Renault Scenic opinie, oceny użytkowników, Renault Scenic spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Scenic

1999r.

Średnia ocena: 7.97/10

Renault Scenic spalanie (l/100km)

8.98/9.93
6.91/11.29
8.27/8.54

Oceny RENAULTA SCENIC

2010-02-20

troche za glosny pow. 12o km/h i na zimnym silniku , skrzynia biegow niestety padla (wodziki) troche kosztowna napraw ,"haczenie" 2 biegu, przyspieszenie wystarczjace , czuc moc turbiny pow. 2000 obr., silnik elastyczny i niezle spalanie na taka mase i kabaryt auta
zawieszenie ok tlumi nierownosci, duza przestrzen ladunkowa fotele wygodne szybkie do zlozenia w 2 rzedzie
Jak to francuz bardzo miekki , komfort jazdy ,wspomaganie kierownicy wystarczajace ,trzeba uwazac na zakretach przy wiekszych predkosciach

2008-09-07

nie startuje odrazu z tak zwanej kreski bowiem nie jestm z tych co przyspieszają ale jak przyspieszenie trzeba nacisnąć gaz żeby rzbujać tego scenika bowiem to większe auto i ciężkie
jest to dobre auto do prowadzenia bardzo mięko się prowadzi przestronne komfort dobry ja bynajmniej czuje się w nim dobże i chyba go zatrzymam na dłużej
jak pisałem wnętrze ok. duże przestronne
Witam ja niemam problemu z prowadzeniem auta wiem że jestem dobrym kierowcą a scenika kupiłem niedawno chciałem coś większego rodzinnego no i znalazłem jak pisze za 14000 zł niewiem jak się będzie sprawiał bowiem dopiero mam go 2 tygodnie i zrobiłem 1300 km. jak zrobie 10000 to coś będ...

2008-10-05

Super komfort,dynamika,elastyczność i bezpieczeństwo.
Niesamowita elastyczność silnika ze względu na dużą moc i przełożenia skrzyni biegów.Na 5 biegu ciągnie od 60 do ponad 200 km.Do wyprzedzania lub szybkiej zmiany pasa nie trzeba żadnej redukcji.Raz zdarzyło mi się zredukować z 5 na 4 i trochę przycisnąć,bo kolega z tyłu bardzo się ...
Wyciszenie-dałem 9 punktów choć zdecydowanie jest cichszy od wersji 1,6 16V.
Dużo miejsca,samochód bardzo wygodny,zwłaszcza z regulacją wysokości siedzeń i regulacją kierownicy.
Przy dynamicznej jeździe,na zakrętach lekko przechyla się na bok.Szybko się przyzwyczaiłem,choć przy normalnej jeździe wcale tego nie czuję.Prowadzi się super,to też opinia mojej żony.

Zdzisław2008-02-07

jak napisalem na poczatku. Dla kogos jak ja auto komfortowe. Od tamtej pory powiedzialem sobie ze juz nigdy nie kupie francuza ale tez nigdy wiecej manualnej skrzyni biegow. Ludzie to jest komfort niesamowity! Technicznie badziewie - szkoda
Naped jak dzialal! to niezle.
No nigdy nie jezdzilem niczym naprawde dobrym wiec moja opinia jest wzgledna po maluchach poldkach itp
Jak wyzej
Bardzo slabe technicznie "cudo" francuski. Po raz kolejny sprawdzilo sie "przyslowie" o autach na F... W serwisie przez 5 lat bylem ze 25 razy, skrzynia 2 razy wymieniona, silnik kilka razy regulowany, robione bylo prawie wszystko z wyjatkiem skorupy. NIGDY WIECEJ

2010-02-19

Ogólnie nie jest źle ani nie jest bardzo dobrze zdażyła się awaria po której nie odpalił - winny immobilizer. Reszta to drobnostki jak awaria opuszczania elektrycznych szyb (bolączka sceników)
Jest trochę głośny ale tylko powyżej 120 km/h
Jest naprawdę duży i wygodny. Zero rdzy.

Średnie oceny RENAULT SCENIC

Osoby zainteresowane autem Renault Scenic brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Zafira.

Renault Scenic

Renault Scenic

Opel Zafira

Opel Zafira

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Scenic

Renault Scenic 1900 98KM 1999r. van

ok ,duza powierzchnia przedniej szyby , cofanie na lusterka ok

troche skrzypia plastiki i trzeszczaca roleta klapy tylnej , materialy ok , pelno schowków , aranzacja foteli ergonomia przyciskow w najlepszym porzadku , przy nie dbaniu o karoserie auta wystepuja ogniska korozji na tylnych blotnikach i na progach z przodu i z tylu na odblywach (lepiej sprawdzic czy nie zapchane i przeczyscic )

zalezy od czesci , ceny rozne ale lepiej kupic lepszej jakosci dluzej wytrzymaja , naprawa wodzikow i synchr skrzyni bieg.(olej) i wymiana kompl. sprzegla ok 1500 zł

wentylacja i dzilanie klimy bez zarzutu nagrzewa sie szybko jezeli auto jest garazowane

jak to z elektryk w francuzach male pierdoly ale wkurzaja latwe do usuniecia samemu (przepalone zarowki zegarów , panelu nawiewów ,radia , centralny zamek przewaznie silowniki )

Renault Scenic: bus, hatchback, inne, kombi, mini-van, sedan (limuzyna), terenowy, van

Renault Scenic: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Scenic: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Renault Scenic: 2013, 2011, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996