Renault Safrane opinie, oceny użytkowników, Renault Safrane spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Safrane

1999r.

Średnia ocena: 9.33/10

Renault Safrane spalanie (l/100km)

15.50/15.00
11.00/10.60
13.25/12.75

Oceny RENAULTA SAFRANE

2008-02-10

Wszystkim którzy, lubią duże auta i z przymrużeniem oka patrzą na spalanie :)
Nic dodać nic ująć, fotele komfortowe, sterowane elektrycznie pompowane elektrycznie w 5 miejscach, podgrzewane i dla kierowcy z pamiecią dla 3 osób wraz z lusterkami bocznymi. Przy biegu wstecznym prawe lusterko składa sie do krawężnika.
Miejsca full, denerwować mogą plastikowe boczki na przednich dźwiach które trzeszczą

2009-07-07

Auto na piątkę z minusem. 2 litrowy silnik to praktycznie jego jedyny mankament o ile wogóle można traktować go w takich kategoriach. Do normalnej jazdy spokojnie wystarczy ale czasem pzydałoby się trochę więcej mocy pod pedałem. Chociaż z drugiej strony jednostka całkiem ekonomiczna zwa...
NIe da się ukryć, że auto tej masy potrzebuje do płynnej jazdy trochę więcej pod maską.
Co limuzyna to limuzyna. Komfort pierwsza klasa.
Potężna ilość miejsca na przednich fotelach, kanapie z tyłu oraz w bagażniku.
Małe problemy z hamulcem ręcznym.

2008-02-09

Jest to amochód który oferuje bardzo duży komfort jazdy za niską cene. Jest to mój drugi Safrane poprzednim jezdziłem 5 lat i jak poprzednik, ten również jest praktycznie bezawaryjny.
Jet to samochód do wszystkiego na codzień limuzyna a jak trzeba coś przewieść po przewróceniu siezeń jest jak kombi.

Średnie oceny RENAULT SAFRANE

2.3/10

Osoby zainteresowane autem Renault Safrane brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Laguna.

Renault Safrane

Renault Safrane

Renault Laguna

Renault Laguna

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Safrane

Renault Safrane II 3000 6V, 24V 192KM 1999r. hatchback

Wszystkim którzy, lubią duże auta i z przymrużeniem oka patrzą na spalanie :)

Musze niestety napisac o automatycznej skrzyni biegów, z tego co wiem była naprawiana tylko nie wiem czy wynikło to ze złego użytkowania poprzedniego właściciela czy nietrwałość. Teraz jeżdże ponad rok czasu i jest wszystko ok, jedyne co mnie denerwuje to przy zwolnieniu do małej prędkosci przed skrętem np na skrzyzoaniu i w momencie przyspieszania w czasie wyjezdzania z zakretu lubi szarpnąć (bo zalezy czy zrzuci bieg do 1 czy 2) ale podobno w kazdym automacie tak jest. Po za tym jest swietnie, przyspieszenie do 100 w granicach 9sekun przy masie tona szećset to dobry wynik, skrzynia posiada funkcje kick-down (kopniak) czyli dodatkowy wzrost momentu w chwili gwałtownego naciśnięcia pedału gazu do oporu co wywołuje natychmiastową reakcję silnika i duże przyspieszenie (dosłownie wciska w fotel i obojetnie czy jedziemy 40 ,70 czy 100km/h). Jeżeli chodzi o silnik - żadnych wycieków i pięknie pracuje (3,0 V6) a co najdziwniejsze, że przy takiej pojemności jest bardzo cichutki.

ok

Małe mankament to: brak ustawienia kierownicy w pozycji pionowej (w poziomej jest). Od niedawna mam niewielki wyciek z nad maglownicy gdzies i czasmi wspomaganie działa mi troszke gorzej. Zalety: Doskonale się prowadzi i trzyma sie nawierzchni, w tej wersji silnikowej mam troszke twardsze zawieszenie - w zakrętach nie wychyla się i jest bardzo stabilny

klima dwustrefowa- szybciutko sie nagrzewa w zimie, oprócz tego podgrzewana przednia szyba (lusterka i tylna to norma)

Renault Safrane: hatchback, liftback, sedan (limuzyna), van

Renault Safrane: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Safrane: 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.4, 2.5, 3.0

Renault Safrane: 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993