Renault Clio opinie, oceny użytkowników, Renault Clio spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Clio

2001r.

Średnia ocena: 7.00/10

Renault Clio spalanie (l/100km)

8.15/8.00
5.98/6.83
7.03/7.50

Oceny RENAULTA CLIO

2008-02-12

Uklad jezdny nie jest naj mocniejsza strona tego malego samochodziku ze wzgledow strasznie malego skretu sprawia to naprawde wielki klopot przy zawracaniu i przy niektorych manewrach parkowania.

Pablo662012-12-05

Napewno bym zakupił takie auto raz jeszcze pod warunkiem wersji z podstawowym silnikiem 8-mio zaworowym.Bogate wyposażenie ABS,4 poduszki powietrzne.Brak klimy - minus ale w tak małym samochodzie ciężarowym to drobnostka.
Mała pojemność nie zapewnia zbyt dobrych osiągów ale w zupełności wystarcza do jazdy po mieście.Zero problemów ze skrzynią przez ten okres.
Wersja ciężarowa,standard zawieszenia przyzwoity.Gorzej było pod obciążeniem.Wyciszenie do przyjęcia.
Przestrzeń z przodu wystarczająca.Karoseria bez oznak korozji.
Pomimo złych opinii o autach francuskich ja osobiście byłem bardzo zadowolony.Wymieniałem standardowo łączniki stabilizatora oraz gumy łączników,końcówki drążka kierowniczego i drążki kierownicze.Przejechałem Renią około 70.000km.

2010-02-21

jak go kupowałem jako nowy w 2001 byłem kawalerem a teraz jest nas 2+1 dla tego następny będzie kombi bo do clio nie można wpakować nart!!!!!
jak zrobisz zrywa to zgubisz skrzynię biegów , poduszki pod silnikiem nie wytrzymują tak ok przy spalaniu 6 L/100 km
renówki są komfortowe i kropka
to jest samochód do miasta ale dla mnie pełni rolę samochodu rodzinnego 2+1 już czuję że jest za mały
wymieniłem półoś , łącznik pomiędzy kierownicą a przekładnią ,amortyzatory przód i sprężyny z tyłu ,tuleje na tylnej belce jak na 180000 km to nie dużo !

2008-12-28

Elastyczny, ale przy pełnym obciążeniu potrzebuje trochę więcej czasu.
Cichy w środku, dość dobry komfort jazdy dla 4 osób jak na takie gabaryty samochodu.
Jeżdzę już nią 2 lata i sprawuje się świetnie. Małe spalanie, energiczny, doskonałe wspomaganie i promień skrętu kół doskonale sprawdza się w miejskich warunkach. Bezawaryjny i tani w eksploatacji.

2008-02-12

Silnik 1.4 16 v to doskonały kompromis pomiędzy osiągami a zużyciem paliwa. Auto jest bardzo dynamiczne i dośc elastyczne. Słabość- cewki zapłonowe!!!
Zwinne auto, zwrotne, dobrze prowadzi się w mieście i przy wyższych prędkościach. Może trochę za mocno pochyla się na ciasnych zakrętach.

Średnie oceny RENAULT CLIO

3.5/10
3.5/10
4.4/10
3.8/10

Osoby zainteresowane autem Renault Clio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Renault Clio

Renault Clio

Hyundai ix20

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Clio

Renault Clio clio 1600 1.6 16v 120KM 2001r. hatchback

jesli chodzi o uklad napedowy jest jak dla mnie rewelacja tego malego Autka,jest bardzo zrywny i naprawde potrafi sie fkrecic na 7000tys obr. bez najmniejszego problemu,silnik jest elastyczny ze wzgledow mocy silnika nie potrzeba za czesto dotykac dzwigni zmiany biegow, wystarczy dotknac troszeczke gazu i naprawde nie jedna beema i audi ma niezle problemy,bardzo polecam ten silniczek

Jesli chodzi o komfort jest wzgledem mnie O.K bo jestem zadowolony samochodzik jest sztywny i dzieki temu nie ulega nadmiernemu wychylaniu i nurkowaniu przy dochamowaniach i szybkim pokonywaniu zakretow.wyciszenie jest nie najgorsze jesli mozna powiedziec ze jakies Francuskie Auto jest wyciszone dobze to napewno nie CLIO przy predkosci 202km na godzine naprawde nie da sie cokolwiek powiedziec do pasazera a szkoda.Wygoda jest nie najgorsza ale niestety na przednich fotelach lecz osoby siedzace za mna moga powiedziec ze nie maja ochoty jechac wiecej jak 2 godz jest to nie realne.

Renault Clio: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Renault Clio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Clio: 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Renault Clio: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991