Pontiac Sunfire opinie, oceny użytkowników, Pontiac Sunfire spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Pontiac Sunfire

9.00/10

Pontiac Sunfire spalanie (l/100km)

miasto 8.00/11.00 -.--
trasa 7.00/9.00 -.--
cykl mieszany 8.00/10.00 -.--

Sunfire

OCENY PONTIACA SUNFIRE

zawsze by sie chcialo czegos wiecej ale jak na pieniadze jakie kosztuje to auto i wyglad oraz frajde jest super.
zawieszenie nie jest super komfortowe, ja jestem wysoki wiec z przodu tez super sie nie siedzi ale daje rade bez bolu tylka jezdzic i po 200km. z tylu dosc duzomiejsca jak na coupe ale tez nisko i twarde siedzenia. wyciszenie tez slabe ale albo sluchasz muzyki albo silnika;p
mam troszke zawieszenie poprute ale jezdzi sie i tak bardzo dobrze chamulce najlepsze nie sa, ja nie mam abs ale i tak daja rade. parkowanie najgorsze nie widzisz tylka i nie widzisz przodu:P samochod wydaje sie maly ale ma ponad 4,6m glownie kwestia przyzwyczajenia

1 z 1

ŚREDNIE OCENY PONTIAC SUNFIRE

10.0/10

Osoby zainteresowane autem Pontiac Sunfire brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Scenic.

Pontiac

Sunfire

Renault

Scenic

Najciekawsza opinia użytkownika o Pontiacu Sunfire

użytkownik: omegamat

Pontiac Sunfire cupe 2200 141KM 2003r. coupe

malutki jak na american 2.2 i tylko 141 kucy przy 203nm ale jezdzi sie fajnie, z miejsca 8,5 do 100, odstawia germanow z turbinka 150 konnych. ma fajne brzmienie. powyzej 100 km/h juz nie jest tak super ale i tak trzyma klase. silnik takze nie do zajechania. eco tec jak w oplach lecz montowany w ameryce duzo trwalszy. i lancuch rozrzadu.

jadac widzisz wszytko spoko. gorsze parkowanie ale do tego sie czlowiek przyzwyczaja

jak wyzej jestem wysoki to dla mnie ekstra wygodnie nie jest ale nie jest tez zle(vectry astry duzo gorsze) wszystko jest tam gdzie trzeba(bo jest tego malo:P) wykonczenie srednie w koncu amerykaniec czyli plastyki ale mi to w ogole nie przeszkadza. karoseria obustronny ocynk wiec nie gnije i nie ma rdzy.

samochod niespotykany ale czesci ogolnie dostepne w internecie. czekasz 2-3 dni i masz. koszta takze male. bardzo podobne czesci od vectry ale duzo solidniejsze bo z meksyku.

szybko grzeje dobrze chlodzi jest ok, a dodatkowo mozna otworzyc szyberdach;p

Pełna opinia o Pontiac Sunfire cupe 2200 141KM 2003r. coupe »

Pontiac Sunfire: coupe

Pontiac Sunfire: benzyna+gaz