Renault Thalia opinie, oceny użytkowników, Renault Thalia spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Thalia

2007r.

Średnia ocena: 8.50/10

Renault Thalia spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA THALIA

Jeżeli miałabym jeszcze raz dokonać zakupu auta z Renault, bez wątpienia wybrałabym THALIE. Nadmieniam,że zastanawiałam się nad clio lub fiatem Punto. No ale bez porównania. Przemawia za Thalią jej piękny wygląd, pojemność bagażnika, stosunkowo niska cena i wysoki komfort jazdy.
Biegi przerzuca sie z dużą łatwością. Przyspieszenie jest bardzo dobre. jak już wsześniej wspomniałam zryw nie jest taki szybki. No ale wiadomo, że przy takiej mocy silnika nie wymagajmy cudów. Nadmieniam, że jest to moje pierwsze auto.
Bagażnik jest wielki :) sprawdziłam go w wielu sytuacjach. Można go na maxa napakować i jedzie jak burza. Polecam kupić pokrowce do autka od razu ma inny wygląd. Ja mam siwe z delikatną nicią czerwieni.
Autko jak na razie super się sprawuje. Gorąco Polecam zainstalowanie czujników cofania, ponieważ są bardzo przydatne zwłaszcza dla kobiety :) Zryw nie taki duży jak przy większej mocy silnika ale dla mnie wystarczająco. Jeszcze mnie NIGDY nie zawiodła. :)

2010-03-19

sylwetka ale można polubić za wydane pieniądze auto do jazdy
75 km wystarcza do spokojnej jazdy z umiarkowanym spalaniem
powyżej 100 robi się głośno od silnika i szumu uszczelek w drzwiach
przydał by czujnik cofania

Paweł Sieradz2008-08-16

Średnie oceny RENAULT THALIA

Osoby zainteresowane autem Renault Thalia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: SsangYong Korando.

Renault Thalia

Renault Thalia

SsangYong Korando

SsangYong Korando

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Thalia

Renault Thalia all inclusive 1200 16V 75KM 2007r. sedan (limuzyna)

super widoczność z każdej strony.

Klimatyzacja to podstawa sprawdza się zimą jak i latem :) poprostu najlepsza rzecz pod słońcem. Mam na myśli pełną klimatyzację nie manualną. Zimą autko szybko się nagrzewa, mam też ogrzewanie przedniej i tylnej szyby, które sprawdza się w 100%.

Renault Thalia: coupe, hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Renault Thalia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Thalia: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6

Renault Thalia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001