Rover seria 200 opinie, oceny użytkowników, Rover seria 200 spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Rover seria 200

Średnia ocena: 8.15/10

Rover seria 200 spalanie (l/100km)

8.50/9.54
6.63/7.65
7.67/8.60

Oceny ROVERA SERIA 200

2010-02-25

PLUSY: Autko zgrabne, dość obszerne i przyjemne w prowadzeniu. MINUSY: Silnik - przynajmniej mój to niewypał: bierze olej i jest słaby. Sprzęgło ma krótki skok. Ogólny hałas pow. 95km/h. Trzeszczą niektóre elementy wewnątrz.
Słaby silnik. Wsteczny dość często nie wchodzi prawidłowo (trzeba poprawiać). Jedynka czasem nie chce dać się wbić. Trzeba umiejętności żeby nie zgasł podczas ruszania (krótki skok sprzęgła + potrzeba dodania większej ilości gazu bo inaczej dusi się). Szarpie najczęściej na 2-bi...
Wyciszenie lepsze jest chyba w seicento. Znośnie jest do 90-95km/h. Powyżej zaczyna się prawdziwa "jazda".
Woda zbierająca się w bagażniku w miejscu koła zapasowego! Zauważyłem skroploną wodę po odu stronach wewnątrz karoserii na wysokości tylnych okien(może to wina uszczelek + okna są uchylne).

2008-02-13

Uważam, że samochód sprawował się świetnie. Napraw, których musiałam dokonać było naprawdę niewiele. Samochód nietuzinkowy, kolejny będzie też tej marki.Części naprawdę niedrogie i dostępne również zamienniki.
Nie był to samochód jak torpeda, ale mnie wystarczył.
Trochę bolały mnie plecy, po dłuższej jeździe:)Samochód dość głośny w środku,resory nie najgorsze.
Ilość miejsca z przodu wystarczająca, ale z tyłu już gorzej. Mojemu dziecku, które jest budowy szczypiorka - wystarczało, ale gorzej, jeżeli wsiadł ktoś o większych gabarytach.Wszystkie elementy obsługi w zasięgu ręki, ale drążek trochę za daleko, może mam przykrótką rękę? Osł...
To był mój pierwszy samochód, więc nie mam specjalnego porównania, chociaż kilkakrotnie jeździłam innymi markami. Ogólnie byłam zadowolona pod względem układu jezdnego.

2008-08-20

Nie można wymagać cudów od 12-to letniego auta. Po dziurach przy wolnej jeździe trochę się "poci", silniczek nie bardzo to lubi ale przecież to auto jest przeznaczone do szybkiej jazdy i najlepiej prowadzi się przy 110-130 km/h(oczywiście po równym, bo w koleinach "nie pomag...
Nie jeździłem z pełnym obciążeniem,oraz na tylnym siedzeniu jak również z kompletem pasażerów
Kiepska widoczniśc przy parkowaniu tyłem.

2008-08-15

Rover 216Gti z silnikiem 1.6DOHC hondy to jest trafny i dobry wybór silnik jest bez awaryjny leko pali jest mocny i zrywny doby do prowadzenia jak i w miści tak i na trasie części są nie drogie i dostepne na karzdą kieszeń polecam te auto tylko z silnikiem hondy
napęd też jest bardzo dobry jeśli chodzi o silnik to jest elastyczny i bardzo mocny ma świetne osiągi i ogromną dynamikie jazdy co daje nam dużo satysfakcji
podczas jazdy auta wogole nie słchać na zakretach i łukach bardzo ładnie się trzyma nie wynosi go z drogi i jazda tym autem jest naprawdę bezpieczna
blacharka trzyma sie swietnie jak na te lata a więcej co tu gadać jest ok
Jeśli chodzi o tego roveryka to wszystko sprawuje się zajebiście jazda tym autem to prawdziwa przyjemność

Mam autko od roku i jeszcze mnie nigdy nie zawiodło.To jest Rover 220 SDI diesel.Jest komfortowe wygodne i świetnie sie prowadzi i oczywiście prezentuje.
Uważam że to autko ma naprawdę wystarczające przyśpieszenie zwłaszcza na nasze polskie drogi.Można sie czuc w nim naprawdę bezpiecznie.
Ja mam diesla więc nie ma co od niego wymagać żeby był niewiadomo jak cichy. Fotele jak najbardziej wygodne.
Przestrzeń zarówno z tyłu jak i z przodu naprawdę wystarczająca.Bagażnik duży i pakowny.Co do reszty nie mam zastrzezeń.
Jesli chodzi o prowadzenie autka,czy ukł. kierowniczy lub hamowanie to nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Średnie oceny ROVER SERIA 200

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Rover seria 200 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Saab 900.

Rover seria 200

Rover seria 200