Renault Kangoo opinie, oceny użytkowników, Renault Kangoo spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Kangoo

turbo diesel

Średnia ocena: 6.67/10

Renault Kangoo spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA KANGOO

2008-02-12

Jestem bardzo zadowolony z Kangurka,szczególnie polecam silnik 1,9 DTI,który ze względu na małe spalanie,moc, oraz dużą elastyczność, daje dużo przyjemności z jazdy.Moja żona woli go od osobówki.
Super silniczek,bardzo oszczędny -trasa poniżej 5L,bardzo dynamiczny - przekonała się o tym nie jedna osobówka.Wyciąga sporo więcej niż podaje producent.Układ paliwowy odporny na Polską (złą) ropę.Kto o taki samochód zadba długo będzie się nim cieszył.
Resorowanie na bardzo przyzwoitym poziomie,oczywiście lepiej jest przy lekkim obciążeniu ale przy zadbanym zawieszeniu jeździ się całkiem przyjemnie.Przy dużych prędkościach słychać szum powietrza ale to nie osobówka.
Materiały wykończenia wnętrza bez rewelacji, choć widziałem gorsze i to w samochodach osobowych , sporo młodszych.Samochód bardzo uniwersalny.
Dobra widoczność.Samochód prowadzi się bardzo dobrze.Warunek - samochód nie może być po wypadku.

2011-02-15

średnio zadowolony

sebastian2010-07-16

Średnie oceny RENAULT KANGOO

2.3/10
2.3/10
3.3/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Renault Kangoo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Citroen Berlingo.

Renault Kangoo

Renault Kangoo

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Kangoo

Renault Kangoo 1900 DTI 80KM 2001r. van

Widoczność bardzo dobra w wersji przeszklonej.Super lusterka.

Ogrzewanie sprawuje się bardzo dobrze,mimo sporej powierzchni do ogrzania.

Renault Kangoo: bus, camping, hatchback, kombi, mini-van, pick-up, van

Renault Kangoo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Kangoo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 2.0

Renault Kangoo: 2009, 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996