Renault Laguna opinie, oceny użytkowników, Renault Laguna spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Laguna

2006r.

Średnia ocena: 7.83/10

Renault Laguna spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA LAGUNA

2010-07-16

Komfortowe, ciche i estetyczne auto z mocnym dieslem który mógłby mniej spalać i mieć inną charakterystykę "dołu".
Jazda Laguną szczególnie w trasie to przyjemność. Jest cicho i komfortowo.
Zawieszenie komfortowo zestrojone, jednocześnie nie jest za miękkie aby mieć problemy w zakrętach.

2010-04-16

auto płynie po trasie nie czuje się prędkości świetnie wyciszone tylko jeszcze jakieś drogi porządne
mogłoby byc lepsze zestopniowanie skrzyni na pierwszym biegu ale i tak przyjemnie
jeśli polskie drogi w ogóle tak można nazwać to trzeba na nich liczyć się z usterkami zawieszenia ale jakie drogi takie naprawy
w wersji Dynamique kubełkowe fotele niezbyt wygodne przy wysiadaniu
po prostu sama przyjemność

Prywatna2010-02-25

9 bo miałem mondeo3 i moim zdaniem jest lepsze
Moglo by tu być trochę lepiej. silnik mocny i elastyczny jednak przyspieszenie mogło by byc zdecydowanie lepsze.
Bardzo wyciszone
Z tylu mało miejsca dla pasażera. Ktoś kto nosi duży rozmiar butów nie wsadzi ich pod przednie siedzenie
Bardzo dobre i oszczędne auto. Kupując go troche sie bałem bo roczniki 2001-2005 były bardzo awaryjne. Przez niecaly rok nic się nie działo wręcz mile jestem zaskoczony jego bezawaryjnością. Kupującym polecam to auto.

tomasz2011-02-11

duże spalanie w mieście koło 13 litrów, ale takiego auta nie kupuje się dla ekonomii
nie ma co pisać o elastyczności pojemność robi swoje, na 6 biegu przyśpiesza płynnie, skrzynia lekko chaczy przy wstecznym ,
zawieszenie ustawione bardziej na konfort niż na sport
dobrze że ma czujniki cofania, bo nie można ocenic gdzie znajduje sie tył

2009-07-09

Jestem bardzo zadowolony z auta i wbrew potocznym opiniom o autach francuskich, mogę z pełnym przekonaniem polecić ten model.
bardzo wysoki komfort jazdy (dobre wybieranie nierówności, bardzo niewielkie przechyły w skrętach)

Średnie oceny RENAULT LAGUNA

Osoby zainteresowane autem Renault Laguna brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Pilot.

Renault Laguna

Renault Laguna

Honda Pilot

Honda Pilot

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Laguna

Renault Laguna ESPerience 2000 2.0 dCi 150 KM 150KM 2006r. kombi

Od silnika wysokoprężnego 150 KM spodziewałem się lepszych parametrów ale to może przez to że wcześniej użytkowałem Passata 130 KM. Laguna rozwija moc bardziej płynnie, charakterystyka jest jak benzyniaka. Jeśli chcesz przyśpieszyć to jednak potrzebuje obrotów. Skrzynia 6biegowa jest ok. Silnik jest dość dobrze wyciszony.

Jazda Laguną szczególnie w trasie to przyjemność. Jest cicho i komfortowo.

Laguna II FL jest średniakiem pod względem przestrzeni, obecne samochody z tego segmentu urosły ale Laguna III też jest dużo większa. Jakość materiałów bardzo dobra, no może poza łuszczącymi się rączkami. Materiały są estetyczne, problemem jest dźwięk dochodzący spod deski rozdzielczej przy pewnych obrotach silnika (gdy są przekazywane drgania na nadwozie)słychać jak gdyby przewody nie były odpowiednio spięte i uderzają o plastik.

Nie miałem z tym samochodem problemów.

Jest ok, automatyczna klimatyzacja działa bezproblemowo.

Nie miałem z tym problemu, choć obiegowa opinia jest taka że niektóre egzemplarze są wyjątkowo awaryjne. Ja tego nie potwierdzam, wszystko działa bez zarzutu.

Renault Laguna: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Renault Laguna: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Renault Laguna: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Renault Laguna: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1991