Renault Espace opinie, oceny użytkowników, Renault Espace spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Espace

1998r.

Średnia ocena: 8.80/10

Renault Espace spalanie (l/100km)

8.50/15.75
6.70/12.75
7.20/13.25

Oceny RENAULTA ESPACE

Mateusz2009-12-16

Wskazany montaż czujnika senności.
Jest jedna wada - usypia podczas jazdy ale wtedy można się pobawić pilotem od zmieniarki i radia.

Radosław2012-09-29

W sumie, wad jak dla mnie nie ma. Trzeba poprostu o auto dbać a nie tylko jeździć. Jestem kierowcą zawodowym i wiem coś na ten temat.
Trzeba pamiętać że to tylko Turbo Diesel, a nie sportowe auto.
Auto jak na swój wiek i mimo różnych opini jak na Vana to super auto. Na swoje wymiary nie wiele pali. Bardzo przestronne wnętrze. dobra widoczność.bardzo dużo miejsca w wersji GRAND. W moim aucie z elektryką przez te dwa lata nic się nie działo. Pozdrawiam.

2011-02-14

Prawie 200 koników pod maską robi swoje. Spalanie jak spalanie zależy jak kto jeździ u mnie jest tak benzyna od 9-15 gaz od 12-18
Niestety padły mi poduszki pneumatyczne tylnego zawieszenia ( Nie do dostania a jeżeli to zarąbiście drogie) Wymieniłem na sprężyny i jeździ też ok.
Prowadzi się super. Brak jakichkolwiek uwag do reszty.

2011-02-13

karoseria z włókna, po zimie nic nie widać, bardzo obszerny, wygodny na długich trasach no i mało pali jak na taką masę
w koncu to dośc duże autko ale i tak jest niezłe

2008-08-17

na pewno nie służy do pościgów..
zdecydowanie lepszy- dobrze obciążony

Średnie oceny RENAULT ESPACE

9.9/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem Renault Espace brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Dacia Lodgy.

Renault Espace

Renault Espace

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Espace

użytkownik: Mateusz

Renault Espace espace 3000 v6/24 194KM 1998r. van

Wskazany montaż czujnika senności.

Ten silnik to rewelacja,zachowuje się tak jak dozgonnie oddany wielki pies,słucha swojego pana i nie marudzi jak ma wszystko z siebie dać -jestem dumny z tego brytana.3 litry i 200 kucyków to chyba najlepsza jednostka napędowa Renaulta,nie wspomnę o niewielkim zużyciu paliwa.przy oszczędnej jeżdzie mniej niż 9 litrów.Jazda tym samochodem to wielka frajda.

Jeżeli mam ocenić widoczność przez przednią szybę to problemem jest stanie na światłach i oczekiwanie na zielone by jechać -(odległość kierowcy od górnej krawędzi szyby jest bardzo duża i stoąc we właściwym miejscu przed sygnalizacją obserwowanie jest utrudnione i trzeba się uchylać by je obserwować.Jeżeli jest bszyberdach to sprawa jest prostsza-wtedy można podjechać trochę bliżej i jest ok.Taka uwago właściwie nie jest wadą tego modelu to winni są inżynierowie od sygnalizacji ulicznej,że tak żle to zaprojektowali.

Rewelacją jest karoseria wykonana z laminatu jak w jachtach,która została wykonana jak i cały ten rewelacyjny samochód przez lotniczą firmę MATRA.Technologia kompozytowa nadwozia zapewnia niezniszczalność jeżeli chodzi o korozję .Naprawy karoserii są stosunkowo drogie.Laminatowe poszycie znacznie poprawia komfort jazdy- jest bardzo wytłumiony.

Apeluję o solidne serwisy-tylko takie odwiedzajcie.

Nagrzewa się trochę dłużej ale to ze zrozumiałych względów wielkości wnętrza.

Elektronika jest dobra ale jako elektronik wypowiem się tak -czystość i sumienna konserwacja złączy znacznie ograniczy nam problemów.Należy zwrócić szczególną uwagę na stan styków "pinów"-czujnika ciśnienia oleju oraz mapsensor-te czujniki są narażone na zabrudzenia i zimową sól.Jesienny przegląd z WD-40 i będzie ok.

Renault Espace: bus, hatchback, mini-van, van

Renault Espace: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Espace: 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.8, 3.0

Renault Espace: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1988, 1987