Renault Clio opinie, oceny użytkowników, Renault Clio spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Clio

1.6

Średnia ocena: 7.00/10

Renault Clio spalanie (l/100km)

7.60/8.00
6.03/7.00
6.83/7.00

Oceny RENAULTA CLIO

2008-02-12

Uklad jezdny nie jest naj mocniejsza strona tego malego samochodziku ze wzgledow strasznie malego skretu sprawia to naprawde wielki klopot przy zawracaniu i przy niektorych manewrach parkowania.

ANDRZEJ2014-03-10

W tej wersji bardzo zwinne, szybkie,auto nadające sie i do miasta i w trase a przy tym dość komfortowe. Takie powinny być małe auta .
Silnik ma 128 KM z poj. 1,6l i kreci się wysoko . Zmienne fazy rozrządu robia swojee a sprawdzona jednostka 1,6 litra idealnie wspołgra ze 6cio biegową skrzynią i resztą samochodu.Mimo że mam drugi samochód kompakt o mocy 150 KM i 2,0 L benzyna lubie jezdzic CLIO.
Komfortowe i ciche auto jak przystało na francuza a jednoczesnie zwinne i przewidywalne na dobrych oponach i seryjnych alusach 16 cali. SUPER.TAKIE POWINNY BYĆ MAŁE AUTA .
Wnętrze bardzo dobrze i dość bogato wykonczone. Bardzo wygodne i dobrze trzymające fotele (skora). Dobre wyposazenie.
W tej wersji bardzo zwinne, szybkie,auto nadające sie i do miasta i w trase a przy tym dość komfortowe. Na dobrych oponach zalożonych na seryjne alufelgi 16 cali auto prowadzi się bardzo dobrze i pewnie oraz przewidywalnie i prowokuje do szbszej jazdy.Zresztą Gt to znaczy u Renault auto o zaci...

2009-07-13

typowe auto dla sigla z psem lub pay
układ napędowy jest idealny lejemy benzynę olej i pamiętamy ze minęło 20000 konieczna wymiana i do nasterowanego razu
praktycznie na tylnej kanapie to psa wozimy po za tym mały szerszeń pędzi trzyma się drogi i wszyscy się zastanawiaj co to
niema czego się czepić
samochód wspaniały dla singla lub pasy praktycznie niewielkie naprawy przez cały okres eksploatacji po 150000 po polskich drogach zawieszenie do naprawy łożyska przód tył wahacze końcówki. po za tym nie było napraw klocków hamulcowych nie liczę bo to eksploatacja i bezpieczeństwo jedyna...

2008-02-10

jestem bardzo zadowolona mam nadzieje że jeszcze troche mnie powozi
ogólnie oceniam na dobrA
główna wada to to że nie posiada wspomagania! mimo że staruszek jezdzi nie zawodnie.Nie zależnie od pogody, dorobne naprawy naprawde kosztowały grosze chociaz ja tylko jeźdze nie znam sie na sprawach technicznych
mały ale pakowny tak bym go określiła

2010-02-19

Poza spalaniem i skrzynią biegów całkiem nieżle
Bardzo fajne autko w tej wersji\"INITIALE\" BARDZO BOGATO wyposażone. Wady to troche za duże spalanie (ok 8l) i kiepskie przełożenia skrzyni biegów (przy silniku 1.6 90KM brakuje 6 biegu)
Bez zarzutów
Mało miejsca na tylnej kanapie
Bez zarzutów

Średnie oceny RENAULT CLIO

4.1/10
4.1/10
4.3/10
2.9/10

Osoby zainteresowane autem Renault Clio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai ix20.

Renault Clio

Renault Clio

Hyundai ix20

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Clio

Renault Clio clio 1600 1.6 16v 120KM 2001r. hatchback

jesli chodzi o uklad napedowy jest jak dla mnie rewelacja tego malego Autka,jest bardzo zrywny i naprawde potrafi sie fkrecic na 7000tys obr. bez najmniejszego problemu,silnik jest elastyczny ze wzgledow mocy silnika nie potrzeba za czesto dotykac dzwigni zmiany biegow, wystarczy dotknac troszeczke gazu i naprawde nie jedna beema i audi ma niezle problemy,bardzo polecam ten silniczek

Jesli chodzi o komfort jest wzgledem mnie O.K bo jestem zadowolony samochodzik jest sztywny i dzieki temu nie ulega nadmiernemu wychylaniu i nurkowaniu przy dochamowaniach i szybkim pokonywaniu zakretow.wyciszenie jest nie najgorsze jesli mozna powiedziec ze jakies Francuskie Auto jest wyciszone dobze to napewno nie CLIO przy predkosci 202km na godzine naprawde nie da sie cokolwiek powiedziec do pasazera a szkoda.Wygoda jest nie najgorsza ale niestety na przednich fotelach lecz osoby siedzace za mna moga powiedziec ze nie maja ochoty jechac wiecej jak 2 godz jest to nie realne.

Renault Clio: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Renault Clio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Clio: 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Renault Clio: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991