Renault Thalia opinie, oceny użytkowników, Renault Thalia spalanie 2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Thalia

2005r.

Średnia ocena: 8.50/10

Renault Thalia spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA THALIA

2009-07-12

Komfortu na tylnych siedzeniach nie oceniłem,bo nie potrafię, nigdy jeszcze nie jechałem swoim samochodem z tyłu i to dlatego. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że znajomy,który ma 1,95m trochę narzekał na brak przestrzeni,ale to raczej zrozumiałe.
j.w. nie potrafiłem ocenić ilości miejsca z tyłu. bagażnik 510L jak najbardziej wystarczający dla całej rodzinki, aczkolwiek ze względu na to, że jest to sedan niestety duże przedmioty czasem mają problem, żeby wejść przez otwór bagażnika.
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi i układ kierowniczy bez najmniejszych zarzutów.

2008-02-10

W swojej klasie ten samochód można ocenić bardzo dobrze, dynamiczny, oszczędny.
Mimo, że jeżdżę dieslem jest to samochód dynamiczny i ma bardzo dobre przyspieszenie.
Jak na tę klasę samochodu warunki wewnątrz na nierównej drodze są całkiem znośne, a wygoda pasażerów w miarę dobra.
W stosunku do ceny samochodu nie można narzekać na panujące wewnątrz warunki.
Auto dobrze się prowadzi, nie mam trudności z parkowaniem.

2010-07-13

Sympatyczny, niezawodny, dostatecznie żwawy samochód

Średnie oceny RENAULT THALIA

Osoby zainteresowane autem Renault Thalia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Movano.

Renault Thalia

Renault Thalia

Opel Movano

Opel Movano

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Thalia

Renault Thalia Alize 1400 16V 98KM 2005r. sedan (limuzyna)

Autko ogólnie jest bardzo przyjemne. Łatwość samodzielnego tuningu jest dużym plusem- Łatwo samodzielnie odkręcić sporo części wnętrza co umożliwia, wymianę, odpicowanie ich, dodatkowymi plusami są na pewno gotowe miejsca na głośniki na tylnej półce, co właśnie niedawno wykorzystałem i sobie takie założyłem, Ale też są minusy - czasem niewystarczający otwór bagażnika, brak tylnej wycieraczki(w końcu to sedan), brak podświetlenia w schowku z przodu, ale łatwo za to samemu to zrobić. No i jeden w sumie najmocniejszy minus - w samochodzie nie jest idealnie cicho przy prędkości 120+, ale nie dla wszystkich to jest problem, dla mnie osobiście nie. Ocena ogólna jak najbardziej zasłużenie wysoka.

Dobre noty dotyczą tylko jazdy z małym obciążeniem, gdy bagażnik jest stosunkowo pusty to silnik bardzo sympatycznie przyspiesza, lecz gdybym miał oceniać w trasie(4 osoby + pełen bagażnik) to noty były by sporo niższe, bo do \"setki\" rozpędza się dość wolno, ale za to później ma dobrego kopa do wyprzedzania.

Ocena co do kosztów napraw nie jest wiarygodna, gdyż nie znam takich kosztów, bo nie miałem jeszcze potrzeby nic naprawiać.

Ogólnie bez zarzutów, Klimatyzacja potrzebuje kilka minut, żeby cały samochód był chłodniutki, za to sam zimny nawiew niestety nie sprawdza się w temperaturach 25+. Nawiew działa bardzo dobrze do 20 stopni C.

Ogólnie na ten temat mogę mało powiedzieć, gdyż w moim modelu jest bardzo mało elektryki. Słyszałem przed zakupem, że w tych samochodach bardzo często siada elektronika, ale ja nie narzekam, samochód ma 4 lata, ja nim jeżdżę rok i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Renault Thalia: coupe, hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Renault Thalia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Thalia: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6

Renault Thalia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001