Rover seria 400 opinie, oceny użytkowników, Rover seria 400 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Rover seria 400

Średnia ocena: 8.32/10

Rover seria 400 spalanie (l/100km)

8.63/8.76
6.38/6.84
7.56/7.75

Oceny ROVERA SERIA 400

2010-02-17

bez wad
silnik pracuje równo, jak na diesla przystało to taki osiołek, potrzebuje by się rozpędzić, ze zmianą biegów nie ma problemu płynnie się zmieniają, nawet przy puszczaniu nogi ze sprzęgła podczas jazdy nie ma stuków czy jakichkolwiek zrywów, wszytko hydrauliczne jest także na piątym ...
autko po drodze wręcz płynie, dziurek nie odczuwa się, jest bardzo miękki pod tym względem, i jest bardzo wygodne, dużo miejsca z przodu
autko jest dobre dla 3-4 osób, jak usiądzie 3 z tyłu robi się ciasno, uważam że schowków troszkę mało, na 2 osoby wystarczy, jest bardzo przestronny (dużo miejsca z przodu mało z tyłu), materiały jakie zostały tu użyte są bardzo dobre jakościowo, pomimo wieku auta nic nie trzeszczy,...
autko jest wręcz przyklejone do podłoża, czuję się w nim bezpiecznie

2009-07-09

podsumowując auto godne polecenia,pod względem awaryjności czy spalania rewelacja,bez obaw kupilbym takie auto trochę nowsze i z lepszym wyposażeniem ale tylko z takim samym silnikiem.pozatym auto nieżle się prezentuje ale to kwestia gustu,a wady to odklejająca się tapicerka drzwi i podsufi...
silnik odpala i pracuje równomiernie bez klekotania,dobrze wspólpracuje ze skrzynią biegów,przyspieszenie jak na diesla dla mnie zadowalające.
po odpowiednim ustawieniu foteli przednich nie ma problemów z wygodnym siedzeniu,z tylu zależy od wzrostu pasażera,osobiście w większości jeżdżę sam ale w 5 osób też można w miarę wygodnie podróżować.moje auto ma już trochę przebiegu więc materialy wykończeniowe wnętrza mialy pr...
auto prowadzi się dobrze,wg. mnie zawieszenie jest dobrze zestrojone,uklad kierowniczy dziala precyzyjne,wspomaganie również dziala bez problemu.

2008-02-10

jesto bardzo fajny samochodzik ładnie przyspiesz dosyć dobrze się go prowadzi i też tani w eksploatacji a częsci do tego modelu można szukać u Hondy
silnik jak na poj. 1.6 jest bardzo dynamiczny a przyspiszenie do 100km/h mieści się 10s chodź przy 3500obr/min jest chałaśliwy co trochę przeszkadza przy dłuższej jeździe
w tym przypadku odzniosę sie do wcześniejszych komenterzy a punktacja powinna wszystko wyjaśnić
Nie jest to samochód dla kierowców bardzo wysokicha, a osoby jadące z tyłu mają jeszcze mniej miejsca. Zaletą jest bardzo dobre materiały które zostały zastosowane w tym samochodzie elementów z tworzywa sztucznego jest bardzo mało.
Wazdę tym autem można zaiczyć jak na nasze polkie warunki na dosyć komfortową mimo naszych nierównych dróg wszelkie nierówności są dosyć tłumione, wadą jest trochę słaby ukłaby wspomagania kierownicy który daje sie we znaki w wąskich krętych uliczkach.

2008-02-08

Super samochodzik.Za nieduze pieniadze ,jest to naprtawde komfortowa limuzyna.Porownuje sie go do Hondy Civic poniewaz szereg czesci pochodzi z tego samochodu.Jednak komfort,wyglad wewnetrzny wykonczenia w drewnie,chrom,stawiaja Honde w/g mnie sporo z tylu.
Autko jest dosyc ciezkie i jednostka napedowa potrzebuje wiecej czasu aby rozgonic go do 100km/h.W trakcie jazdy gdy autko jest rozpedzony osiagi sa bardzo dobre.
Pelen komfort.
Tak jak wyzej.Wszystko zrobione jest pod katem wygody kierujacego i pasazerow.
Autko prowadzi sie idealnie.Widac,ze wszystko robione jest dla wygody kierujacego i pasazerow.Nawet taki drobny szczegol jak zgrubienia na kierownicy pod kciuki.Jedyny drobny mankament to promien skretu.Przesiadlem sie do tego autka z Mercedesa C klasy - nie ma porownania.Jednak jest to drobny manka...

2009-07-12

Zupełnie niedoceniane auto w Polsce.Juz wielu ludzi dzieki mnie przekonało sie do Rovera..Większosc podzespołów jest Hondy a wykonczenie w angielskim dobrym stylu.Polecam model z silnikiem TD gdyż benzyny miały problemy z uszczelkami pod głowicą..znam osobiscie takie przypadki.
Silnik rewelka..105KM w takim autku w zupełności wystarcza..
Wczesniej jeżdziłem oplem i fordem(czyli auta niemieckie) i było sztywno,tu zawieszenie jest z hondy Civic i jestem zachwycony..auto płynie po nierównościach..
Auto z wygladu małe ale jest tylko 5cm węzsze i 7cm krótsze od Audi A4..w srodku naprawde wygodne..mam 185cm i siedze wygodnie zarówno za kierownica jak i z tyłu..Bagażnik w wersji sedan ogromny!
prowadzi sie świetnie..ma nieco słaby skręt dlatego za parkowanie tylko 7.

Średnie oceny ROVER SERIA 400

4.0/10
4.1/10
4.0/10
3.1/10

Osoby zainteresowane autem Rover seria 400 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 5.

Rover seria 400

Rover seria 400

Mazda 5

Mazda 5

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze seria 400

Rover seria 400 416 1600 16v 115KM 1997r. hatchback

ogrzewanie samochodu jest bardzo dobre po przejechaniu kilku kilometrów już jest ciepło, a zaś w upalne dni kilimatyzacja sie spisuje rewelacyjnie

Rover seria 400: hatchback, sedan (limuzyna)

Rover seria 400: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover seria 400: 1.4, 1.6, 2.0