Renault 5 opinie, oceny użytkowników, Renault 5 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Renault 5

Średnia ocena: 7.73/10

Renault 5 spalanie (l/100km)

12.67/8.83
7.12/7.33
10.87/8.27

Oceny RENAULTA 5

Antystatyczny2008-02-17

Silnik jest elastyczny, ale nie ma co oczekiwać cudów po 1.1 z 91 roku. Działa miękko, ale przy załadowanym samochodzie wyraźnie czuć niską moc silnika. Wyprzedzanie tylko i wyłącznie po zredukowaniu biegu.
Ogólnie brak zastrzeżeń. Wyciszenie nie jest idealne, a zawieszenie zestrojone jest dośc miękko co czuć na zakrętach przy komplecie pasażerów
Samochód nieźle trzyma się drogi choć czuć wyraźnie siłę odśrodkową działającą na kierowcę. Prowadzi się precyzyjnie, wspomagania brak, ale to nie przeszkadza.

Andrzej2008-08-15

Ekonomiczny i niezły silnik.Skrzynia biegów ok. za to sterowanie nią do bani. Jeśli autko ma większy przebieg,to z powodu luzów w mech sterowania rzeba czasem szukać biegów.
Bardzo dobre resorowanie.Jeśli wszystko jest w należytym stanie,to jedzie się prawie jak limuzyną...
Małe ale wygodne autko.Obsługa przełączników wymaga przyzwyczajenia...zwłaszcza po Fiacie
Bardzo przyjemne w prowadzeniu autko.Mimo braku wspomagania bardzo lekko obracająca się kierownica.Parkowanie bezproblemowe. Hamulce przyzwoite.

Mały,ale wygodny samochód.Blacharka była słaba,linka sprzęgła-zawsze trzeba mieć w zapasie (wymiana 10 minut bez narzędzi),instalacja elektryczna-ciąłe usterki,bardzo ekonomiczny,naprawy tanie.Ja kupiłem to auto już leciwe,ale przyspożyło mi wiele radości.Nigdy mnie nie zawiodło w wy...
Jak na diesla starszego typu dobrze nim się jeździło.
Komfort jazdy b. dobry (francuz)
Jak na taki mały samochód komfort był zaskakujący
Brak wspomagania odczuwa się w mieście.Na trasie OK.

2008-02-15

www.renault5.pl kochamy nasze 5iątki!! pozdrawiam renata
rwie jak szalona!!!
ciasne kubły bimarco do tego szelki, zawieszenie koni sport///
witam, samochód marzenie! zapitala jak dziki dżinks!! kocham go i nigdy nie sprzedam!! pozdrawiam renata www.renault5.pl

2010-03-01

Mimo wieku auta, 29 lat, jego sprawność jest wspaniała.
Zbyt wiele nie można wymagać z racji wieku autka, ale mimo przestarzałej już technologii jest niezawodne. Tegoroczne mrozy go nie zmogły.
Kłopot mają wysocy pasażerowie na tylnych siedzeniach, nie ma zagłówków.

Średnie oceny RENAULT 5

2.2/10
1.6/10
2.1/10
2.5/10

Osoby zainteresowane autem Renault 5 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Clio.

Renault 5

Renault 5

Renault Clio

Renault Clio

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie 5

użytkownik: Antystatyczny

Renault 5 Five 1100 C1E-G7-50 45KM 1991r. hatchback

Zbyt małe lusterka.Szyby sa ogromne i widoczność jest fantastyczna. W tym pojeździe czuję się jak ekshibicjonista :)

Zwykle jeżdżę z przodu, i mam dosć miejsca, ale miałem też okazję siedzieć z tyłu....nie jest źle. Ergonomia jest na wysokim poziomie, wszystko jest pod ręką. Jedynym mankamentem jest nie do końca czytelna deska rozdzielacza, którą częściowo przysłania kierownica. Wykończenie jest zwyczajne, bo tanie.Korozja? Moja renia ma 17 lat i tylko kilka drobiazgów, które niedawno się pojawiły.

Tylko dwa biegi wentylatora

Renault 5: coupe, hatchback