Rover seria 200 opinie, oceny użytkowników, Rover seria 200 spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Rover seria 200

1997r.

Średnia ocena: 7.89/10

Rover seria 200 spalanie (l/100km)

8.33/7.75
6.59/6.33
7.57/7.18

Oceny ROVERA SERIA 200

2009-06-25

kupiłem 10 latka ...i mogę nim jechać wszędzie bez obawy,że coś się popsuje..chyba dlatego,że było prod. w fabryce HONDY ..auto jest ładne ,szybkie ,zwinne ,obszerniejsze niż się wydaje i dużo ładniejsze od hondy civic z podobnego rocznika...jest szerokie i trzyma się drogi jak gokart...
wybrałem sobie wersję 75KM i jestem mile zaskoczony bo auto jest oszczędne a do tego ma kopa ....w sam raz na polskie drogi gdzie maksymalna dozwolona prędkość jest 130 km/h .. a ja komfortowo jechałem nim 150 km/h ... powyżej 150 jest troche głośno ale i tak nie zamierzam szybciej jeżdzi...
nie słychać było silnika dopóki miałem sprawny oryginalny tłumik sportowy ,po wymianie na nowy nieoryginalny chodzi troche głośniej ale to wina mechanika ..silnik ładnie chodzi ..delikatnie mruczy ...mam sportowe zawieszenie i niskoprofilowane opony na alusach więc dziury omijam ...
karoseria piękna ..wykończenie doskonałe ...100 razy piękniej od bliżniaczej hondy civic...
mam wersję lekko obniżoną i prowadzi się doskonale a szczególnie widać stabilność przy dużej prędkości na ostrych zakrętach ..Hamulce zatrzymują samochód w miejscu ,dzięki temu nie przejechałem pijaka ,który wyskoczył prosto pod koła.. opony aż dymiły ..parkowanie to pestka a...

2010-01-05

Samochód naprade iceniam bardzo dobrze. Jego stosunek jakości i ceny do walorów użytkowych jest wręcz doskonoały :)
Jest to silnik 75 konny. Ale naprawde bardzo mnie zaskoczył swoją elastycznością. Jest bardzo dobry zarówno do miasta jak i na długie trasy. Powiem tylko że mimo tak stosunkowo niewielkiej mocy nie raz udalo mi sie zawstydzić wydawałoby się mocniejsze samochody starem spod świateł
Jeżeli chodzi o komfort no to jest to auto bardziej o charakterze sportowym więc jest dość sztywne ale dzięki temu świetnie prowadzi się w zakręcie. Fotele trochę męczą w długich trasach. i ich trzymanie boczne mogłoby być lepsze

Mam autko od roku i jeszcze mnie nigdy nie zawiodło.To jest Rover 220 SDI diesel.Jest komfortowe wygodne i świetnie sie prowadzi i oczywiście prezentuje.
Uważam że to autko ma naprawdę wystarczające przyśpieszenie zwłaszcza na nasze polskie drogi.Można sie czuc w nim naprawdę bezpiecznie.
Ja mam diesla więc nie ma co od niego wymagać żeby był niewiadomo jak cichy. Fotele jak najbardziej wygodne.
Przestrzeń zarówno z tyłu jak i z przodu naprawdę wystarczająca.Bagażnik duży i pakowny.Co do reszty nie mam zastrzezeń.
Jesli chodzi o prowadzenie autka,czy ukł. kierowniczy lub hamowanie to nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

2009-07-11

jestem bardzo zadowolony,choć trochę bałem się tej marki ale teraz nie żałuję,jakby nie ta wymiana uszczelki to dałbym 9 a tak jest tylko;)8.ogólnie polecam
czasami wsteczni i pierwszy bieg nie wchodzą ale idzie się przyzwyczaić,dynamika i przyśpieszenie na plus.mały zrywny samochód.
słabe wyciszenie przy ok 3 tyś. obrotów i wyżej.
tutaj wszystko na plus.OK
Dla mnie ok

Maciej2008-08-17

Całkiem dobra elastyczność i zachowanie przy wyprzedzaniu. Po odpaleniu turbo w granicach 1800-2000RPM wyraźna poprawa.
Głośny silnik przenosi drgania i dźwięki do kabiny - stosunkowo słabe wyciszenie pomimo osłon silnika.
Nic dodać nic ująć.
Lekko nadsterowny z powodu ciężkiego przodu (silnik diesla).

Średnie oceny ROVER SERIA 200

3.8/10

Osoby zainteresowane autem Rover seria 200 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Golf.

Rover seria 200

Rover seria 200

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze seria 200

Rover seria 200 214i 1400 i 75KM 1997r. hatchback

Widoczność do przodu jak i do tyłu jest bardzo dobra. Jest to mały samochód wiec z tym naprawde nie ma problemu. A jeżeli codzi o lusterka boczne mogłyby być ciut większe

Miejsa z przodu jest pod dostatkiem, mam 187 cm wzrostu i nie narzekam, natomiast co do jazdy na tylnej kanapie jest o wiele gorzej... Nie jest to duzy samochod, ale miejsca dla wysokich osob jest naprede malo, zarowno dla nog jak i dla glowy. ale coz... Dla kierowcy jest super :). Wszytskie wskażniki jak i przycoski są rozmieszczone intuicyjnie. A sam wyglad samochodu jest naprade EXTRA. Robi wrazenie.

Auto prowadzi się bardzo dobrze, swietnie prowadzi się w zakrętach, to zasługa dużego rozstawu osi. Układ kierowniczy jest w miare precyzyjny, wspomaganie pomocne. Dzieki jego niewielkim rozmiarom jest bardzo łatwy w parkowaniu. Dodam jeszcze iż moja dziewczyna która ma prawo jazdy od połowy listopada kocha to auto właśnie za łatwość z jaką się prowadzi. A uwierzcie mi na słowo... jest bardzo wybredna :)

Nigdy mnie nie zawiódł. a zrobiłem nim przez 2 lata prawie 70 tys km. Zawsze dowoził mnie do celu.

Nie mam klimy wiec w lato robi sie troche cieplo, natomiast zima jest genialnie... bardzo bardzo szybko sie nagrzewa

ZERO USTEREK

Rover seria 200: coupe, hatchback, liftback