Renault Laguna opinie, oceny użytkowników, Renault Laguna spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Laguna

1994r.

Średnia ocena: 8.39/10

Renault Laguna spalanie (l/100km)

10.52/11.15
7.28/8.53
8.97/9.96

Oceny RENAULTA LAGUNA

zaletą tego auta jest głównie to że nawet mimo swojego wieku stylistycznie może dalej się podobać a użyte materiały we wnętrzu tego auta praktycznie nie chcą sie zużywać
jak na samochód tej klasy i z tego rocznika nie można zbytnio narzekać a i inne marki konkurujące z tą marka mogą pozazdrościć takiego napędu.
bardzo bobry komfort jazdy tym samochodem zachęca do pokonywania nim dłuższych odcinków trasy. samochód stworzony do długich tras które nie staja się męczące
pasażerowie nawet ze wzrostem powyżej 180cm wzrostu maja wystarczająco dużo miejsca na tylnej kanapie. trochę brakuje mi w tym aucie uchwytów na kubki z ilością schowków i ich rozłożenia jest ok
komfortowe zawieszenie zniechęca trochę do dynamicznej jazdy tym samochodem z uwagi na miękkość zawieszenia

2008-08-12

zalety, jest naprawde wygodny ,przyjemny w srodku milo sie nim podrozuje, wady widocznosc w tylniej szybie nie najlepsza, i przy wiekszej predkosci moglby lepiej sie zachowywac, a tk po zatym to ok
nie jest to rewelacja ale mozna wytrzymac, co do skrzyni pracuje bez zastrzerzen
samochod jest naprawde wygodny
samochod dla 5osob jest naprawde wystarczajacy mozna swobodnie podrozowac,zegary i wszystkie inne wlaczniki sa dobrze widoczne
ogolnie dobrze sie prowadzi chodz moglby bardziej stabilnie zachowywac sie przy wiekszych predkosciach, powyzej 150km/h

2008-05-09

samochod wdzieczny, oszczedny, linia nadwozia piekna, tylko kupowac i jezdzic. polecam!

Zbyszek2008-02-14

mialam to autko, strasznie fajnie mi sie nim jezdzilo i z sympatii daje mu 9 pkt. niestety trafilo mi sie trefne auto i musialam pakowac w nie co chwila kase dlatego po 2,5 roku pozbylam sie go. ale majac do wyboru "moja" lagune a nowa wybralabym bez wahania "moja"
auto z gazem wiec przyspieszenie takie sobie, ale na paliwie dobrze idzie
co do wyciszenia no to czego sie spodziewac przy tyluletnim aucie. ale ogolnie auto swietne, wygodne, duzo miejsca, fotele wygodne. elegancja francja
duzo miejsca i wygoda
autko super! pod tym katwm nie narzekam

Samochód bardzo komfortowy i wygodny jeżeli przerobiony na gaz to nie ma na co narzekac :) w kazdym razie kupilem go przy 170000 tysiacach mam juz ok 250000 km musiałem wymienic sprzegło i naprawic skrzynie (samochód ciagnie ciagle przyczepe) ale ogólnie OK :) AHA.... na polskich drogach to ł...
Samochód jest dość duży wiec czasem ciężko znaleść miejsce parkingowe....

Średnie oceny RENAULT LAGUNA

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Renault Laguna brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Passat.

Renault Laguna

Renault Laguna

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Laguna

Renault Laguna rxe 2000 115KM 1994r. hatchback

widoczność do przodu jest bardzo dobra nie przeszkadzają man przednie słupki, inaczej jest natomiast z widocznością do tyłu szerokie słupki i podciągnięta sylwetka auta ku gorze może niektórym sprawić trochę problemu z parkowaniem do tyłu

niestety awaryjność tego auta jest jego słaba strona zaniedbane egzemplarze mogą sprawiać nam dużo problemu dostępność części nie sprawia żadnego problemu jednak ich cena mogła by być nieco mniejsza

samochód wyposażony w klimatronic bez większego problemy świetnie sobie radzi z chłodzeniem jak i nagrzewaniem wnętrza

układ elektryczny jest dobrze zabezpieczony przed wilgocią raczej nie stwarza jakiegoś większego problemu. elektronika jak na auto kilkunastoletnie jak najbardziej w pełni spisuje się dobrze

Renault Laguna: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Renault Laguna: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Renault Laguna: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Renault Laguna: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1991