Saab 9-3 opinie, oceny użytkowników, Saab 9-3 spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach Saab 9-3

1.9

Średnia ocena: 8.08/10

Saab 9-3 spalanie (l/100km)

Oceny SAABA 9-3

2014-06-03

Po kilku volvo przyszedł czas na innego Szweda. Jestem zadowolony choć v50 czy s40 z tych roczników też niczego sobie. Ale jednak saab ma coś więcej.
6 bieg przydaje się w trasie i to bardzo. Przyśpieszenie do setki jest dobre. Plus za długą jedynkę.
Wyciszenie powyżej 130 - 140 km/h nie za bardzo dobre. Może to już wina kilkuletnich uszczelek?
Zawieszenie dość twarde. Frajda w zakrętach. Na nierównościach jest nie fajnie. Hamulce brzytwa!!!! Sedanem do tyłu z czujnikami cofania, inaczej jest słabo.

2008-08-18

Auto godne uwagi, po pirwszych rozczarowaniach coraz bardziej jestem przekonany, że to nie był najgorszy zakup
Silnik to bardzo dobra jednostka, pomimo, że tylko 120km pięknbie się zbiera i sprawia dużo radości, na 6 biegu można jechać już od 60km/h. Przy normalnej jeżdzie zadawala się 5,6 l/100km w trasie i około 7l/100km w mieście
Silnik wyciszony dość dobrze, fotele przednie wygodne, miejsca w przedniej częsci dość dużo, z tyłu przy przesuniętych przednich fotelach b. mało
W przedniej części dośc sporo miejsca, z tyłu zdecydowanie za mało, schowek po prawej stronie klimatyzowano, dość sporo innych schowków. Plastiki tragiczne. Kanapa tylna dzielona, możliwość przewożenia dłuższych przedmiotów bez składania tylnych foteli. Przełączniki i zegary w wido...
Autko pięknie trzyma się jezdni, zawieszenie dobrze tłumi nierówności, ale mam wrażenie, że nie jest trwałe.

Wojo2015-04-27

Przede wszystkim niezwykle wygodne auto. Prowadzenie i elastyczność wyśmienita. Trzyma się drogi jak Pendolino torów. Silnik jest rewelacyjny, elastyczny, wystarczająco żwawy (150 KM) i dosyć oszczędny (sprawdzona konstrukcja FIATA). Poza tym mało awaryjny (za wyjątkiem wynalazków typo k...

FSEbola2014-09-26

autoniezawodne, wygodne, bezpieczne, oszczedne, zwawe , swietna linia
120 KM i 280 Nm w silniku 1.9 TiD to troche przy malo jak na 1,5 tony wagi silnik ale daje sie bezproblemowo chipowac ......spalanie dosc przyzwoite : trasa 5,5l , miasto 6,5l, mieszane 6,0 l, jedyna przypadloscia jest dwumasa ktora w sumie daje o sobie znac po kazdymch 75 tys. przebiegu
świetny sportowo sedanowy wyglad
klasa sama w sobie, limuzyna ze sportowym zacieciem,

2012-03-21

dobry stosunek jakości do ceny
0-100 słabo , reszta rewelacja
mogli by lepiej wyciszyć samochód.
plastiki słabej jakosci
dobrze się trzyma drogi, trochę czuć że 400nm na przednią oś jest przekazywane.

Średnie oceny SAAB 9-3

Osoby zainteresowane autem Saab 9-3 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Saab 9-5.

Najciekawsza opinia użytkownika o Saabie 9-3

Saab 9-3 1900 TiD 120KM 2005r. sedan (limuzyna)

Z cofaniem sedanem to mało komfortowe jest trzeba przyznać. Do przodu widzę bardzo dobrze nawet gdy stoję pierwszy przed światłami to na górny sygnalizator nie robię wielbłąda czy jest zielone jak kuzyn to robi w V50.

Karoseria wyróżnia się sportowym lekko zacięciem. Z tyłu mało miejsca na nogi ale w volvo V50 mam wrażenie że jest mniej. Ergonomia? To szwedzkie jest to jaka ma być? Głupie pytanie przy szwedzkiej marce. Jakość materiałów jeśli chodzi o deskę, wykończenia drzwi to mogło by być lepsze. na klamkach wewnętrznych widać wytarcia. W starym volvo nie do pomyślenia. Ale globalizacja i GM w saabie pokazała że oszczędzamy!!!!

Koszty części nie są drogie. Zaufany sklep lub polecam duży sklep w internecie.

Duży plus za cichy wentylator na najwyższym biegu. Electrolux go robił czy co?

Pierdoły mi czasem wyświetla komputer. Ale to ułamki sekund są a potem działa już dobrze. Po odpaleniu wyświetla mi telefon a to bzdura jest lub że mam mało płynu w chłodnicy. A mam tyle ile ma być.

Saab 9-3: cabrio, coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Saab 9-3: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Saab 9-3: 1.8, 1.9, 2.0, 2.2

Saab 9-3: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998