Renault Laguna opinie, oceny użytkowników, Renault Laguna spalanie 2010r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Laguna

2010r.

Średnia ocena: 8.67/10

Renault Laguna spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA LAGUNA

2011-05-31

Musi mieć obroty około 3000 wówczas idzie jak przecinak, Przełożenia krótkie i szybkie nie ma problemu z wyprzedzeniem każdego pojazdu klasy średniej zarówno z startu na światłach jak i w czasie drogi, czasem jednak należy zredukować bieg
Samochód ma twarde zawieszenie w stosunku do poprzedniej II trochę może telepać na nierównościach jednak trzyma się super na zakrętach i w slalomie.
Miejsca jest dużo jednak trochę psuje niskie osadzenie foteli mimo dużej przestrzeni na kolana trudniej zmieścić stopy pod fotelem przednim, w Mondeo i Passacie jest to łatwiejsze. nad głową bez problemu
Samochód posiada 4 koła skrętne bardzo ułatwia to prowadzenie na parkingu jak i przy dużych prędkościach. Przyśpieszenie bardzo dobre. Hamowanie bez zarzutu. Ogólnie pewne prowadzenie pełna kontrola nad pojazdem

x2011-05-31

2010-07-16

Za tą cenę (nowe auto, cena po negocjacjach) ... przestałem sie przejmować opiniami o marce Renault. Jak na razie jest z samochodu bardzo zadowolony. Powyżej 1800 obr/min samochód ma bardzo mile odczuwalne przyspieszenie nawet ma 6 biegu. W kabinie jest cicho i bardzo sprawnie działa klimatyz...
mógłby lepeij ciągnąć w zakresie bardzo niskich obrotów (900 do 1400) powyżej tych obrotów jest już bardzo OK
Reakcja na dziury, mi się osobiście nie podoba
Myślałem że bagażnik będzie wiekszy. Jest długi ale węższy w porównaniu z Focusem kombi. Za to - po bokach bagażnika posiada dość pojemne schowki.
Poprzednio jeździłem Focusami i odgłosy przy wpadaniu w nierówności jezdni (dziury) były mniej niepokojące. Co do parkowania... cóż jest jakis taki wiekszy i chyba jesze nie przywykłem ale duży plus za czujnik parkownia, bardzo sie przydaje.

2010-06-21

ZALETY -piękna stylistyka, dynamiczny i mało palący silnik, dobra cena w stosunku do wyposażenia, dobre zawieszenie, dobry komfort jazdy POLECAM WADY - skrzynia biegów, czasami skrzypiące plastyki
silnik dynamiczny, spełnia moje oczekiwania, natomiast skrzynia wadliwa
z tyłu bardzo mało miejsca, już po pierwszej wizycie na myjce porysowany lakier na lusterkach materiały średniej jakości -czasami skrzypią ale ogólnie solidnie wykonane wnętrze, duże przestrzeni z przodu, wygodna obsługa
nowa laguna twarde zawieszenie, jak nie franuz, ale po paru szybkich kilometrach rewelacja

Jacek2019-05-02

Ogólnie jeśli zależy na oszczędnym , komfortowym aucie , bardzo polecam , nie miałem poważnych napraw z wyjątkiem hamulca el. , koszty utrzymania na dość niskim poziomie jak na tą klasę
Nie wysilony silnik , głównie do ekonomicznej jazdy , w trasie bardzo oszczędny
Wygodny samochód dla 4 osób
Bagażnik akurat nie za mały
Ogólnie nie miałem zastrzeżeń do auta

Średnie oceny RENAULT LAGUNA

Osoby zainteresowane autem Renault Laguna brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Pilot.

Renault Laguna

Renault Laguna

Honda Pilot

Honda Pilot

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Laguna

użytkownik: x

Renault Laguna 2,0 GT 2000 turbo 205KM 2010r. kombi

Wad nie posiada no może poza miejscem na stopy na tylnej kanapie. Są to auta niezawodne o czym świadczy, że kupiłem drugą w 2010 pierwsza w 2008r. Ogólnie polecam niestety obecnie gama silników jest moim zdaniem tragiczna. ja polecam zwłaszcza 2,0 GT to jest auto z właściwym dla siebie silnikiem do rodzinnego kombi.

Samochód jest duży 4,8 m do parkowania konieczne czujniki cztery koła skrętne bardzo ułatwiają manewry i zwrotność podczas parkowania i jazdy po wąskich uliczkach południowej Europy

Przeglądy w granicach 1000 zł w ASO zarówno laguna 2,0 16 V jak i 2,0 GT przeglay raz w roku lub co 30000 i 20000 km w zależności od silnika

Nic dodać nic ująć jest super i w lecie i zimie (trzystopniowa klima) dwustrefowa

Ja lubię elektronikę Odpowiada mi karta Hand Free zbliżeniowa, nie wiem jak można posługiwać się kluczykiem i stacyjką ale ja tak jeżdżę od 2002r. Nigdy nie miałem problemów z kartą w żadnej z moich lagun

Renault Laguna: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Renault Laguna: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Renault Laguna: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Renault Laguna: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1991