Rover seria 600 opinie, oceny użytkowników, Rover seria 600 spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Rover seria 600

1997r.

Średnia ocena: 8.60/10

Rover seria 600 spalanie (l/100km)

11.00/14.00
7.70/10.00
9.50/11.50

Oceny ROVERA SERIA 600

Artur2015-01-06

Silnik bardzo elastyczny jak na wolnossący. Dźwięk przy mocnym przyśpieszaniu bardzo przyjemny, czuć rodowód z F1. Przy wysokich obrotach idzie jak burza.
Zastrzeżenia można mieć tylko do wyciszenia, wyraźnie słychać szum kół. 20 lat temu to była ekstraklasa, teraz pierwsza liga. Przy prędkościach powyżej 160 km/h trochę za głośno.
Dużo miejsca z przodu. Z tyłu bardzo wygodna kanapa lecz trochę za mało miejsca na nogi. Bagażnik pojemny, ale w pełnym wykorzystaniu trochę przeszkadzają uchwyty/zawiasy klapy bagażnika.
Precyzyjny układ kierowniczy, szczególnie dobrze sprawdza się przy dużych prędkościach na autostradzie. Auto bardzo dobrze trzyma się drogi. Trochę zbyt duży promień skrętu co utrudnia parkowanie.

2008-08-15

Jestem bardzo zadowolony, kupując go liczyłem się z większymi kosztami za części, ale okazało sie że nie jest tak źle, jak się coś już psuje to tylko to co od początku kupna nie było jeszcze wymieniane, a po 11 latach to chyba wszystko ma prawo czasem nawalić. Duży komfort i piekny w...
Bardzo mi odpowiada silnik, może pzyspieszenie nie jest idealne ale tym autem jezdzi się spokojnie a nie na wyścigach.
Dla mnie komfort z jazdy tym samochodem to największa jego zaleta.
Bardzo duzo miejsca z przodu i z tyłu, ogromny bagażnik.
Świetnie sie prowadzi, czuje się pełna konrolę nad samochodem. Przy parkowaniu tyłem słaba widoczność, a przodem - słaby promień skrętu, no ale to limuzyna a nie maluch.

2009-02-09

za skrzynię tylko 7 bo po pierwsze klekocze dźwignia zmiany biegów,po drugie wsteczny czasem nie wchodzi.(czytałem że to taka ich uroda)

robert2008-03-13

dobrze trzyma się nawierzchni przy sprawnym zawieszeniu max. rozmiar kół nie może przekroczyc 185/65/15

Średnie oceny ROVER SERIA 600

Osoby zainteresowane autem Rover seria 600 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chrysler Intrepid.

Rover seria 600

Rover seria 600

Chrysler Intrepid

Chrysler Intrepid

Najciekawsza opinia użytkownika o Roverze seria 600

użytkownik: Artur

Rover seria 600 620 Si Lux 2000 DOHC 131KM 1997r. sedan (limuzyna)

Bardzo dobre solidne, niezawodne auto, tylko raz popsuł się w trasie/ przewód hydrauliczny sprzęgła - naprawa 100 zł). Duża wygoda podróżowania. Szczególnie dobrze zachowuje się na autostradzie - u naszych zachodnich sąsiadów jechałem nim 210 km/h. Bardzo dobrze pali w zimie, pomimo, że akumulator jest z 2007 roku, nigdy nie zdarzyło się żeby był jakiś problem z uruchomieniem. Bardzo dobre blachy - korozja pojawiła się na tylnym prawym błotniku dopiero w 17 roku życia pojazdu, pomimo garażowania pod blokiem.

Duża dostępność tanich części zamiennych - zamienniki, lecz różnej jakości. Na przykład przeguby po około 80 zł ale jeden musiał być wymieniony ponownie po 2000 km - na szczęście na gwarancji, końcówki drążków kierowniczych po 120 zł sztuka.

Ocena byłaby wyższa gdyby nie parująca przednia szyba, na szczęście klimatyzacja dobrze radzi sobie z tym problemem.

Jak na 18 letnie auto to można stwierdzić, że auto rewelacyjne. Tylko raz popsuł się czujnik "stop" (naprawa 150 zł)

Rover seria 600: sedan (limuzyna)

Rover seria 600: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Rover seria 600: 1.8, 1.9, 2.0, 2.3