Rover seria 400 opinie, oceny użytkowników, Rover seria 400 spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Rover seria 400

Średnia ocena: 8.32/10

Rover seria 400 spalanie (l/100km)

8.63/8.76
6.38/6.84
7.56/7.75

Oceny ROVERA SERIA 400

2008-02-24

Generalnie auto nigdy mnie nie zawiodło. Niestety ja trafiłem na wersję bez klimatyzacji. Dlatego postanowiłem w tym roku zmienić. Polecam tym wszystkim, którzy za małe pieniądze chcą poczuć całkiem solidną jakość. Auto w Polsce uważam że jest niedocenione, a szkoda.
Na jedynce przy małej prędkości ma tendencje do szarpania...ponoć ta niezgodność występuje w każdym aicie?
Do wnętrza auta dochodzi specyficzny pomruk silnika..jak kto lubi.
auto jest generalnie bardzo ładne. mówi się, że jest to Honda z angielskim wnętrzem...zdecydowanie bardziej eleganckim od ciemnej i smutnej hondy
Prowadzenie auta nie sprawia żadnych problemów, hamowanie w normie. Jak na tę klasę auta nie jest źle.

Paweł ZIęba2008-08-10

Jest to wynik myśli technicznej dwóch koncerenów (Rover i Honda) co widać po jakosci: od projektu po wykończenie. Gdyby nie potrzeba dużego bagażnika (kombi dla powiększającej się rodziny) i brak klimatyzacji - nie sprzedawałbym. Polecam
Nie zawsze trzeba redukować i wykręcać na 5/6 tys. obrotów by bez wstydu zostawić za sobą i nowsze samochody. Czuć moc (136 KM).
Przy większych prędkościach (powyżej 110 km/h) słuchać szum wiatru.
W tej klasie (i dla mojego wzrostu 172 cm) ideał. Bagażnik średnio - bo z jego powodu chcę Go wymienić na kombi (powiększenie rodziny). Karoseria pokazuje kwiatki na tylnych błotnikach.
Kupiłem 7-mio letnie auto sprowadzone ze Szwajcarii, jednak już nie idealne.

DOBRY SAMOCHÓD ZA DOBRĄ CENĘ. WART POLECENIA.
SILNIK ELASTYCZNY, PRZYSPIESZENIE WYSTARCZAJĄCE. PRZY STOSUNKOWO MAŁEJ MASIE SAMOCHODU (1200KG), 105 KM TO WYSTARCZAJĄCO. PONAD TO OBECNOŚĆ TURBINY I BEZPOŚREDNI WTRYSK.
PRZEDNIE FOTELE WYGODNE, Z TYŁU WYGODNIE DLA 2 OSÓB, DLA 3 ROBI SIĘ CIASNO. ZAWIESZENIE W PORZĄDKU.
WNĘTRZE BARDZO ŁADNIE WYKOŃCZONE, WYGODNA OBSŁUGA. Z TYŁU ZA MAŁO MIEJSCA JAK NA ROZMIAR AUTA.
SAMOCHÓD DOBRZE SIĘ PROWADZI, WSPOMAGANIE MOMENTAMI MOGŁO BY BYĆ LEPSZE. OGÓLNIE NIE MA WIĘKSZYCH ZASTRZEŻEŃ.

2008-02-07

bardzo lubie to auto. juz planuje zakup modelu 620, może 75. przyjemnosc z jazdy jasne wnetrze doskonale wplywa na moje samopoczucie.
silnik to fajna rzecz w tym autku. lubie krecic nim obroty lekko wyżej. skrzynia biegów to jest to co nie bardzo lubie w tym aucie. u mnie dodatkowo wyrobiony pierscien przy galce zmiany biegów - deprymuje mnie to.
Bardzo mi sie podoba styl rovera, ale to subiektywna opinia. Wnetrze jasne to jest to co misie lubia najbardziej. Dobre fluidy generuje wnetrze.
auto mam bite z przodu i czuc to lekko, ale prowadzi sie w miare dobrze

2008-02-10

Auto jest super, plotki o braku dostępnosci częsci i ich wysokiej cenie moge obalić poniewarz wymieniałem standardowe czesci (paski , napinacze , filtry to ceny są na przyzwoitym poziomie ,piękny wygląd i komfort jazdy sprawiają ze posiadanie roverka to sama przyjemność roverek jest angiel...
Silnik ma wysoki moment obrotowy i jest elastyczny na wszystkich biegach
Auto ma piękną karoserie i z kolorem jaki posiada moje auto daje niesamowity efekt (bordowa perła)
Auto ma zawieszenie hondy civik więc to cos znaczy

Średnie oceny ROVER SERIA 400

4.0/10
4.1/10
4.0/10
3.1/10

Osoby zainteresowane autem Rover seria 400 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Passat.

Rover seria 400

Rover seria 400

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Rover seria 400: hatchback, sedan (limuzyna)

Rover seria 400: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover seria 400: 1.4, 1.6, 2.0