Renault Laguna opinie, oceny użytkowników, Renault Laguna spalanie benzyna+gaz (strona 3)

Opinie o samochodach Renault Laguna

benzyna+gaz

Średnia ocena: 7.79/10

Renault Laguna spalanie (l/100km)

9.95/11.10
7.78/8.60
8.85/9.81

Oceny RENAULTA LAGUNA

Pakowny - rodzina 4 osobowa na wakacje spoko a moja żona potrafi zabrać ze sobą trochę gratów.Komfortowy.Bardzo dobre właściwości jezdne.Przy cięższej(nie ciężkiej)nodze duże spalanie.
Silnik 1.8 jak na to kombi trochę słaby ale ponoć najmniej awaryjny ze wszystkich lagun II w końcu to nie auto sportowe. Biegi mogły by wchodzić lepiej ale nie ma tragedii.
Fotele oceniłem na 9 bo jak dla mnie mogły by być trochę twardsze.
Tapicerka foteli - materiałowa, materiał dobrej jakości za to tworzywo z którego zrobiony jest kokpit (deska rozdzielcza)ładny lecz delikatny po otarciu pozostają rysy których się nie da pozbyć a jak się go uszkodzi bo jest miękki to wyłazi z niego coś w rodzaju waty.
Parkowanie oceniłem według swoich umiejętności, ktoś kto nie umie parkować niech się tym nie sugeruje.Na zakrętach trzymanie bdb. Hamulce kosa jak to w lagunach wiem coś na ten temat bo mam też lagunę I

fajne miłe autko rodzinne komfortowe w jeżdzie chociasz to co posiadam jest bardzo uboge w wyposarzeniu sa ciekawsze wersje i żałuje że nie mam bogatrzej wersji ale jak kazde auto ma swoje ale miekkie zawieszenie które daje ten komfort jazdy szybko sie zużywa i kolejne ale to fakt ze czesci c...
W Lagunie z silnikiem 1.8 przy osmiozaworowym silnikiu i dodtkowo na gazie odczówa się ten brak przyspiszenia i na trasach dłuzszych wyczówa się to subtelną róznice gaz i beznyna
Przy Lagunie 1 sa troche małw lusterka boczne to troche utrudnia manewry autem na parkingui ogólnie w czasie jazdy troche mało widać ale idzie przywyknąć

Przemek2014-02-26

Nie polecam No chyba że ktoś lubi siedzieć godzinami u mechanika i ma wykupione assistance premium bo holowanie jest na pożądku dziennym Nie na żarty to auto to królowa lawet...
Silnik na gazie to porażka. Słaby (niby 121 km ale tego nie czuć) drogi w eksploatacji, bierze olej (pomimo kapitalki), klekoczą hydro zawory pracuje głośno jak diesel... (może to mój tak tylko ma ale ogólnie bardzo awaryjny...)
Komfort jak na francuza i klasę auta przystało
Niby kombi ale ukośny tył sprawia ze sporo traci się na pojemności. System otwierania klapy i szyby systematycznie się psuje (takie małe blaszki w środku których nie da się wymienić tylko trzeba kupować cały mechanizm który odpowiednio kosztuje...)
Ok Autem nie buja. Prowadzi się pewnie pomimo gabarytów

Darek2013-02-23

Nie polecam tego auta. Trzy miesiące jeździłem po warsztatach i nikt nie mógł wykryć usterki, nawet serwis Renault (nie można było odpalić na rozgrzanym silniku - sterownik silnika). Bardzo wadliwa elektronika i elektryka. Pozytywnie zaskoczyło mnie jedynie zawieszenie. Skusiła mnie cena ...
Jeśli chodzi o awaryjność samego silnika to jest ok. Gorzej z przyspieszeniem. Trzeba było mocno dusić żeby coś z niego wycisnąć. Awaryjny osprzęt silnika.
Zawieszenie pozytywnie mnie zaskoczyło. Przez dwa lata użytkowania nic nie zastukało.
Zdziwiło mnie po części plastikowe nadwozie. Ale ogólnie ok.
Nie ma tragedii,ale mogłoby być trochę lepiej.

2010-07-28

stara instalacja gazowa nie jest dobra dla tego auta wiec mam z nia problemow pelno ;/ a zalety mimo wszystko moge polegac na tym aucie i jest bardzo wygodne
autko dobrze przyspiesza dzieki jego gabarytom mozna nim bez wiekszych odczuc jechac spora predkoscia przy spalaniu do 8l w trasie :D udalo sie osiagnac taki wynik :D
autko jest strasznie wygodne i w dluzsza trase z calym kompletem mozna jechac konfortowo
przestrzeni jest pelno i skladanie foteli jest proste a co do karoserii mam zastrzezenia poniewaz jezelli auto stoi nie jezdzane to trzeba uwazac bo wdaje sie rdza;/
autko bardzo dobrze sie prawadzi ale z racji ze jest duze to nie wszedzie sie zmiesci

Średnie oceny RENAULT LAGUNA

4.4/10

Osoby zainteresowane autem Renault Laguna brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Passat.

Renault Laguna

Renault Laguna

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Renault Laguna: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Renault Laguna: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Renault Laguna: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Renault Laguna: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1991