Renault 21 opinie, oceny użytkowników, Renault 21 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Renault 21

8.67/10

Renault 21 spalanie (l/100km)

miasto 7.97/8.65 6.35
trasa 7.00/6.98 5.40
cykl mieszany 7.57/8.30 5.85

OCENY RENAULTA 21

Silnik jakby z innej epoki, miałem około 20 aut diesla. Tylko ten mnie w pełni zadowolił jak na auto w tym wieku. Myslałem wcześniej, ze nie ma nic lepszego od silnika jaki miałem w Audi z 1979 r / 1,6D. Ten silnik idealnie pasuje do tego autka, w Espace nie daje rady bez turba.

bardzo fajne wygodne ekonomiczne auto mało awaryjne tylko już stare-szkoda bo bardzo wygodne
trochę słaby ale wystarcza
bardzo wygodne fotele dobra regulacja przyjemne wnętrze tapicerki różnokolorowe wyciszenie dobre nie trzeba się zciskać nawet w pięć osób
bardzo przyjemne tapicerki duży bagażnik nawet jeśli jest butla z gazem (60l)dużo przestrzeni
auto bardzo wygodne hamulce wystarczające prowadzenie dobre parkowanie widoczność dobra

MOJA OCENA NIE MOZE BYC INNA RENIĄ 21 JEZDZĘ 19 LAT W TEJ CHWILI MAM TRZECIĄ NIE POTRAFIĘ SIĘ UWOLNIC OD TEGO SAMOCHODU PIERWSZA JEZDZIŁEM TRZY LATA NASTĘPNĄ 12 LAT Z PRZEBIEGIEM 520 000 BEZ REMONTU OBECNIE MAM TRZECIĄ CZWARTY ROK PRZEBIEG WŁASNY 160 000 OGÓŁEM TO JUŻ 380 000, MA SWOJE ...

Dobre duze auto za niewielkie pieniadze. Silnik 1,7 przy minimum dbalosci niezawodny na trasie pali okolo 8l na 100. Przy kupnie nalezy zwrucic szczegulna uwage na wuzek czy nie jest skorodowany. W kaoserii jak we wszystkich renowkach klopoty z korozja. W sumie niezla propozycja dla tych o malo zas...

Auto wygodne dla kierowcy jak i pasażerów, również w czasie długich tras. Tanie w eksploatacji i jak na swój wiek dość niezawodne.

1 2 z 2

ŚREDNIE OCENY RENAULT 21

5.8/10
5.6/10
5.9/10
5.4/10

Osoby zainteresowane autem Renault 21 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Megane.

Renault

Renault

Megane

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie 21

użytkownik: Matrix

Renault 21 2100 KM 1993r. hatchback

Idealne pod każdym względem, pomijając fakt iż kupiłem autko już w kraju i nieco nadwyrężone polskimi drogami, gradobiciem i niedbalstwem. Silnik 2,1 bez turba rewelacja, moc i megaoszczędność, zawieszenie bajka. Auto niezniszczalne. Lekkie i bardzo zwinne. W zimie wydrapie się tam gdzie niektóre 4x4 mają problemy. Miałem 2 lata i sprzedałem. Przesiadłem się na inne. Po pół roku wracam do R21 D, znalazłem w Niemczech ładne za 200euro. Myslę, że znowu kilka lat z niej nie wyjdę. Renia ma klasę, można się w niej zakochać. Szokuje użytkowników rasowych fur. Dbajcie o nie bo coraz ich mniej. POLECAM niedowiarkom i przeciwnikom Francuzów. To nie ta klasa co nowsze laguny, to inna bajka. Auto z duszą, stare ale jare.

Orginalne radio lubi kapitulować, ogrzewanie tylnej szyby padło, elektronika szyby bocznej kierowcy padłą, oświetlenie na klapie bagażnika padło. Reflektory b.słabe / wypalają się odblaski w kloszach. Orginalny kluczyk z pilotem często się łamie z powodu stacyjki, która często się zacina!!!

Pełna opinia o Renault 21 2100 KM 1993r. hatchback »

Renault 21: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Renault 21: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Renault 21: 1.7, 2.0, 2.1, 2.2