Renault Kangoo opinie, oceny użytkowników, Renault Kangoo spalanie 1.4 (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Kangoo

1.4

Średnia ocena: 6.92/10

Renault Kangoo spalanie (l/100km)

7.74/10.65
6.42/8.90
7.22/10.50

Oceny RENAULTA KANGOO

2008-03-02

Samochód tej klasy, za tę cenę -warto kupić.
Wyciszenie nie jest idealne,zwłaszcza przy dużych prędkościach,słychać szum powietrza,ale to nie osobówka.
Farba ma tendencję do odpryskiwania po uderzeniu kamyków,ale żywotność karoserii duża.
By auto prowadziło się dobrze,musi być spełniony jeden warunek- żadnej stłuczki.Oczywiście po wymianie sworzni kulistych czy końcówek drążków konieczne jest ustawienie zbieżności.

2010-07-15

Auto kupiłem w Salonie wiedząc do jakich celów będzie użytkowane, więc nie spodziewałem się luksusów. Przede wszystkim jest uniwersalne i w miarę tanie w codziennym użytkowaniu.Wybrałem wersję benzynową wiedząc ile kilometrów pokonuję rocznie i to się w pełni potwierdziło.
Nie jest to auto do sprintu.
Do roli do jakiej jest przeznaczony komfort jest na granicy przyzwoitości
Czas tego modelu powoli mija wiem co reprezentuje nowy model Kangoo, ale na przełom wieków to co posiada było ok.
Bardzo praktyczny do pracy i dla rodziny, w tygodniu przewozi wyroby - jest dwu miejscowy, sobota i niedziela z całą rodziną wyjazdy na wycieczki, za miasto do znajomych. Jeżeli będę zmieniał to na pewno na auto tego typu.

Było tego więcej ale co roku obowiązkowo co roku końcówki drążków .
Po 100000 silnik dostaje wycieki oleju i robi się głośny .
2 razy wymieniałem belki skrętne fotele zarwały się po 120000 tys km tył uwaga przy wsiadaniu można się nadziać boleśnie na zapięcie pasów .A jazda z kompletem osób to 0 przyspieszenia .
Malo miejsca do zmiany biegów dwie dorosłe osoby nie jadą za wygodnie. Samochód dla 4 osób.
Zrobiłem tym autkiem 235000 i hamulce ma strasznie słabe a na a na mokrym wybitnie. układ kierowniczy po 100000 cały do wymiany .

2008-08-15

Pomimo opisanych wyżej problemów auto oceniam średnio . Jest przestronne , ładowne , mało pali .
Fotel kierowcy wytarł się materiał od wsiadania do samochodu .
Karoseria jest bardzo słaba . Ogniska korozji wystąpiły na dachu na głową kierowcy od zewnątrz , na słupkach przednich oraz bardzo duże ogniska korozji na drzwiach tylnych na zewnątrz i od wewnątrz . Bardzo złe mocowanie zamka drzwi tylnych . Podczas częstego zamykania auta z tyłu popę...

2008-08-26

Wady:nie podoba mi się budowa tylnego zawieszenia,słaby silnik, dość czesta awaryjnosc i wysokie koszty napraw,. Zalety: Dużo miejsca w srodku i w bagazniku
W miare elastyczny i cichy, jednak brakuje mu mocy.
Średni komfort, głośne zawieszenie z tyłu,
Przestronne , duze auto z praktycznym bagaznikiem.
Miekkie zawieszenia , znaczne przechyły na zakrętach.

Średnie oceny RENAULT KANGOO

4.9/10
4.1/10
4.7/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Renault Kangoo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Jetta.

Renault Kangoo

Renault Kangoo

Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Kangoo

Renault Kangoo 1400 16 V 75KM 2002r. van

Samochód tej klasy, za tę cenę -warto kupić.

Elastyczność silnika nie jest taka jak w DTI (miałem taki),ale jest wystarczająca.Co do przyśpieszenia,to jest naprawdę dobre.Mój Kangurek potrzebował tylko wymiany świec przy stu trzydziestu paru tysiącach przebiegu i teraz chodzi jak pszczółka.Jak kupujecie samochód to posłuchajcie jak pracuje silnik przed zakupem pojazdu,a nie po, bo wtedy będzie za późno.Tacy właśnie ludzie piszą później złe opinie o tych samochodach.Kupiłeś złom ,to masz złom.

Widoczność super.Do tyłu w wersji z dużą pojedynczą szybą jest bardzo dobra.

W niektórych wersjach Kangoo ogrzewanie jest słabe,w moim Kangoo grzeje bardzo dobrze.

Renault Kangoo: bus, camping, hatchback, kombi, mini-van, pick-up, van

Renault Kangoo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Kangoo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 2.0

Renault Kangoo: 2009, 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996