Renault Thalia opinie, oceny użytkowników, Renault Thalia spalanie 2008r. (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Thalia

2008r.

Åšrednia ocena: 8.67/10

Renault Thalia spalanie (l/100km)

Oceny RENAULTA THALIA

2009-07-12

Jestem bardzo zadowolony.Nowy ksztaÅ‚t nadwozia przypadÅ‚ mi do gustu.Poprzednio jeździÅ‚em przez trzy lata ThaliÄ… w starym wykonaniu nadwozia(która niestety ulegÅ‚a wypadkowi) i dla mnie sÄ… to dwa różne auta ale to ze wzglÄ™u że w tamtej miaÅ‚em silnik benzynowy tu diesel tam miaÅ‚em zwykÅ‚Ä...
Silnik bardzo mocna strona tego samochodu 85 koni w zupełności wystarczające pięknie się zbiera spalanie na poziomie 6 litrów w mieście oraz 5 literków w trasie.
Wszystko na niezłym poziomie choć wiadomo nie jest to duże autko ale jak na segment B wygląda to nieźle.Fotele przednie mogłyby być nieco twardsze przez co w dłuższych trasach byłoby przyjemniej.Autko bardzo dobrze wyciszone.
Rewelacja.Zawieszenie świetnie tłumi wszystkie drgania.Zawieszenie pd Clio równie dobrze sprawuje się Thalii.Hamulce wzmocnione w porównaniu z silnkami benzynowymi.Parkowanie jak to w sedanie ograniczone do tyłu świetnym rozwiązaniem w tym przypadku czujki parkowania.

2010-01-25

Auto zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Dużym minusem jest szum powietrza podczas jazdy w trasie. Mała waga auta jest zaletą jeśli chodzi o spalanie ale jest wadą gdy chodzi o boczne podmuchy wiatru.
Bez fajerwerków ale całkowicie wystarczające dla ludzi bez zapędów rajdowych... choć czasem można komuś" pokazać" na światłach gdzie jego miejsce :P
Niestety szumy powietrza przy większych prędkościach są po prostu męczące na dłuższych trasach.
Wszystko pod ręką, materiały miłe w dotyku, karoseria ma ładną, płynna linię.

Åšrednie oceny RENAULT THALIA

Osoby zainteresowane autem Renault Thalia braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Opel Movano.

Renault Thalia

Renault Thalia

Opel Movano

Opel Movano

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Thalia

Renault Thalia 1500 85KM 2008r. sedan (limuzyna)

Jestem bardzo zadowolony.Nowy kształt nadwozia przypadł mi do gustu.Poprzednio jeździłem przez trzy lata Thalią w starym wykonaniu nadwozia(która niestety uległa wypadkowi) i dla mnie są to dwa różne auta ale to ze wzglęu że w tamtej miałem silnik benzynowy tu diesel tam miałem zwykłą klime tu klimatronik, tu są zdecydowanie lepsze hamulce i wogóle wyglada dużo ładniej od swojej poprzedniczki.

Widoczność z przodu dobra natomiast do tyłu ograniczona czujki wstecznego zalecane.Lusterka duże z dobrą widocznością.

Przestrzeń z przodu Ok natomiast z tyłu troche brakuje miejsca na nogi przy maksymalnie odsuniętym przednim fotelu.Obsługa przełączników ok ale obsługa klimatronica mogłaby być w lepszym miejscu umiejscowiona.Bagażnik rewelka wrzucam kosiarke skrzynke z narzędziami i nadal mam sporo miejsca na wrzucenie kilku toreb z zakupami.

Nic nie mogę powiedzieć na temat awaryjności ponieważ jeżdze tym autem od stycznia i jeszcze nic się nie zepsuło a auto jest na gwarancji.

Bardzo dobrze w zimie ciepło w lecie chłodno świetna funkcja przewietrzania :-)

Wszystko Ok.Nie widze minusów.

Renault Thalia: coupe, hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Renault Thalia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Thalia: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6

Renault Thalia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001