Renault Koleos opinie, oceny użytkowników, Renault Koleos spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Koleos

8.75/10

Renault Koleos spalanie (l/100km)

miasto -.--/-.-- 8.43
trasa -.--/-.-- 6.25
cykl mieszany -.--/-.-- 6.98

Koleos

OCENY RENAULTA KOLEOS

udane auto i fajnie, że produkowane poza europą, tamte małe rączki bardziej sie starają! mieliśmy w latach 2004-2008 nowe Renault Kangoo, to auto było proste, mało paliło ale było bardzo awaryje, gdy je sprzedawaliśmy powiedzieliśmy sobie nigdy więcej RENAULT a Koleś z Korei nas skusi...
skrzynia biegów chodzi lekko, duża elastyczność i dobre przyspieszenia, dla mniej wprawionych system podpowiadający zmianę biegu :)
Koleos ma swietnie wyciszoną kabine i nie przechodza hałasy z zawieszenia jak w Antarze, z której po 5latach się przesiedliśmy, słabiej wyprofilowane są siedzenia, ale podobnie jak w Antarze na długich trasach nie powodują żadnych dolegliwości ani zmeczenia, super funkcja stolika siedzeni...
ten samochód zwraca uwagę swoją sylwetką która nawiązuje do aut sportowych typu coupe, tylna szyba mocno opadająca daje Koleosowi sportowy charakter a dzieki spojlerowi szyba tylna sie tak łatwo nie brudzi, materiały w środku miękkie i przyjemne w dotyku a rozmieszczenie przycisków jest ...
Koleos to szybkie i dobrze prowadzące sie auto ze sprawnymi hamulcami i systemamy pomagającymi w parkowaniu zarówno przodem jak i tyłem

Oile bedzie sie dalej tak sprawowal to moj zakup bede uwazal za udany.Duzo Koleosow na trasie sie nie widuje, stad przechodnie czesto sie ogladaja. Spotkalem b.przychylne komentarze z pytaniami jak sie jezdzi.
Auto jest na dotarciu a wiec nie wduszam gazu dodechy ale i tak jest ok nie zostaje z tylu.
W czasie jazdy jest cicho.Resorowanie jest dosc miekkie i troche slychac jak wybiera dziury na naszychdrogach.Fotele wygodne i trzymaja dobrze.
Jest wygodne i posiada wystarczajaco miejsca z przodu /mam 180cm wzrostu/ jak i z tylu.Do wykonczenia brak uwag.Mozliwosc aranzacji b.dobra-podnosi wygode jazdy.
prowadzi sie b.dobrze.Hamuje dobrze, ale z metr krocej by sie przydalo.Czujnik parkowania ztylu b.pomaga /standart w wersji/

Jezeli dalej bedzie bezawaryjny to nie mam wiekszych uwag.
bez wiekszych uwag.
Dla mnie na polskich drogach jezdzi sie dobrze.
Karoseria jest i kazdy ja widzi.Kwestia gustu. Natomiast jezdzi sie b.dobrze, dla mnie /1,80m wzrostu 85kg / jest wygodny a przestrzen wystarczajaca , tez bagaznik.
Wyscigowka to nie jest ale prowadzi sie dobrze

1 z 1

ŚREDNIE OCENY RENAULT KOLEOS

9.5/10
9.5/10

Osoby zainteresowane autem Renault Koleos brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Qashqai.

Renault

Koleos

Nissan

Qashqai

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Koleos

użytkownik: DANUTA24

Renault Koleos 2000 0KM 2009r. terenowy

samochód kupiony w grudniu 2009,zaraz po wyjezdzie z serwisu pierwsza niespodzianka po zatankowaniu nie działa wskażnik paliwa,dobre rady serwisu nie pomogły ,auto odstawione do serwisu i poszukiwanie przyczyny,może pływak przykleił się do ścianek baku paliwa? oczekiwanie na sprowadzenie odpowiedniego klucza co nie było takie proste,klucz się odnalazł ale okazało się że to nie pływak tylko nie działający jakiś mały element elektroniki, mijają tygodnie ,jest czerwiec pierwsza niespodzianka rano nie zapalił laweta serwis i podobno bardzo mocno zablokowałam kierownicę? odblokowana auto oddane minął tydzień znowu rano nie odpaliłam samochodu laweta stres nerwy niemiłe rozmowy z Renault,minęło parę dni auto podobno naprawione oddane ,mija miesiąc znowu ta sama historia tym razem naprawa UWAGA trwała bagatela od 29.07.2010 do 13.10.2010 auto naprawione ale zamontowali diodę którą mam obserwować!!! CZYLI SAMI NIE WIERZĄ W SWÓJ SUKCES I PRZYGOTOWUJĄ MNIE NA KOLEJNE EMOCJE . nigdy więcej Renault i nikomu nie polecam tego samochodu i tej obsługi głównie przedstawiciela krajowego RENAULT POLSKA

Pełna opinia o Renault Koleos 2000 0KM 2009r. terenowy »

Renault Koleos: terenowy, van

Renault Koleos: olej napędowy