Renault Koleos opinie, oceny użytkowników, Renault Koleos spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Koleos

Średnia ocena: 8.75/10

Renault Koleos spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA KOLEOS

2012-10-25

udane auto i fajnie, że produkowane poza europą, tamte małe rączki bardziej sie starają! mieliśmy w latach 2004-2008 nowe Renault Kangoo, to auto było proste, mało paliło ale było bardzo awaryje, gdy je sprzedawaliśmy powiedzieliśmy sobie nigdy więcej RENAULT a Koleś z Korei nas skusi...
skrzynia biegów chodzi lekko, duża elastyczność i dobre przyspieszenia, dla mniej wprawionych system podpowiadający zmianę biegu :)
Koleos ma swietnie wyciszoną kabine i nie przechodza hałasy z zawieszenia jak w Antarze, z której po 5latach się przesiedliśmy, słabiej wyprofilowane są siedzenia, ale podobnie jak w Antarze na długich trasach nie powodują żadnych dolegliwości ani zmeczenia, super funkcja stolika siedzeni...
ten samochód zwraca uwagę swoją sylwetką która nawiązuje do aut sportowych typu coupe, tylna szyba mocno opadająca daje Koleosowi sportowy charakter a dzieki spojlerowi szyba tylna sie tak łatwo nie brudzi, materiały w środku miękkie i przyjemne w dotyku a rozmieszczenie przycisków jest ...
Koleos to szybkie i dobrze prowadzące sie auto ze sprawnymi hamulcami i systemamy pomagającymi w parkowaniu zarówno przodem jak i tyłem

DANUTA242010-10-19

samochód kupiony w grudniu 2009,zaraz po wyjezdzie z serwisu pierwsza niespodzianka po zatankowaniu nie działa wskażnik paliwa,dobre rady serwisu nie pomogły ,auto odstawione do serwisu i poszukiwanie przyczyny,może pływak przykleił się do ścianek baku paliwa? oczekiwanie na sprowadzenie od...

2010-07-20

Oile bedzie sie dalej tak sprawowal to moj zakup bede uwazal za udany.Duzo Koleosow na trasie sie nie widuje, stad przechodnie czesto sie ogladaja. Spotkalem b.przychylne komentarze z pytaniami jak sie jezdzi.
Auto jest na dotarciu a wiec nie wduszam gazu dodechy ale i tak jest ok nie zostaje z tylu.
W czasie jazdy jest cicho.Resorowanie jest dosc miekkie i troche slychac jak wybiera dziury na naszychdrogach.Fotele wygodne i trzymaja dobrze.
Jest wygodne i posiada wystarczajaco miejsca z przodu /mam 180cm wzrostu/ jak i z tylu.Do wykonczenia brak uwag.Mozliwosc aranzacji b.dobra-podnosi wygode jazdy.
prowadzi sie b.dobrze.Hamuje dobrze, ale z metr krocej by sie przydalo.Czujnik parkowania ztylu b.pomaga /standart w wersji/

2011-03-12

Jezeli dalej bedzie bezawaryjny to nie mam wiekszych uwag.
bez wiekszych uwag.
Dla mnie na polskich drogach jezdzi sie dobrze.
Karoseria jest i kazdy ja widzi.Kwestia gustu. Natomiast jezdzi sie b.dobrze, dla mnie /1,80m wzrostu 85kg / jest wygodny a przestrzen wystarczajaca , tez bagaznik.
Wyscigowka to nie jest ale prowadzi sie dobrze

Średnie oceny RENAULT KOLEOS

Osoby zainteresowane autem Renault Koleos brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Qashqai.

Renault Koleos

Renault Koleos

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Koleos

Renault Koleos dynamik 2000 150KM 2010r. van

Do przodu i na boki widocznosc jest b.dobra.Troche gorzej do tylu-dobrze przy cofaniu pomaga czujnik.W wielu suv-ach jest gorzej-jezdzilem i nie ma co narzekac.

Jeszcze nie naprawialem i niech tak zostanie.Koleos posiada 3-y letnia gwarancje i tym sie tez pocieszam.

Nie wiem jak bedzie grzalo, zima nie jezdzilem ale w obecne upalne dni klimatronik spisuje sie b.dobrze - oczywiscie indywidualnie trzeba go ustawic a potem zapomniec .Przy maksymalnych nawiewach troche glosno.

Odpukac ale jeszcze nie mialem zadnych problemow.Elektroniki sie boje.Nieraz widzialem jak staly auta najleprzych marek z tym problemem.

Renault Koleos: terenowy, van

Renault Koleos: olej napędowy