8/10
9.8/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 607 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Citroen C5.

Peugeot 607

Peugeot 607

Citroen C5

Citroen C5

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 607

użytkownik: Andrzej

Peugeot 607 2000 hdi 110KM 2002r. sedan (limuzyna)

do przodu ok, pomaga podnoszony fotel, do tyłu nie ma o czym gadać równie dobrze mogło by nie być tylnej szyby przy parkowaniu nie widać nic a lusterka nie pomagają. Są trzy wyjścia: 1. chorągiewki na tylnym zderzaku po bokach 2. czujniki parkowania 3. znajomy lakiernik

Tu się nie ma do czego przyczepić, to naprawdę bardzo komfortowa bryka

kupa miejsca w środku o bagażniku nie wspomnę, wypas!!!!!

Nie mogę sie rozpisywać o awaryjności bo posiadam ten samochód kilka miesięcy, koszty są wysokie w porównaniu z moim poprzednim Roverem 75, ale to jest anglia, utrzymanie roverów jest tanie

generalnie ok, ale przy włączaniu lub wyłączaniu obiegu zamkniętego dość głośno się przestawiają jakieś klapki, ale może to tylko u mnie.

z elektryką problemów nie mam. do problemów z czujnikami ciśnienia już przywykłem. Podobno elektronika nie jest dobrą stroną tego samochodu

Peugeot 607: sedan (limuzyna)

Peugeot 607: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 607: 2.0, 2.2, 2.7, 2.9, 3.0