Rover seria 400 opinie, oceny użytkowników, Rover seria 400 spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Rover seria 400

1997r.

Średnia ocena: 8.26/10

Rover seria 400 spalanie (l/100km)

9.23/9.00
6.51/7.45
7.74/8.20

Oceny ROVERA SERIA 400

2008-02-10

jesto bardzo fajny samochodzik ładnie przyspiesz dosyć dobrze się go prowadzi i też tani w eksploatacji a częsci do tego modelu można szukać u Hondy
silnik jak na poj. 1.6 jest bardzo dynamiczny a przyspiszenie do 100km/h mieści się 10s chodź przy 3500obr/min jest chałaśliwy co trochę przeszkadza przy dłuższej jeździe
w tym przypadku odzniosę sie do wcześniejszych komenterzy a punktacja powinna wszystko wyjaśnić
Nie jest to samochód dla kierowców bardzo wysokicha, a osoby jadące z tyłu mają jeszcze mniej miejsca. Zaletą jest bardzo dobre materiały które zostały zastosowane w tym samochodzie elementów z tworzywa sztucznego jest bardzo mało.
Wazdę tym autem można zaiczyć jak na nasze polkie warunki na dosyć komfortową mimo naszych nierównych dróg wszelkie nierówności są dosyć tłumione, wadą jest trochę słaby ukłaby wspomagania kierownicy który daje sie we znaki w wąskich krętych uliczkach.

Paweł ZIęba2008-08-10

Jest to wynik myśli technicznej dwóch koncerenów (Rover i Honda) co widać po jakosci: od projektu po wykończenie. Gdyby nie potrzeba dużego bagażnika (kombi dla powiększającej się rodziny) i brak klimatyzacji - nie sprzedawałbym. Polecam
Nie zawsze trzeba redukować i wykręcać na 5/6 tys. obrotów by bez wstydu zostawić za sobą i nowsze samochody. Czuć moc (136 KM).
Przy większych prędkościach (powyżej 110 km/h) słuchać szum wiatru.
W tej klasie (i dla mojego wzrostu 172 cm) ideał. Bagażnik średnio - bo z jego powodu chcę Go wymienić na kombi (powiększenie rodziny). Karoseria pokazuje kwiatki na tylnych błotnikach.
Kupiłem 7-mio letnie auto sprowadzone ze Szwajcarii, jednak już nie idealne.

2008-02-07

bardzo lubie to auto. juz planuje zakup modelu 620, może 75. przyjemnosc z jazdy jasne wnetrze doskonale wplywa na moje samopoczucie.
silnik to fajna rzecz w tym autku. lubie krecic nim obroty lekko wyżej. skrzynia biegów to jest to co nie bardzo lubie w tym aucie. u mnie dodatkowo wyrobiony pierscien przy galce zmiany biegów - deprymuje mnie to.
Bardzo mi sie podoba styl rovera, ale to subiektywna opinia. Wnetrze jasne to jest to co misie lubia najbardziej. Dobre fluidy generuje wnetrze.
auto mam bite z przodu i czuc to lekko, ale prowadzi sie w miare dobrze

2010-02-19

mały skręt, mogłoby być więcej miejsca dla pasażerów z tyłu.
dość spokojny klekotek, nie ma problemów z wyprzedzaniem, preferowana raczej spokojna jazda
dla dwóch dorosłych osób perfekcja, dwaj mali pasażerowie z tyłu bez problemu,słychać silnik, jednak dźwięk nie jest uciążliwy(nie przeszkadza w rozmowie)
trzymanie drogi bdb,dość twarde zawieszenie,nie wynosi na zakrętach, na nierównościach brak komfortu,wspomaganie znośne

2008-03-10

Fajne autko i wyposażenie w tej cenie. Dużo lepsze rozwiązanie niż bliźniacza Honda Civic. Tempomat - wspaniałe uproszczenie na długie trasy - szczególnie niemieckie autostrady. Mało awaryjne i praktycznie poza bierzącymi sprawami eksploatacyjnymi, to nic się nie dzieje. CZĘŚCI SĄ W NO...

Średnie oceny ROVER SERIA 400

3.2/10
3.3/10
3.2/10
2.6/10

Osoby zainteresowane autem Rover seria 400 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Passat.

Rover seria 400

Rover seria 400

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze seria 400

Rover seria 400 416 1600 16v 115KM 1997r. hatchback

ogrzewanie samochodu jest bardzo dobre po przejechaniu kilku kilometrów już jest ciepło, a zaś w upalne dni kilimatyzacja sie spisuje rewelacyjnie

Rover seria 400: hatchback, sedan (limuzyna)

Rover seria 400: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover seria 400: 1.4, 1.6, 2.0