Renault Thalia opinie, oceny użytkowników, Renault Thalia spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Thalia

2006r.

Średnia ocena: 8.20/10

Renault Thalia spalanie (l/100km)

7.27/8.55
5.83/3.70
6.50/4.30

Oceny RENAULTA THALIA

JOANNA2008-04-06

jest ok. cena adekwatna do klasy pojazdu. mam wersję alize z pełnym wyposażeniem i jestem zadowolona.sprzedaję je bo potrzebuję większe auto na działalność gospodarczą typu combi
w jeżdzie po mieście ( od 10-90km na godzinę) sprawuje się ok. wyścigówka to niestety nie jest :/
komfort jazdy jest super - jeśli chodzi o tę klasę pojazdu; mam 4 -ro osobową rodzinkę ( w tym 3 dorosłe osoby słusznych rozmiarów :) + małe dziecko), miejsca w środku sporo i wygodnie można podróżować
bagażnik mega duży tylko ma jedną wadę - względnie mały otwór do pakowania go tzn. nie jest to combi i np. wózek duży się nie mieści bo przez niego nie wejdzie do bagażnika choć gabartowo zmieściłby się bez problemu
jest to auto typowo do jazdy po mieście. auto rodzinne, wygodne, duży bagażnik.idealne na "nasze" drogi, bo ma twarde zawieszenie i dziury czy garby mu są niestraszne.gorzej z prędkością i przyspieszeniem.

2009-05-28

Fajne autko, nie psuje się.
Na mieście elastyczny. Na trasie słabo przyśpiesza do 3000 obr/min. Skrzynia biegów działa bez problemów. Silnik pracuje cicho. Przyśpieszenie do 80km/h jest ok.
Jazda z kompletem pasażerów przy tym silniku jest mało dynamiczna. Pasażerowie mają mało miejsca z tyłu.
Nie rdzewieje. Bagażnik bardzo pojemny, mały luk załadunkowy. Tylna kanapa nie jest dzielona.
Słaba widoczność do tyłu. Lekkie wspomaganie kierownicy. Słabo się trzyma drogi powyżej 130km/h (lekki samochód) Zawieszenie miękkie.

TOMASZ kOSEK2008-08-12

PRZY JEŹDZIE Z TRZEMA-CZTEREMA OSOBAMI ZA MAŁA MOC SILNIKA POLECAM MOCNIEJSZY
SŁABA WIDOCZNOŚĆ PRZY PARKOWANIU DO TYŁU - POLEGAMY NA LUSTERKACH BOCZNYCH

2011-02-14

Silnik na miasto 75KM.

Średnie oceny RENAULT THALIA

Osoby zainteresowane autem Renault Thalia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Movano.

Renault Thalia

Renault Thalia

Opel Movano

Opel Movano

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Thalia

użytkownik: JOANNA

Renault Thalia alize 1200 16v 75KM 2006r. sedan (limuzyna)

wszystko gra :)

wszystko działa idealnie, sewis trochę drogi bo przegląd co rok ok. 600-800 zł

kilma i nawiew działają bardzo dobrze

nie miałam najmniejszych z tym problemów w różnych warunkach klimatycznych

Renault Thalia: coupe, hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Renault Thalia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Thalia: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6

Renault Thalia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001