Renault Master opinie, oceny użytkowników, Renault Master spalanie 2.5 (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Master

2.5

Średnia ocena: 6.62/10

Renault Master spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA MASTER

2011-02-24

W sumie bardzo fajny samochód bardzo dobrze się nim jeździ dobrze wywiązuje się z obowiązków. To co odbiera mu punkty to awarie elektroniki (czujników) oraz karoseria. Gdyby nie to to na pewno było by 10! A i tak jestem zadowolony:)
Jeżeli chodzi o napęd i silnik to jest pewne że jest słabo wyciszony no ale to dostawczak a nie limuzyna, jego najsłabszy punkt to niestety skrzynia biegów, mało precyzyjna, na biegach 1-3 haczy choć nie jest to bardzo uciążliwe
Gdyby lepiej go wyciszyć było by oczywiście lepiej ale resorowanie według mnie jest ok zupełnie wystarcza
Pod względem przyjemnośći prowadzenia jak na dostawczaka bardzo mi się spodobał, na prawdę jazda nim to przyjemność prawie nie czuje się jego rozmiarów nawet w mieście łatwo się nim manewruje

PIOTR2017-03-07

ŁADNY TO ON MOŻE NIE JEST , ALE LUBIĘ NIM JEŹDIĆ. MAM GO 3 LATA , PRZEBIEG 60500 KM WIĘC TO PEWNIE JESZCZE NIE CZAS BY SIĘ PSUŁ. MAM NA NIM ZAMONTOWANEGO HDS I MOŻE DLATEGO WIDZĘ W NIM SAME ZALETY , BO TYLE ROBOTY CO ON ZROBI ... TO JEST NIEZAWODNE I EKONOMICZNE AUTO. SZKODA ŻE BIAŁE :-...
SILNIK BARDZO CICHY. DOBRZE JEDZIE NA KAZDYM BIEGU DO 2,5 TYŚ OBROTÓW -WIĘCEJ NIC NIE DAJE. 110 KM/H TO 6 BIEG I 2,2 TYŚ OBROTÓW.
WYCISZENIE - DO 80-90 BARDZO CICHY. MAM ZAŁOZONE NOWE OPONY MICH.. AGILIS .REWELACJA ! ZERO SZUMU OD OPON.
SŁABE FOTELE SZCZEGÓLNIE PASAŻERA. FOTEL KIEROWCY Z BDB REGULACJĄ , ALE OCENIAM GO SŁABO MIMO TEGO ŻE RAZ PRZESIEDZIAŁEM W NIM TRASĘ OK.750 KM.
NAJLEPIEJ JEDZIE Z ŁADUNKIEM OK. 700 KG. PUSTY NIECO TWARDY

2008-08-13

Zrobiłem tym autem 215tys km. Bywało różnie ale koszty części i to że auto jest już do złomu to szok!!! Nie polecam. Posiadałem w mojej firmie dużo innych busów ale na tym bardzo straciłem . Z perspektywy czasu mogę dodac że im nowsze busy tym gorsze. Na moim starym ducato 1999r...
Nikomu nie polecam tego modelu !!! 215 tys km i ZATARTY SILNIK !!! Dodam że od nowości lany najlepszy olej i filtry!!! Sprawdziłem w internecie i okazuje sie że to częsta wada tych samochodów
Bardzo żle oceniam w tym aucie zawieszenie !!! co 30000km coś do wymiany w nim

2010-07-16

silnik pracuje miękko i nie klekocze. troche zasłaby jak sie zapakuje skrzynia biegów jak kupowałem zgrzytała jedynka i dalej zgrzyta chyba że najpierw wbije dwójkę i wtedy jedynkę bez zgrzytów.
jak zapakuje około tony jest o.k. ale jeśli przeładuje 2-2,5tony to dobija. fotele i komfort podróżowania super.
co dziwne to rdza pojawia się na odbojnikach tylnych drzwi i przy listwach
parkowanie zależy od umiejętności.hamulce były lepsze.niewiem czy to wina klocków czy może tarcze są dojechane choć nic nie bije

2010-02-21

Kupiłem autko całe choć okazało się na 1szej kontroli u mechanika że solidnie bite w przód,co miało w dalszym eksplatowaniu odzwierciedlenie,blok naruszony i problemy z alternatorem,lecz pozatym to zima czy lato palił i jechał,załadowany po sam dach i nawet nie poczuł,mocne i twarde autk...

Średnie oceny RENAULT MASTER

3.1/10
5.1/10
4.9/10
3.8/10

Osoby zainteresowane autem Renault Master brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Ducato.

Renault Master

Renault Master

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Master

Renault Master L3H2 2500 120KM 2003r. bus

Brak szyb w tylnych drzwiach w moim modelu oznacza bardzo kiepską widoczność do tyłu ale nadrabia to widocznością w lusterkach które są duże

Wnętrze jest ok, materiały trwałe na zużycie i jakość taka jaka powinna być w dostawczaku. Mało schowków i brak regulacji miejsc pasażerów. Jeżeli chodzi o karoserie, sprawa ma się trochę gorzej. Podstawowy biały lakier gdy samochód nie jest garażowany matowieje więc potrzebna polerka wtedy wygląda jak nowy i sprawa załatwiona. Rdza pojawiła się pod listwą ochronną z lewej strony tuż za drzwiami kierowcy

Niestety najczęściej padają czujniki (prędkości, biegu wstecznego, abs-u) oprócz tego były kłopoty ze skrzynią oraz wycieki z silnika ale już ustały (uszczelka chyba)

Bez klimy ale ogrzewanie całkiem dobre chłodzenie w sumie średnie

Zdarzają się błędy silnika, wymiany czujników

Renault Master: bus, pick-up

Renault Master: olej napędowy, turbo diesel

Renault Master: 2.2, 2.3, 2.5, 2.8, 3.0

Renault Master: 2015, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2000, 1998