Renault Laguna opinie, oceny użytkowników, Renault Laguna spalanie kombi (strona 3)

Opinie o samochodach Renault Laguna

kombi

Åšrednia ocena: 7.72/10

Renault Laguna spalanie (l/100km)

10.13/11.43
7.65/8.78
9.00/9.99

Oceny RENAULTA LAGUNA

2011-05-31

Wad nie posiada no może poza miejscem na stopy na tylnej kanapie. Są to auta niezawodne o czym świadczy, że kupiłem drugą w 2010 pierwsza w 2008r. Ogólnie polecam niestety obecnie gama silników jest moim zdaniem tragiczna. ja polecam zwłaszcza 2,0 GT to jest auto z właściwym dla siebie si...
Musi mieć obroty około 3000 wówczas idzie jak przecinak, Przełożenia krótkie i szybkie nie ma problemu z wyprzedzeniem każdego pojazdu klasy średniej zarówno z startu na światłach jak i w czasie drogi, czasem jednak należy zredukować bieg
Samochód ma twarde zawieszenie w stosunku do poprzedniej II trochę może telepać na nierównościach jednak trzyma się super na zakrętach i w slalomie.
Miejsca jest dużo jednak trochę psuje niskie osadzenie foteli mimo dużej przestrzeni na kolana trudniej zmieścić stopy pod fotelem przednim, w Mondeo i Passacie jest to łatwiejsze. nad głową bez problemu
Samochód posiada 4 koła skrętne bardzo ułatwia to prowadzenie na parkingu jak i przy dużych prędkościach. Przyśpieszenie bardzo dobre. Hamowanie bez zarzutu. Ogólnie pewne prowadzenie pełna kontrola nad pojazdem

x2011-05-31

Leszek2018-08-26

Tania fura, która jeÅ›li tylko zadbasz o regularnÄ… i czÄ™stszÄ… wymianÄ™ oleju w silniku I W SKRZYNI BIEGÓW, niż zaleca producent, staje siÄ™ bezawaryjna. Auto bezpieczne, tanie w utrzymaniu, megawygodne. W porównaniu do twardych i awaryjnych aut niemieckich, Laguna to cacko. Ale należy wybraÄ...
Silnik nieco za słaby, ale daje radę. Problemem jest przyspieszenie powyżej setki. Choć udało się go testowo rozbujać do 180km/h, to najlepszym przedziałem prędkości jest 120-140km/h
W pełni załadowany jest nieco "mulasty", ale zawiózł naszą rodzinę na niejedne wakacje. Rewelacyjny komfort - niespotykany w autach niemieckich. Można jechać cały dzień a nie czuć zmęczenia.
Osoby siedzące z rządu czy z tyłu - nie mogą narzekać na brak miejsca. To auto wręcz kocha długie trasy. A do tego nierdzewiejące "blachy" - blachy w cudzysłowie, bowiem błotniki są plastykowe, maska z aluminium. Doskonałe zabezpieczenie przed korozją. W zasadzie korozja tych ...
Prowadzenie tego auta to czysta przyjemność.

2008-02-16

przez pół roku jazdy, to co mi podpadło to : luzy w zawieszeniu, i problem z odpalaniem tzn. muszę trochę pokręcic zanim odpali i kopci przy rozruchu(mocno) ale po 30 sekundach wszystko jest oki, myślę że jak zmienię rozrzad i ustawię zapłon to bedzie wszystko dobrze :)
silnik po mimo dużej pojemnosci jest mułowaty (około 86 KM );/ ale to auto serii \\"Famili\\" więc jeśli konuś się nie śpieszy, to to staje się zaletą, jest bezpieczniejsze :) jednak czasami mam wrażenie ,że brakuje 6 biegu, czyli lepiej pracuje na wyższych biegach.
trochę głośny, trzeba się przyzwyczaić :) reszta przyzwoita
minusem jest wyjmowanie tylnego siedzenia, oraz zagłówków przy składaniu oparcia, to faktycznie jest nie udane ;/. Jednak skoro to kombi to chciało by się składac tylną kanapę szybciej i bezstresowo. plusem jest to że to kombi jest na 7 osób, 5 dorosłych i 2 dzieci, w bagażniku jest spe...
ogólnie to przyzwoicie, wspomaganie kierownicy jest fajne, z hamulcem trzeba delikatnie bo przy lekkim naciśnięciu , auto staje dęba ;)

Jacek2008-08-12

Największa samochodowa porażka mojego życia. Ledwie doczekałem końca leasingu i natychmiast sprzedalem za grosze go serwisu Renault. Nawet nie próbowałem sprzedać prywatnie - gdybym powiedział prawdę nikt by go nie kupił, a kłamać nie umiem
Skrzynia tak samo gumowata jak kierownica. Za długa dżwignia, za długie skoki, mało precyzyjne załączanie biegów. Silnik - dobra kultura pracy,ale wyrażna zadyszka przy 3500 obr/min. Wyraźnie mułowaty, opóźniona reakcja na pedał. Nie trzyma deklarowanej mocy i momentu - ledwie 145 KM, m...
Resorowanie za miękkie, wyraźne skłonności do nurkowania i przechyłow, żle wybiera krótkie nierówności. Fotele za miekkie, dobre do telewizora. Wyciszenie OK
Tu są rzeczy subiektywne. I tak dobrze że klakson w poduszce a nie w kierunowskazach
Prowadzenie - totalna porażka : guma w kierownicy, kompletny brak kontaktu z nawierzchnią. Prymitywne, zbyt miękko zestrojone zawieszenie : McPherson z przodu i belka skrętna z tyłu to ujdzie w segmencie B ale nie D

Åšrednie oceny RENAULT LAGUNA

Osoby zainteresowane autem Renault Laguna braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Honda Pilot.

Renault Laguna

Renault Laguna

Honda Pilot

Honda Pilot

Renault Laguna: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Renault Laguna: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Renault Laguna: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Renault Laguna: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1991