Renault Kangoo opinie, oceny użytkowników, Renault Kangoo spalanie van (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Kangoo

van

Åšrednia ocena: 7.91/10

Renault Kangoo spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA KANGOO

2008-08-11

brakuje komfortu jak w aucie typowo osobowym. Nie posiadam w aucie centralnego zamka, który ułatwiłby mi życie. Nie raz posłużył jako typowa ciężarówka. Parę razy wiózł młode małżeństwa. Autko jest przewygodne, możliwość aranżacji wnetrza olbrzymia. nie wspomniałem, ze raz był...
Słaby silnik nie daje odpowiednich rezultatów mocowych. 60KM daje się we znaki w połączeniu z taką konstrukcją pojazdu. Myślę, ze to kwestia przyzwyczajenia
Samochód jest bardzo wygodny. Przednie fotele są komfortowe. Tylne już odrobinę mniej ze wzgledu na zamontowane w nich zapinacze pasów bezpieczeństwa. Odpowiednia twardość siedzisk powoduje swego rodzaju komfort
Duże autko więc i możliwośc aranżacji olbrzymia. Jak na autko typowo do firmy, jakość materiałów wykończeniowych pod dużym znakiem zapytania, ale można się przyzwyczaić. Auto posiada bardzo dobre zabezpieczenia antykorozyjne
Bardzo dobry samochód nie tylko do firmy ale do prywatnego użytku. Olbrzymia przestrzeÅ„ zaÅ‚adowcza. Spalanie po mieÅ›cie w granicach 7 litrów. Na trasie, nie przekraczajÄ…c 120km/h w granicach 5,5 do 5,8 litra. Trasa ze Å›laska do Berlina w Niemczech byÅ‚a przyjemnoÅ›ciÄ… uwikÅ‚anÄ… w odlegÅ‚oÅ...

2010-02-17

połączenie dźwigni zmiany biegów ze skrzynia za pomocą cieniutkiej rureczki - wystarczy nieduży pieniek w trawie, żeby się wygięła i biegi przestały działać (brak odpowiedniego zabezpieczenia); dynamika tego silnika może zadziwić największych niedowiarków ;) Z 2-3 osobami i pełn...
Cicho nie jest ;) ale jak na tego typu samochód radia można posłuchać. Gdyby fotele były wygodniejsze (gł. lędźwiowy odcinek) podróż kilkunastogodzinna nie byłaby żadnym problemem.
Kontrolka długich świateł razi w oczy nocą, a poza tym brak zastrzeżeń - wszystko pod ręką, delikatne bursztynowe podswietlenie nie męczy. Do bagażnika może wejść baaardo dużo, a po złożeniu tylnej kanapy (u mnie dzielona)mam klasycznego dostawczaka. Welury i platiki nie ustępują...
dobre trzymanie w zakrętach pomimo swojej wysokości, układ kierowniczy mógłby być bardziej precyzyjny

2008-02-12

Jestem bardzo zadowolony z Kangurka,szczególnie polecam silnik 1,9 DTI,który ze względu na małe spalanie,moc, oraz dużą elastyczność, daje dużo przyjemności z jazdy.Moja żona woli go od osobówki.
Super silniczek,bardzo oszczędny -trasa poniżej 5L,bardzo dynamiczny - przekonała się o tym nie jedna osobówka.Wyciąga sporo więcej niż podaje producent.Układ paliwowy odporny na Polską (złą) ropę.Kto o taki samochód zadba długo będzie się nim cieszył.
Resorowanie na bardzo przyzwoitym poziomie,oczywiście lepiej jest przy lekkim obciążeniu ale przy zadbanym zawieszeniu jeździ się całkiem przyjemnie.Przy dużych prędkościach słychać szum powietrza ale to nie osobówka.
Materiały wykończenia wnętrza bez rewelacji, choć widziałem gorsze i to w samochodach osobowych , sporo młodszych.Samochód bardzo uniwersalny.
Dobra widoczność.Samochód prowadzi się bardzo dobrze.Warunek - samochód nie może być po wypadku.

2008-03-02

Samochód tej klasy, za tę cenę -warto kupić.
Elastyczność silnika nie jest taka jak w DTI (miałem taki),ale jest wystarczająca.Co do przyśpieszenia,to jest naprawdę dobre.Mój Kangurek potrzebował tylko wymiany świec przy stu trzydziestu paru tysiącach przebiegu i teraz chodzi jak pszczółka.Jak kupujecie samochód to posłuchajcie j...
Wyciszenie nie jest idealne,zwłaszcza przy dużych prędkościach,słychać szum powietrza,ale to nie osobówka.
Farba ma tendencję do odpryskiwania po uderzeniu kamyków,ale żywotność karoserii duża.
By auto prowadziło się dobrze,musi być spełniony jeden warunek- żadnej stłuczki.Oczywiście po wymianie sworzni kulistych czy końcówek drążków konieczne jest ustawienie zbieżności.

2011-02-14

Dobre auto do krótkich podróży, pali w miarę. Minusem jest to że silnik zaczyna wyć od 80km/h wzwyż.
Auto trzeba solidnie rozgrzać aby "elastyczność" silnika była dobra. Jeżdżę przeważnie na bardzo krótkich trasach także jestem zmuszony do dosyć częstej zmiany biegów, ale gdy auto się rozbuja to już jest zdecydowanie lepiej. Moje auto ma pojemność jedynie 1.2 więc też n...
Nie wiem czy to z moim autem jest coś nie tak ale wyciszenie auta na nierównościach pozostawia wiele do życzenia..
Bardzo przestrzenne auto. Mój egzemplarz to wersja "uboga" - blacha i trochę plastiku. Bagażnik można powiększyć demontując kanapę. Pasażerowie z tyłu mają kupę miejsca. Z przodu też jest ok.
Auto naprawdę dobrze się prowadzi. Nie jest to mercedes ale jest wystarczająco zwrotne. Wspomaganie kierownicy dosyć dobre.

Åšrednie oceny RENAULT KANGOO

4.7/10
4.9/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Renault Kangoo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Volkswagen Jetta.

Renault Kangoo

Renault Kangoo

Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Kangoo

Renault Kangoo 1900 DTI 80KM 2001r. van

Widoczność bardzo dobra w wersji przeszklonej.Super lusterka.

Ogrzewanie sprawuje siÄ™ bardzo dobrze,mimo sporej powierzchni do ogrzania.

Renault Kangoo: bus, camping, hatchback, kombi, mini-van, pick-up, van

Renault Kangoo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Kangoo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 2.0

Renault Kangoo: 2009, 2008, 2007, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996