Renault Thalia opinie, oceny użytkowników, Renault Thalia spalanie 1.2 (strona 1)

Opinie o samochodach Renault Thalia

1.2

Średnia ocena: 8.21/10

Renault Thalia spalanie (l/100km)

7.78/8.00

Oceny RENAULTA THALIA

Jeżeli miałabym jeszcze raz dokonać zakupu auta z Renault, bez wątpienia wybrałabym THALIE. Nadmieniam,że zastanawiałam się nad clio lub fiatem Punto. No ale bez porównania. Przemawia za Thalią jej piękny wygląd, pojemność bagażnika, stosunkowo niska cena i wysoki komfort jazdy.
Biegi przerzuca sie z dużą łatwością. Przyspieszenie jest bardzo dobre. jak już wsześniej wspomniałam zryw nie jest taki szybki. No ale wiadomo, że przy takiej mocy silnika nie wymagajmy cudów. Nadmieniam, że jest to moje pierwsze auto.
Bagażnik jest wielki :) sprawdziłam go w wielu sytuacjach. Można go na maxa napakować i jedzie jak burza. Polecam kupić pokrowce do autka od razu ma inny wygląd. Ja mam siwe z delikatną nicią czerwieni.
Autko jak na razie super się sprawuje. Gorąco Polecam zainstalowanie czujników cofania, ponieważ są bardzo przydatne zwłaszcza dla kobiety :) Zryw nie taki duży jak przy większej mocy silnika ale dla mnie wystarczająco. Jeszcze mnie NIGDY nie zawiodła. :)

JOANNA2008-04-06

jest ok. cena adekwatna do klasy pojazdu. mam wersję alize z pełnym wyposażeniem i jestem zadowolona.sprzedaję je bo potrzebuję większe auto na działalność gospodarczą typu combi
w jeżdzie po mieście ( od 10-90km na godzinę) sprawuje się ok. wyścigówka to niestety nie jest :/
komfort jazdy jest super - jeśli chodzi o tę klasę pojazdu; mam 4 -ro osobową rodzinkę ( w tym 3 dorosłe osoby słusznych rozmiarów :) + małe dziecko), miejsca w środku sporo i wygodnie można podróżować
bagażnik mega duży tylko ma jedną wadę - względnie mały otwór do pakowania go tzn. nie jest to combi i np. wózek duży się nie mieści bo przez niego nie wejdzie do bagażnika choć gabartowo zmieściłby się bez problemu
jest to auto typowo do jazdy po mieście. auto rodzinne, wygodne, duży bagażnik.idealne na "nasze" drogi, bo ma twarde zawieszenie i dziury czy garby mu są niestraszne.gorzej z prędkością i przyspieszeniem.

2009-07-12

OGÓLNIE SAMOCHÓD JEST SUPER,SILNIK NIEWIELKI 1.2 ALE I TAK MA SWOJĄ MOC 75KM WIĘC WYSTARCZAJĄCO DOBRZE PORUSZA SIĘ PO NIM MIEŚCIE I PRZY TYM MA NIEWIELKIE SPALANIE,W MOMENCIE WYJAZDU PO ZA MIASTO Z DZIECIAKIEM TO ŻADEN KŁOPOT DUŻY POJEMNY BAGAŻNIK.
ZBYT KRÓTKIE SĄ DLA MNIE PRZEŁOŻENIA BIEGÓW 1 i 2 JAK NA TAKI SILNIK,
JAK I Z PRZODU TAK I Z TYŁU DUŻO MIEJSCA CO JEST NAPRAWDĘ POCIESZAJĄCE AUTO NIE JEST GŁOŚNE,
BARDZO DUŻY I POJEMNY BAGAŻNIK
PROWADZI SIĘ SUPER,HAMULCE OKI Z PARKOWANIEM TEŻ ŻADEN KŁOPOT KWESTIA TYLKO WYCZUCIA SAMOCHODU.

Czarek2012-08-22

Koszmarnie zamulony silnik, miałem okazję jeździć Clio III z teoretycznie takim samym silnikiem i różnica na korzyść Clio kosmiczna. Na początku użytkowania miałem problemy z ruszaniem, po prostu gasł. Trzeba dobrze wkręcić na obroty zanim puści się sprzęgło. Wykończenie podłokie...

2009-05-28

Fajne autko, nie psuje się.
Na mieście elastyczny. Na trasie słabo przyśpiesza do 3000 obr/min. Skrzynia biegów działa bez problemów. Silnik pracuje cicho. Przyśpieszenie do 80km/h jest ok.
Jazda z kompletem pasażerów przy tym silniku jest mało dynamiczna. Pasażerowie mają mało miejsca z tyłu.
Nie rdzewieje. Bagażnik bardzo pojemny, mały luk załadunkowy. Tylna kanapa nie jest dzielona.
Słaba widoczność do tyłu. Lekkie wspomaganie kierownicy. Słabo się trzyma drogi powyżej 130km/h (lekki samochód) Zawieszenie miękkie.

Średnie oceny RENAULT THALIA

Osoby zainteresowane autem Renault Thalia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chevrolet Lacetti.

Renault Thalia

Renault Thalia

Chevrolet Lacetti

Chevrolet Lacetti

Najciekawsza opinia użytkownika o Renaulcie Thalia

Renault Thalia all inclusive 1200 16V 75KM 2007r. sedan (limuzyna)

super widoczność z każdej strony.

Klimatyzacja to podstawa sprawdza się zimą jak i latem :) poprostu najlepsza rzecz pod słońcem. Mam na myśli pełną klimatyzację nie manualną. Zimą autko szybko się nagrzewa, mam też ogrzewanie przedniej i tylnej szyby, które sprawdza się w 100%.

Renault Thalia: coupe, hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Renault Thalia: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Renault Thalia: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6

Renault Thalia: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001